Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Rura intercoolera, gdzie kupić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuję rurę intercoolera o numerze 058145856C, w aso chcą ponad 300 zł :decayed: Na allegro używki, więc nie wiadomo czy za chwilę znów nie będzie trzeba wymieniać ... Może ktoś przerabiał problem ??

058-145-856C.jpg

Opublikowano

zostaje chyba tylko albo uzywka albo aso... zamiennikow nie produkuja chyba

Opublikowano

ja miesiąc temu wymieniałem u siebie w aso chcieli ponad 800zł kupiłem na allegro na 499 miał byc ori a przyszedł jakis zamiannik choc zamienników nie ma a jednak. chyba wolałbym dołózyc i kupić ori bo ten do ori nawet nie ma co przyrównywać bo jest duzo miękcejszy no ale juz załozony wiec zobacze ile wytrzyma

Opublikowano

zostaje chyba tylko albo uzywka albo aso... zamiennikow nie produkuja chyba

A zobacz na ten link. Pisza ze sprzedaja ori do grupy VW.

Na zdjeciu jest rura do innego auta, ale zadzwon do nich i spytaj o to co potrzebujesz...

http://allegro.pl/vw-seat-skoda-audi-rura-laczaca-intercoolera-1k0-i1981012080.html

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Też tego szukam, objeździłem wszystkie szroty w okolicy i ciężko z tym.

Opublikowano
  • Autor

Na allegro jest trochę, ceny w okolicach 100 zł, na forum też by się znalazło, ale nie wiadomo ile przetrwa ta używana .... :mysli:

Opublikowano

mam taką ale do atj!/ajm

Opublikowano

Możesz próbować pytać w sklepie z częściami do ciągników :decayed::naughty: Groszowe sprawy, a rura o wiele bardziej trwała, jeśli znajdziesz odpowiedni wymiar :good: Kuzyn znalazł, więc coś w tym jest :polew:

Opublikowano
Możesz próbować pytać w sklepie z częściami do ciągników decayed naughty Groszowe sprawy, a rura o wiele bardziej trwała, jeśli znajdziesz odpowiedni wymiar good Kuzyn znalazł, więc coś w tym jest

Tylko ona nie jest prosta tylko powyginana wiec takiej na pewno nie dostanie

Opublikowano

Jak dobrze poszuka to znajdzie odpowiednia :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tu jest ten wąż niby za 13 euro, ale ch wie co tam pisze :decayed:http://www.yedekparcatoptan.com/WOWSH-VW-HRT-27809-058145856C-INTERCOOL-HORTUMU-PASSAT,PR-43434.html[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 14:48_________________________________________________Zna ktoś turecki ? :naughty:

Opublikowano

Google translator mówi tak: Montaż i że zdecydowana większość naszych produktów są oryginalne materiały fabrikasyonda, częściowo w oryginalnym sub-przemysł 1 składa się z klasy materiałów. Trzeba sobie złożyć do kupy :decayed:

Opublikowano

Witam :)

Czyli, rozumiem ze uzywane rury intercoolera Ciebie nie interesuja...?

Bo jest pare na allegro w dosc dobrych cenach.

np.

http://allegro.pl/rura-waz-intercoolera-vw-passat-b5-lift-fl-1-9-tdi-i2048416090.html

A co Ty masz za auto...? Bo AFN-a juz w 2000 roku nie robiono.

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Bo AFN-a juz w 2000 roku nie robiono.

Jak to nie ?

Co do tematu radzę udać się jak ktoś wcześniej pisał do sklepu z częściami do ciągników, taki łącznik występuje (o ile dobrze widzę) w ursusach (prawdopodobnie c-330 - chyba że mi się coś pomyliło). Zapytać nic nie kosztuje. :wink4:

Opublikowano

Jak to nie ?

Skoro mowisz ze robiono... :mysli:

To musze miec zle informacje...

Ja mam np. takie...

http://www.audiklub.org/silniki/afn.html

http://pl.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Passat

Pozdrawiam :)

ps. Arku, a jak dlugo juz jezdzisz swoim AFN-em z roku 2001...?

Pytam bo ciekawa jestem jaki olej lejesz do swojego autka.

Opublikowano

Idź naprawdę do tego sklepu z częściami do ciągników :naughty: Na pewno coś się znajdzie :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

jak by ktoś chciał to mam taką ori z idealnym stanie do sprzedania

Opublikowano
Coś się ruszyło w temacie, bo są nowe zamienniki na allegro

http://allegro.pl/rura-waz-turbina-interkuler-vw-passat-b5-1-9-tdi-i2091211136.html

hehe proszę zawsze taniej niż w ASO , może i kupię bo moja już też połatana

Opublikowano
  • Autor

Ja juz czekam na przesylke :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.