Treść opublikowana przez Góral.tz
-
Cieknący olej...
w żadnym wypadku nie kupuj przewodów bo te tylko w ASO ceny kosmiczne, lepiej kup węza gumowego gdzieś w dobrym sklepie odpornego na temp i z tego zrób, ja tak zrobiłem bratu wygląda dobrze i pełni funkcję za chyba 15 zł/metr hehe
-
Demontaż popielniczki przód z konsoli 2DIN
to pękła ci taka sprężyna w środku ja przerabiałem ten temat u siebie, nie trzeba kupować nowej starą dorobisz a że będzie krótsza o 0.5cm nie przeszkadza
-
[ALL B5] Dokładany moduł komfortu
jak za ta kasę to wolę wyskoczyć na piwko coming /leaving mam wysterowany z alarmu, komfortowe kierunkowskazy fajna rzecz... , a co do doświetlania zakrętów halogenami to sam jeszcze nie zrozumiałem po uj to jest szczególnie w mieście jaki to ma sens :doh: szkoda kasy
-
Lepiej wymienić całe zawieszenie czy poszczególne wahacze ?
Zastanawia mnie to że niektórzy robią 5000 km i po MS a ja już będzie blisko 2 lata i się trzymają, ale może mam farta ---------- Post added at 21:21 ---------- Previous post was at 21:19 ---------- zresztą MS mają tu zwój wątek http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?15905-ALL-B5-MASTER-Sport-opinie-i-test-online-wahaczy
-
Cieknący olej...
no ja pozakładałem uszczelki i jest wszystko ok nic nie leci, dla mnie to nowe uszczelki (nie są tanie niestety) i zrobić u gościa który wie o co chodzi,ja niestety nie mam u siebie zaufanego mechanika i dlatego robię sam, a do świec przebija mu olej jak wyjmie fajkę to jest na niej olej??
-
jakieś tam a6 do robienia km
:thumbup1:
-
Cieknący olej...
kolego a skąd dokładnie leci ten olej??? ja ostatnio wymieniałem u brata w 2,8 rozrząd i komplet uszczelek pod pokrywami, pod napinaczami hydraulicznymi,te małe gumki półokrągłe i korki, uszczelki nie powinno się smarować sylikonem tylko lekko w rogach podłożyć jak już.
-
Lepiej wymienić całe zawieszenie czy poszczególne wahacze ?
550zł http://allegro.pl/wahacze-kpl-audi-a4-a6-vw-passat-b5-ms-piastow-i2118242354.html ---------- Post added at 21:00 ---------- Previous post was at 20:59 ---------- dobrze jest pod gumki dołożyć smaru, chodź to nie konieczność , i mechanik niech dobrze zamontuje, ja mam wszystkie górne MS i przejechały już ze mną dużo drogi i jest ok, zobaczę jak będzie dalej
-
Lepiej wymienić całe zawieszenie czy poszczególne wahacze ?
ja tam jestem ze wymianą tylko tego co pada, chyba ze inne i co się kwalifikuje do wymiany, co do LM mówią że dobra ja tam mam MS i jestem zadowolony i nie włożę innych ja MS hehe
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja już od tygodnia przestań kłamać przecież ty nie masz zimówek
-
Demontaż popielniczki przód z konsoli 2DIN
a ręką dasz rady ja otworzyć?? raczej tak musisz wyjąć klimatronik przykręcona jest na 2 śrubki o ile pamiętam
-
[ALL B5] Dysze spryskiwaczy szyb zatkane?jak wyczyścić?
mogły się przytkać ja wyjmowałem czyściłem cieniutką igła i sprężonym powietrzem
-
[B6 AWX] Po wymianie turbo muł
widzę że nie potrzebnie o cenę spytałem,bo już dużo do gadania każdy ma, ale dzięki za odp,
-
[B5 AFN] Brak światła w drzwiach i pod nogami kierowcy
65535 wskazuje na uszkodzenie pompki, a tam bym poszukał jakiegoś zwarcia w kablach a może gdzieś coś przełamane
-
Błąd 00819 w A4 B6 1.8T
może wtyczkę czy nie pośniedziała, jakieś błędy jeszcze??
-
[B5 ASJ] Błąd poduszki-kodowanie
hehe PW
-
[B6 AWX] Po wymianie turbo muł
sorki za pytanie ale ile teraz taka turbawka bo szukam do swojego
-
[B5 ASJ] Błąd poduszki-kodowanie?
musisz w ustawieniach ogólnych sobie pozmieniać. Pozdrawiam, kiedyś można zrobić jakieś
-
[B5 ASJ] Błąd poduszki-kodowanie
---------- Post added at 15:41 ---------- Previous post was at 15:41 ---------- poszło
-
[B5 ASJ] Błąd poduszki-kodowanie?
pw pw ---------- Post added at 15:09 ---------- Previous post was at 13:32 ---------- że tak powiem oby nigdy się nie przydały, i dzięki za przewózkę jak zwykle wszystko przy gardle
-
[B5 ASJ] Błąd poduszki-kodowanie?
jak jesteś z wawy to podjedź na Ursynów podepniemy restartera może coś pomoże
-
[ALL] Problem z centralnym zamkiem - zamyka ale nie otwiera
polecam rozebrać drzwi i sprawdzić styki w zamku. dla reguły sprawdzić kable w gumowej przelotce Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Pomoc przy wymianie amortyzatorów tył
nie ja tez tylko amorki odboje i osłony wymieniłem, masz ośkę to tuleje od razu w belce obadaj
-
Ile rocznie robicie km swoimi autkami??
około 35 tyś rocznie muszę liczyć mam nadzieje że teraz już będzie mniej
-
śruby do spryskiwaczy,
4B0807199F 11,27 zł u gajosa chyba o to ci chodzi