Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe forum - wątek dla narzekaczy


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

A co Ci coś powie? Potrzeba kamerdynera, żeby Ci odczytał wątek o którym pisałem wcześniej?

Hugo informował:

1. trwają prace nad przywróceniem PW - poza tym masz dostęp do forum archiwalnego, gdzie są wszystkie dane

2. jest szansa, że wszystkie zdjęcia zostaną przywrócone masowo

Swoją drogą w swoim poście nie odnosiłem się do tego wątku, tylko do troli typu:

Totalne dno.........
A idź Pan w ...
burdel!!:foch:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z fotami trzeba je ładować gdzieś na hosting i same linki wklejać, dlaczego nie da się jak kiedyś tylko z dysku wybrać i heja???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo, to jest tyle co postawione forum i ani template, ani narzędzia nie są jeszcze wgrane.. forum stoi bo stoi, jest praktycznie gołe i niedostosowane..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer - trolle trolami, ale swoją opinię chyba można wyrazić... Wszystkich zainteresowanych poszerzeniem wiedzy i pozyskaniem dodatkowych informacji nt. nowego forum odsyłam do tematów zakładki "Sugestie i uwagi" coby tutaj moze juz nie mnożyć niepotrzebnej demagogii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo, to jest tyle co postawione forum i ani template, ani narzędzia nie są jeszcze wgrane.. forum stoi bo stoi, jest praktycznie gołe i niedostosowane..

czyli jeszcze się to pozmienia??? chodź by z tymi fotami ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer - trolle trolami, ale swoją opinię chyba można wyrazić... Wszystkich zainteresowanych poszerzeniem wiedzy i pozyskaniem dodatkowych informacji nt. nowego forum odsyłam do tematów zakładki "Sugestie i uwagi" coby tutaj moze juz nie mnożyć niepotrzebnej demagogii.

Pewnie, że można czy mówię, że nie?

Ale jak wyrażać opinię to z sensem.

Mi też się nie podoba tak jak stare forum i też się nie mogę odnaleźć, ale trochę myślę zanim coś napiszę.

Z resztą to jest wątek dla narzekaczy, więc nic tu po mnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do fotek to musicie wyedytować swoje posty i zamienić znaczniki  na [img]. Czyli wpisać je wielkimi literami. Tak samo kończące zmienić na [/img]. Wiem, pojebane ale działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe forum to tylko kwestia przyzwyczajenia, nie narzekajcie tak :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś i tak lepiej(ciemniej) niż wczoraj

wczoraj oczy chciało wypalić,tak jasno było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek- ale daj spokój- tamto Forum było modyfikowane sukcesywnie przez 6 lat, a oni chcą, żeby to wszystko ustawić w jedną noc na nowym forum, prosty przykład z działem "Sprzedam" prawie pół roku naszych prób i błędów, żeby mogli z niego korzystać i wciąż coś nie pasuje co jakiś czas jednemu, czy drugiemu- teraz też tak jest..

nawet nie zdajecie sobie sprawy ile to trzeba poświęcić czasu, siedząc przy kompie i z kartki czytać i wklepywać na nowo, a jak się pomylisz-**********sz od początku i cały dwugodzinny plan walisz od zera, a gdzie praca, szkoła, życie rodzinne itp? narzekać jest łatwo, bo przyszedłeś na gotowe jeden z drugim...całkowity brak poszanowania dla cudzej pracy-całkowicie za free, żeby wam było wygodniej...szczególnie, ze Darek większość robi sam, bo inni, którzy mają o tym pojęcie-nie mogą z innych -własnych powodów- cierpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko dlaczego nie wyswietla fotek tylko linki do stron???

może jest coś bardziej ważnego do zrobienia, niż fotki-są linki, więc można je zobaczyć-wszystko jest wdrażane od rzeczy najważniejszych począwszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do fotek to musicie wyedytować swoje posty i zamienić znaczniki  na [img]. Czyli wpisać je wielkimi literami. Tak samo kończące zmienić na [/img]. Wiem, pojebane ale działa :)

Odpowiedź. Nowy silnik ma inne znaczniki BBCode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja wiem , że jest jeszcze bałagan , ale sukcesywnie pracuję nad przywróceniem wszystkiego do stanu taki jaki był na starym forum. Problemy techniczne z smf-em wymusiły tą zmianę i nic na to nie poradzę. Stopniowo wszystko będzie wracało do normy.

Tak więc bardzo serdecznie proszę o cierpliwość

Dziękuję Hugo

---------- Post added at 08:04 ---------- Previous post was at 08:02 ----------

a ja miale w profilu mala fotke swojej furki a teraz pusto gdzie ona jest , tyle sie namordowalem zeby ja tam wstawic a teraz jej niema

Już masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę spokoju panowie i szacunku dla ludzi co nad tym wszystko pracują bo oni nie robią tego dla siebie tylko dla nas wszystkich i takie narzekania chyba są nie na miejscu cierpliwości qurwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile jeszcze tematów "narzekacze" założycie i będziecie się użalać zamiast trochę poczekać, dać trochę czasu Darkowi żeby mógł wszystko dograć na spkojnie przecież nowe forum działa dopiero 2 dni więc może trochę cierpiliwości i zrozumienia, a jak komuś tak bardzo nie pasuje to żal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie narzekacze , Hugo sam zapie.rdala nad przerzuceniem wszystkiego a wy myslicie ze to mozna ogarnąć w 3-4 dni ???? Troche cierpliwości , wracajcie z powrotem na pudelka a jak komus nie pasuje to istnieje opcja USUŃ KONTO.

Skoro Hugo podjął decyzje o przerzuceniu forum na nowy silnik to widocznie tak musiał być i kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...