Treść opublikowana przez Góral.tz
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
---------- Post added at 09:21 ---------- Previous post was at 09:20 ---------- Młody zarzuć jakimś cyckiem na dzień dobry
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
:dancing:
-
[ALL] coming home ze skody superb
a jak z podtrzymaniem jak podpiąć ten przekaźnik za 5 zł żeby podtrzymał światła np 30 sekund po zamknięciu ?
-
[ALL B5] Audi custom FIS
hehe a ja już fisa rok w kartonie trzymam i nie ma kiedy założyć
-
[ALL] coming home ze skody superb
heheh ja to wysterowałem z alarmu, jak go zakładałem plus za moda
-
[B5 ASJ] Błąd poduszki-kodowanie
hehe ja ma jakiś restarter robiłem sterownik w golfie nim po dzwonku i poszło ale czy z tym by sobie poradził nie wiem, trzeba by spróbować
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
TU JEST ja pitule
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
co u was to alko rządzi ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
hehehe
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no kurde kiedyś będę musiał
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
hehe a ja może podjadę na myjkę w sumie ciepło i nawet na tej wsi WARSZAWA błota nie ma
-
[ALL B5] Problem z obrotami przy kręceniu kierownicą
hehe dlatego napisałem niedowartościowany , tak czy owak ja tez nic nie znalazłem, gdzieś kiedyś słyszałem o takich ogranicznikach, może ktoś jeszcze coś podpowie
-
[ALL B5] Problem z obrotami przy kręceniu kierownicą
ty niedowartościowany Vipie jak znalazłeś to wklej koledze a co do problemu to nie wiem czy gdzieś się przy zwrotnicach nie ustawia się oporu, żeby nie katować wspomagania, sprawdź też płyn wspomaganiu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a tak w ogóle to co powie ryba hehehe
-
[B5 AFN] Rura intercoolera, gdzie kupić ?
hehe proszę zawsze taniej niż w ASO , może i kupię bo moja już też połatana
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
nie rozumiem czemu moskal nie wkleił ty jeszcze takiej fotki, może nie umie na nowym forum
-
[A4 BFB] Czy ktoś może mi sprawdzić jaki musze kupić filtr paliwa
ja po Vinie nie pomogę ale tu masz kolegę z forum co ma dobre ceny i zna się na tym co robi jak mało kto http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?20286-Cz%EA%B6ci-w-super-cenach-z-hurtowni-du%BFe-upusty-dla-klubu!!!PROMOCJE ---------- Post added at 13:49 ---------- Previous post was at 13:49 ---------- tym bardziej że chyba z wawy jesteś
-
Wycięcie katalizatora i montaż tłumika (fotostory)
ja wiem czy mi koni przybyło chyba nie ale na pewno lepiej się na obroty wkręca, ja u siebie zrobiłem to ładne parę tysięcy kilometrów temu i jestem zadowolony.
-
[B5 1Z] Problem z centralnym zamkiem.
dziwne, szukaj śniedzi w pompce, klemy masz czyste?? bo gdyby styczniki padały to odpalenia auta nic by nie zmieniało.
-
[B5 1Z] Problem z centralnym zamkiem.
obawiam się ze musisz rozebrać drzwi wyjąć zamki, i po prosty zobaczyć w jakim stanie są styczniki
-
[B5 1Z] Problem z centralnym zamkiem.
ja chyba jednak bym zaczął od sprawdzenia zamków w drzwiach potem kabli w gumowych przelotkach między drzwiami, jeśli wszystko ok zajrzał bym do pompki czy nie ma śniedzi/zimnych lutów, co do sterownika centralnego zamka jak najbardziej możesz taki zastosować
-
[ALL] Rozrusznik nie kręci
dla mnie to ci rozrusznik padł, ale spróbuj jak kolega radził bezpośrednio kablem
-
[B5 AGB] VIAGRA
jeśli nie posiadasz klocków z czujnikami to tak, zrób zworka i po sprawie, dla samochodu będzie to info że masz klocki z czujnikami i są w wyśmienitym stanie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a któż tam będzie zaglądał ale świeci super
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pytałeś czego "zazdroszczą" więc piszę hehe że może ledów przecież to zwykłe b5