Treść opublikowana przez Góral.tz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe chyba tylko wymieniłem oświetlenie w środku na ledowe
-
[B5 ASJ] Błąd poduszki-kodowanie
co ciekawe czy VAG AIR-BAG RESETER do crash daty by to przywrócił, można spróbować
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nikt nie obiecywał że będzie miał łatwo hehehehe:wink:
-
[B5 AGB] VIAGRA
nie jak jest zworka to jest ok dla kompa
-
[B5 ALL] Do czego idzie ta kostka??
jeszcze lampkę musisz zmienić i wszystko a więc wyłącznik lampka kodowanie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
hehehe
-
[ALL] Stuknięcie podczas hamowania
no u mnie był taki stuk metalu o metal i okazało się że to klocki w jednym zacisku latają
-
[ALL] Stuknięcie podczas hamowania
mnie tak kiedyś stukało okazało się że to klocki miały luz
-
[B5 AFN] Po naprawie chłodnicy
jak dla mnie naprawa chłodnicy nie mogła wpłynąć na nie dogrzewanie się samochodu, może termostat klęka
-
[B5 ALL] Do czego idzie ta kostka??
możesz przypiąć trytytką żeby nie latała ale pozostaje wolna chyba że założysz sobie wyłącznik jak ja zrobiłem
-
[B5 ALL] Do czego idzie ta kostka??
w schowku kolego powinien być wyłącznik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehehe no coś ty wszystko śladowej ilości prądu potrzebuje hehe w końcu LED rządzi ---------- Post added at 14:19 ---------- Previous post was at 14:17 ---------- hehe ale aku faktycznie mam dość spore
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pixi rezaj diody ja ostatnio lampki poprzerabiałem, kratki podświetlane w 2 kolory do passata, a co do lusterek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co uje biedaki warszawiaki ???
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
eh takie poślady .... i jakoś lżej z nowego forum korzystać
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no cycki zawsze życie umilą
-
Nowe forum - wątek dla narzekaczy
czyli jeszcze się to pozmienia??? chodź by z tymi fotami ??
-
Nowe forum - wątek dla narzekaczy
a co z fotami trzeba je ładować gdzieś na hosting i same linki wklejać, dlaczego nie da się jak kiedyś tylko z dysku wybrać i heja???????
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ty sam hehe
-
[B5 AGB] Odpala na pół sekundy i gaśnie
no to pokasuj co się da zobacz co wróci i po trochę się dogadasz
-
[B5 AGB] Odpala na pół sekundy i gaśnie
hehe ja nie muszę, a poza tym jak do tej pory zrobiłem wszystko sam w swoim samochodzie, a było tego troszkę a co do ledów też trzeba umieć je podpiąć a Ty podepnij silnik do vaga
-
[B5 AGB] Odpala na pół sekundy i gaśnie
ta litania to z ilu samochodów???? zainwestuj w nowe aku, a skan silnika gdzie ? ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
i tu muszę się z tobą zgodzić nie po prostu nie lepszego tu nie widzę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jak można pić piwo :sick3: