Treść opublikowana przez Góral.tz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tajemnica:) ma mieć więcej niż 60% a co do spota jak odparuje to będę :decayed:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
u nas trunek leczniczy Mateusza rządzi heheheh
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no promka nic innego :decayed: no chyba że łomża nie filtrowana hehehe wasze zdrowie
-
Lampy soczewkowe valeo jedna świeci jepiej druga gorzej
soczewka bez różnicy
-
Przykra sprawa przy naprawie przyczepki
:kox: powrotu do zdrowia
-
Lampy soczewkowe valeo jedna świeci jepiej druga gorzej
a ty masz już poliftowe Valeo bo mam soczewkę w bdb stanie
-
Lampy soczewkowe valeo jedna świeci jepiej druga gorzej
mógł odblask się wypalić, 100 watowe żarówki ktoś do auta wymyślił?? ciekawe jak się grzeją
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehehehehehe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
daj spokój dziś na 6:30 do roboty szedłem ale w sumie wieczór był :kox: ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 16:26 ---------- :hi:na wieczór
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:drunk:
-
Tiramisu - czyli co zrobic kiedy umycie auta kobiety itp juz nie pomaga :)
Cris tylko nie mów że ty też dla swojej będziesz pociskał ciasteczko ??? :facepalm::facepalm: :grin::kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chciałbym Ciebie usłyszeć w takiej sytuacji, napierdalałbyś epickie wywody czy jak? rogg... jest na swój styl artystą w tym co robi (szyje całkiem nieźle ), a do opisania sytuacji pewnie użył by wierszowanej wypowiedzi opartej na rymie łamanym tworząc ekscentryczny intonacyjno-semantyczny efekt wypowiedzi swej :kox: ---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ---------- :polew:
-
zakupy na ebay
dzięki chłopaki w takim razie zamawiam a co mi tam dokładnie tak przeszedłem DOOM3 i nie wytrzymała ciśnienia :grin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to co dziś w Promenadzie nie ma nikogo??
-
Rdza na dachu
mój brat ma '80 -kę z '91 roku i na dachu ani ślady rdzy przygniła tylko pod kołem zapasowym w bagażniku, a moja a to klapa a to dach, brat kupił A6C5 i to samo na dachu już widać że coś tam się zaczyna dziać
-
zakupy na ebay
Może ktoś z was się orientuje jak to jest z zakupami np w Chinach, potrzebuję kartę graficzną do laptopa o taką http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180811433436&ssPageName=ADME:X:RTQ:US:1123 i zastanawia mnie czy takie przesyłki docierają do polski, sprzedający pisze że wysyłka gratis co mnie bardzo ciekawi, do tego ta karta jest tańsza o 150 zł niż w PL ma ktoś doświadczenie z takimi zakupami??? :hi:
-
Spociki Łódzkie
lubisz ten ścisk hehehe, dobrze że już nie muszę się przemieszczać po tej pitolonej wawie :grin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ta i tylko oniak bedzie pił bo reszta prowadzi/boi sie kobity/jutro pracuje/jedzie do tesciowej/boli ząb itepe itede hehehe :grin: co do spota to mnie i tak obojętne bo nie wiem czy do 19 zdążę odparować
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panie wszystko dla cię :decayed:
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
w weekend wpadła multifunkcja polecam moda
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:grin::grin: Oniak to zazdrośnik, nikt nie może być lepszy od niego, szuja :grin::grin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ledwo ledwo i to tylko na trójce ! hujowe czasy , trzeba było myć bryke na spoty i w ogóle jakoś tak pedalsko było Wszyscy sobie bezinteresownie pomagali , bez sensu k**wa . :facepalm: ---------- Post dopisany at 01:13 ---------- Poprzedni post napisany at 01:10 ---------- a tak poza tym to :drunk:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Problem z ABS
dokładnie tak weź dociśnij i już , przejedz się kawałek ja u siebie miałem podobnie tylko że w tylnym kole- Problem z ABS
odległość czujnika od koronki nieprawidłowa - Problem z ABS