Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. w żadnym wypadku nie kupuj przewodów bo te tylko w ASO ceny kosmiczne, lepiej kup węza gumowego gdzieś w dobrym sklepie odpornego na temp i z tego zrób, ja tak zrobiłem bratu wygląda dobrze i pełni funkcję za chyba 15 zł/metr hehe
  2. to pękła ci taka sprężyna w środku ja przerabiałem ten temat u siebie, nie trzeba kupować nowej starą dorobisz a że będzie krótsza o 0.5cm nie przeszkadza
  3. jak za ta kasę to wolę wyskoczyć na piwko coming /leaving mam wysterowany z alarmu, komfortowe kierunkowskazy fajna rzecz... , a co do doświetlania zakrętów halogenami to sam jeszcze nie zrozumiałem po uj to jest szczególnie w mieście jaki to ma sens :doh: szkoda kasy
  4. Zastanawia mnie to że niektórzy robią 5000 km i po MS a ja już będzie blisko 2 lata i się trzymają, ale może mam farta ---------- Post added at 21:21 ---------- Previous post was at 21:19 ---------- zresztą MS mają tu zwój wątek http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?15905-ALL-B5-MASTER-Sport-opinie-i-test-online-wahaczy
  5. no ja pozakładałem uszczelki i jest wszystko ok nic nie leci, dla mnie to nowe uszczelki (nie są tanie niestety) i zrobić u gościa który wie o co chodzi,ja niestety nie mam u siebie zaufanego mechanika i dlatego robię sam, a do świec przebija mu olej jak wyjmie fajkę to jest na niej olej??
  6. :thumbup1:
  7. kolego a skąd dokładnie leci ten olej??? ja ostatnio wymieniałem u brata w 2,8 rozrząd i komplet uszczelek pod pokrywami, pod napinaczami hydraulicznymi,te małe gumki półokrągłe i korki, uszczelki nie powinno się smarować sylikonem tylko lekko w rogach podłożyć jak już.
  8. 550zł http://allegro.pl/wahacze-kpl-audi-a4-a6-vw-passat-b5-ms-piastow-i2118242354.html ---------- Post added at 21:00 ---------- Previous post was at 20:59 ---------- dobrze jest pod gumki dołożyć smaru, chodź to nie konieczność , i mechanik niech dobrze zamontuje, ja mam wszystkie górne MS i przejechały już ze mną dużo drogi i jest ok, zobaczę jak będzie dalej
  9. ja tam jestem ze wymianą tylko tego co pada, chyba ze inne i co się kwalifikuje do wymiany, co do LM mówią że dobra ja tam mam MS i jestem zadowolony i nie włożę innych ja MS hehe
  10. ja już od tygodnia przestań kłamać przecież ty nie masz zimówek
  11. a ręką dasz rady ja otworzyć?? raczej tak musisz wyjąć klimatronik przykręcona jest na 2 śrubki o ile pamiętam
  12. mogły się przytkać ja wyjmowałem czyściłem cieniutką igła i sprężonym powietrzem
  13. widzę że nie potrzebnie o cenę spytałem,bo już dużo do gadania każdy ma, ale dzięki za odp,
  14. 65535 wskazuje na uszkodzenie pompki, a tam bym poszukał jakiegoś zwarcia w kablach a może gdzieś coś przełamane
  15. może wtyczkę czy nie pośniedziała, jakieś błędy jeszcze??
  16. hehe PW
  17. sorki za pytanie ale ile teraz taka turbawka bo szukam do swojego
  18. musisz w ustawieniach ogólnych sobie pozmieniać. Pozdrawiam, kiedyś można zrobić jakieś
  19. ---------- Post added at 15:41 ---------- Previous post was at 15:41 ---------- poszło
  20. pw pw ---------- Post added at 15:09 ---------- Previous post was at 13:32 ---------- że tak powiem oby nigdy się nie przydały, i dzięki za przewózkę jak zwykle wszystko przy gardle
  21. jak jesteś z wawy to podjedź na Ursynów podepniemy restartera może coś pomoże
  22. polecam rozebrać drzwi i sprawdzić styki w zamku. dla reguły sprawdzić kable w gumowej przelotce Pozdrawiam
  23. nie ja tez tylko amorki odboje i osłony wymieniłem, masz ośkę to tuleje od razu w belce obadaj
  24. około 35 tyś rocznie muszę liczyć mam nadzieje że teraz już będzie mniej
  25. Góral.tz odpowiedział(a) na ppaziuu temat w Audi A4 B5
    4B0807199F 11,27 zł u gajosa chyba o to ci chodzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.