Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe forum - wątek dla narzekaczy


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to tylko ja czy wszyscy tak maja............................ , najpierw nie dalo sie zalogowac , w sumie siedzialem prawie 3 godziny ,profil wyczyszczony , w moje A4 polowy postw brak nie tylko w moim temacie ale we wszystkich , tak juz zostanie czy przywrocone zastanie stan na dzien przed tym calm balaganem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mada faka! Turdzi mam tak samo. Kutfa nie mogę się odnaleźć na tym forum. Dajcie jakąś instrukcję obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogubiły się zdjęcia w wątku,teraz wszystko od początku wklejać ale jak? trzeba poczekać aż chłopaki skończą :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, może jeszcze nie wszystko wrzucili...mam przynajmniej taką nadzieję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powolutku, cierpliwosci....wiecie jakie to sa ilosci danych plikow ktorych struktury diametralnie sie różnią??

Jeszcze z miesiąc na bide ustawiania i poprawiania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na obecna chwile to nie chce mi sie logowac na te forum.Nie mozna sie polapac.A i PW zadnych nie ma,a dokonywalem transakcji(dane do wysylki,przelewu)Totalna ro***erducha.Jak i nie pokazuje mi ze mam nowe PW.Jak i pokazuje mi blad ze konto ograniczone.Cuda nie widy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na obecna chwile to nie chce mi sie logowac na te forum.Nie mozna sie polapac.A i PW zadnych nie ma,a dokonywalem transakcji(dane do wysylki,przelewu)Totalna ro***erducha.Jak i nie pokazuje mi ze mam nowe PW.Jak i pokazuje mi blad ze konto ograniczone.Cuda nie widy

poczytaj forum prezes dał archiwum. możesz wejść.www.a4-klub.pl/archiwum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracać na stare forum ciężko się tu połapać a032.gif

fak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wątek w Sugestiach i Uwagach.

Tam są wszystkie informacje, zebrały się Paniska i *******ą głupoty. Weź i zrób jeden z drugim zamiast biadolić.

Pomyślcie, że to jest wersja beta forum..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wątek w Sugestiach i Uwagach.

Tam są wszystkie informacje, zebrały się Paniska i *******ą głupoty. Weź i zrób jeden z drugim zamiast biadolić.

Pomyślcie, że to jest wersja beta forum..

beta sreta , mi to nic nie mowi ..............fajnie by bylo dostac jakies info , czy np: we szwystkich watkach wszystkie posty zostana przywrocone , jesli ktos mial jakies zdjecia to czy ma je wklejac od nowa , czy czekac az wszystko zostanie przywrocone , ot takie podstawowe informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...