Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. ---------- Post added at 09:21 ---------- Previous post was at 09:20 ---------- Młody zarzuć jakimś cyckiem na dzień dobry
  2. a jak z podtrzymaniem jak podpiąć ten przekaźnik za 5 zł żeby podtrzymał światła np 30 sekund po zamknięciu ?
  3. Góral.tz odpowiedział(a) na august temat w Audi A4 B5
    hehe a ja już fisa rok w kartonie trzymam i nie ma kiedy założyć
  4. heheh ja to wysterowałem z alarmu, jak go zakładałem plus za moda
  5. hehe ja ma jakiś restarter robiłem sterownik w golfie nim po dzwonku i poszło ale czy z tym by sobie poradził nie wiem, trzeba by spróbować
  6. co u was to alko rządzi ??
  7. no kurde kiedyś będę musiał
  8. hehe a ja może podjadę na myjkę w sumie ciepło i nawet na tej wsi WARSZAWA błota nie ma
  9. hehe dlatego napisałem niedowartościowany , tak czy owak ja tez nic nie znalazłem, gdzieś kiedyś słyszałem o takich ogranicznikach, może ktoś jeszcze coś podpowie
  10. ty niedowartościowany Vipie jak znalazłeś to wklej koledze a co do problemu to nie wiem czy gdzieś się przy zwrotnicach nie ustawia się oporu, żeby nie katować wspomagania, sprawdź też płyn wspomaganiu
  11. a tak w ogóle to co powie ryba hehehe
  12. hehe proszę zawsze taniej niż w ASO , może i kupię bo moja już też połatana
  13. nie rozumiem czemu moskal nie wkleił ty jeszcze takiej fotki, może nie umie na nowym forum
  14. ja po Vinie nie pomogę ale tu masz kolegę z forum co ma dobre ceny i zna się na tym co robi jak mało kto http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?20286-Cz%EA%B6ci-w-super-cenach-z-hurtowni-du%BFe-upusty-dla-klubu!!!PROMOCJE ---------- Post added at 13:49 ---------- Previous post was at 13:49 ---------- tym bardziej że chyba z wawy jesteś
  15. ja wiem czy mi koni przybyło chyba nie ale na pewno lepiej się na obroty wkręca, ja u siebie zrobiłem to ładne parę tysięcy kilometrów temu i jestem zadowolony.
  16. dziwne, szukaj śniedzi w pompce, klemy masz czyste?? bo gdyby styczniki padały to odpalenia auta nic by nie zmieniało.
  17. obawiam się ze musisz rozebrać drzwi wyjąć zamki, i po prosty zobaczyć w jakim stanie są styczniki
  18. ja chyba jednak bym zaczął od sprawdzenia zamków w drzwiach potem kabli w gumowych przelotkach między drzwiami, jeśli wszystko ok zajrzał bym do pompki czy nie ma śniedzi/zimnych lutów, co do sterownika centralnego zamka jak najbardziej możesz taki zastosować
  19. dla mnie to ci rozrusznik padł, ale spróbuj jak kolega radził bezpośrednio kablem
  20. jeśli nie posiadasz klocków z czujnikami to tak, zrób zworka i po sprawie, dla samochodu będzie to info że masz klocki z czujnikami i są w wyśmienitym stanie.
  21. a któż tam będzie zaglądał ale świeci super
  22. pytałeś czego "zazdroszczą" więc piszę hehe że może ledów przecież to zwykłe b5

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.