Treść opublikowana przez Góral.tz
-
Turbo po regeneracji nie działa
wojtek 1990 napisz co to za fachowcy bo sam się zastanawiam nad regenerowanym turbo od awx i żebym nie kupił u twoich fachowców
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kameralnie ale fcipke :-P dokładnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale było nas dziś dobrze że zaparkować było gdzie hehehe
-
Zagubiona instalacja chalogenow? Pomocy!
zrobił bym Ci ale mam B5 więc lipton, a na pewno wszystko dobrze przejrzałeś??
-
Zagubiona instalacja chalogenow? Pomocy!
nie raczej nie dało się jej podpiąć nigdzie, zawsze mogli uciąć bo któryś nogą zgniótł ale wątpię w to trzeba by zobaczyć a masz osłonę od spodu ??
-
Zagubiona instalacja chalogenow? Pomocy!
dziwne a przed remontem wszystko było ok?? no to pewnie panowie zapomnieli o wtyczkach w sumie czy był by to pierwszy raz w golfie moich rodziców kiedyś po remoncie przestała klima chłodzić ...bo zapomnieli podpiąć sprężarkę
-
Zamiana "+" i "-"
proszę bardzo ja taki montowałem do wciągarki która chodziła właśnie lewo prawo
-
Błędy problem z Airbagiem
coś mi się zdaje że przez obd2 da się to zrobić
-
Wężyki zbrojone
ja pozmieniałem na silikonowe np http://allegro.pl/samco-przewod-podcisnienia-4mm-samco-4-mm-niebiesk-i2337367885.html ale nie widzę przeszkód byś zastosował taki http://allegro.pl/przewod-paliwowy-srednica-3-5-10m-caly-w-oplocie-i2288973025.html
-
Zamiana "+" i "-"
ale ten przełącznik dokładnie tak ma że wraca "Automatyczny powrót do pozycji 0 po puszczeniu przycisku"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiesz że ludzie z nizin nie mają podejścia do górali, po kiego mam se ryfy nastrzelać oj tam oj tam
-
Zamiana "+" i "-"
taką opcję możesz zrealizować takim przełącznikiem http://allegro.pl/przycisk-przelacznik-chwilowy-3-pozycyjny-mono-i2318240319.html
-
Spryskiwacze reflektorów
dokładnie tak zrób ale wydaje mi się że conti za długie a model 2 skośny pozostaje tylko model I
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eeee nie warto norbi kufa mać :facepalm: dalej czekam kiedy podasz termin :decayed:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:grin: daj spokój w końcu następna strona
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe no ruch jak nie wiem
-
Spryskiwacze reflektorów
napisz do sprzedawcy z tego co wiem on też montuje i pewnie ci doradzi najlepiej ja jestem za MODEL 1
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ty nie pitol tylko na wódkę na kampus zawitaj:decayed: hehe no czasem tylko taxi mnie może na spota zawieźć :decayed:- [ALL Passat b5] problem z elektryką w drzwiach kierowcy
ja nie wiem czy ty nie powinieneś zajrzeć w moduł komforty pod nogami kierowcy pod wykładziną on chyba jest w pasacie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to co jak będziesz jechał to mnie zgarniesz- Za dużo pali
dokładnie dlatego zaproponowałem równą drogę i tempomat ale średnia najdokładniej pokaże tylko nie chciałem koleżanki męczyć wyciąganiem średniej bo nie wiem jak się lubi z Excelem, ale masz 100% rację- Nie mogę odpalić auta
czytasz co inni piszą- Za dużo pali
po prostu rozpędź auto do 100km na godzinę i jedź równo zobacz spalanie i to właśnie spalanie przy 100km/h możesz potraktować jako chwilowe spalanie l/100km- Za dużo pali
tak na Vagu można podpatrzyć (o ile pamiętam 01 potem 08 i blok 15)jakie jest chwilowe spalanie samochodu, można by teoretycznie i również praktycznie rozpędzić na równej drodze samochód do 100km/h załączyć tempomat i podejrzeć ile auto pali trzy tej prędkości - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.