Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. nie może być
  2. używki kolego używki
  3. taki styl pisanki wielkanocnej, bedzie jak znalazł na święta
  4. a więc polecam przetwornice od toyoty (bardzo dobre)narzekanie kierowców toyoty na złe światła jest przyczyną wypalających się odbłyśników a nie padających przetwornic, ja mam założone d4s mniejsze zużycie prądu a jeśli chodzi o cenę ori palników nie ma takiej różnicy więc wybrałem D4S, co do przetwornic HID działają, ale osobiście polecam jednak ori przetwornice i tu najtaniej wychodzi TOYOTA, co do samej zaś przeróbki świateł to nie jest to trudne najgorzej mi było lampy rozkleić.
  5. no nie wiem ja zadowolony jestem hehe ale co kto chce
  6. ty tylko tam wstydu nie przynieś
  7. nie zgodzę się zawsze możesz ustawić w radiu rozłożenie dźwięku próbowałeś kiedyś najlepiej kolego wsiądź kogoś z takim subem i posłuchaj
  8. ja jestem zadowolony z nagłośnienia jakie audi zamontowało fabrycznie oczywiście mowa o subie nokii
  9. no to nie szukaj po alledrogo tylko :sexinbed: ---------- Post added at 00:43 ---------- Previous post was at 00:42 ---------- ja powiem tylko tyle :whistling:
  10. :whistling:
  11. a Ty na spocie nie miałeś być
  12. z tego co się orientuję to lustra składane w B5 nie mają komunikacji Vag, raczej czysto techniczna sprawa, lusterka mogły się zatrzeć, był gdzieś wątek o czyszczeniu i smarowaniu, a co do grzania może gdzieś przewód pękł
  13. hehe no co ty z drugiej strony tyle koni w ośce nich chłopak działa hehehe
  14. co do przekładania nie wiem, a płytkę po prosty podważ śrubokrętem i wyjdzie nic nie trzeba odginać
  15. nie kolego, chyba że będziesz jeździł jak kierowca rajdowy, widziałem tarcze o grubości 6mm i jakoś tam żyły i nawet hamowały
  16. jak nie są przegrzane nie mają wżerów i nie krzywe to według mnie jeszcze jedne klocki wytrzymają
  17. ale wątek z kierownicy wychodzą 3 kabelki od multifunkcji ---------- Post added at 21:18 ---------- Previous post was at 21:15 ---------- dwa to 2i3 pin z czarnej wtyczki a jeden to pin nr1 z żółtej wtyczki do komunikacji z modułem
  18. są takie korki z tyłu od wałków rozrządu i one lubią cieknąc, je akurat wkleja się na sylikonie, ale jest też zestaw uszczelek o numerze 058198217 uszczelki da napinacza łańcuch/nastawnik wałka rozrządu ---------- Post added at 20:35 ---------- Previous post was at 20:32 ---------- Zdjęcia
  19. hehe całkiem podjedz to posłucham na żywo hehe
  20. możesz wyjąć klimę bez wyjmowania radia ale ona dość mocno siedzi przynajmniej u mnie łatwiej ją wyjąć jak radia nie ma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.