Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Rura intercoolera, gdzie kupić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3 razy juz takie rury kupowalem za 50zl kazda:) zawsze dzwonie do handlarzy z czesciami czy to allegro czy to forum nasze:) a nie jakies 300zl:D

w pierwszej dziura sie zrobila przez filtr paliwa ktory jest za wysoko umocowany i podczas wibracji ociera o rure

za drugim razem przy wymianie oleji i filtrow mechanior mi za wysoko umocowac zas filrt paliwa w koszyku i zas sie zrobila dziura:D

za trzecim razem juz zapiety mam paskiem uciskowany(ala internet) i jezzde juz rok i wszytsko ok a rure musialem meic dobra bo autko po chipie...

...wiec kupowac uzywke ale w dobrym stanie:) koszt 50zl Aso omijajcie z daleka:)

Opublikowano
  • Autor

no tylko ze uzywka tez juz ma troche lat i po jakimś czasie będzie to samo ....

Opublikowano

ciekawe na ile te zamienniki są wytrzymałe. Chyba raczej co ori to ori

Opublikowano
  • Autor

Pisze , że jakością nie odbiega od oryginału, ale to we wszystkim co jest zamiennikiem piszą, zobaczymy jak będzie ...

Opublikowano
Coś się ruszyło w temacie, bo są nowe zamienniki na allegro

http://allegro.pl/rura-waz-turbina-interkuler-vw-passat-b5-1-9-tdi-i2091211136.html

ciekawy jestem trwalosci.

fajne rozwiazanie to karbowane przewodowy cisnieniowe do hydrauliki. gdzies na forum jest lin.

Opublikowano
3 razy juz takie rury kupowalem za 50zl kazda:) zawsze dzwonie do handlarzy z czesciami czy to allegro czy to forum nasze:) a nie jakies 300zl:D

w pierwszej dziura sie zrobila przez filtr paliwa ktory jest za wysoko umocowany i podczas wibracji ociera o rure

za drugim razem przy wymianie oleji i filtrow mechanior mi za wysoko umocowac zas filrt paliwa w koszyku i zas sie zrobila dziura:D

za trzecim razem juz zapiety mam paskiem uciskowany(ala internet) i jezzde juz rok i wszytsko ok a rure musialem meic dobra bo autko po chipie...

...wiec kupowac uzywke ale w dobrym stanie:) koszt 50zl Aso omijajcie z daleka:)

Wrzuć jakiś namiar na sprawdzonego handlarz bo ja też musiałem ostatnio swoją połatać i musiał bym kupić nową.

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj doszła, założona, według mnie trochę za długa ( nie ma identycznego kształtu jak ori, troszke inna) bo musiałem ją dalej powciskac na intercooler i na ta rure plastikowa na gorze, bo tak to bo ocierało o alternator, ale jest ok, zobaczymy jak z trwałością ..

Opublikowano

jak będziesz kupował używkę zwróć uwage czy zamki nie sa wyrobione bo poco ci takie cos jak rura sie napompuje i pach wyrwie sie z zaczepów widziałem kilka takich ruru co miały prze drgania wyrobiona blokadę na ten zatrzask

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a możliwe że przez tę rurkę autko straciło mocy... dziś jeździłem autem żony i nawet do 120 nie dochodzi. zacząłem szukać pod maską co się dzieje i znalazłem 2 pęknięcia na rurze. załatałem tasmą zbrojoną alu i nic. kupić nową ??? i czy po wymianie nie należy pousuwać jakichś błędów jeżeli takowe są ???

Opublikowano

Oli prawie na pewno auto straci na mocy.Wiem po sobie.Łatanie nic nie da.Też próbowałem łatać i po kilku kilometrach znów miałem przedmuchy.Nowe są w cenie około 300zł więc ja szukam używki.

Co do błędów to nie wiem ale profilaktycznie podpiął bym auto pod kompa.

Opublikowano

ja u siebie przerabiałem temat przewodów,ja miałem problem z łącznikiem gumowym,wszystkie puchły mi...pojechałem do sklepu gdzie sprzedają różnorakie węże oleju odporne i ciśnieniowe i kupiłem z pół metra i wystarczy mi jeszcze na kilka takich łączek,widziałem także tak wąż zbrojone i dosyć sztywny który szło by wyprofilować w miejsce tego,wiec też radze się zakręcić po sklepach i nigdy w życiu nie zapłacił bym takiej sumy pieniędzy jak krzyczoł w ASO

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

po 3 miesiacach nowa rura z allegro ma 2 pekniecia, gwarancja jest 12 miesiecy wiec mam nadzieje ze mi wymienia, ale ogolnie porazka :facepalm:

Opublikowano
po 3 miesiacach nowa rura z allegro ma 2 pekniecia, gwarancja jest 12 miesiecy wiec mam nadzieje ze mi wymienia, ale ogolnie porazka :facepalm:

no to faktycznie lipa dobrze że nie kupiłem tylko starą podratowałem

Opublikowano
po 3 miesiacach nowa rura z allegro ma 2 pekniecia, gwarancja jest 12 miesiecy wiec mam nadzieje ze mi wymienia, ale ogolnie porazka :facepalm:

zawsze byłem zdanie że lepsza ori używka w ładnym stanie niż nowy zamiennik, na twoim przykładzie kolego wyszło jakiej jakości robią te zamienniki, całe szczęście że masz gwarancję, mam nadzieję że wymienią bez dyskusji.

Opublikowano
  • Autor

tak rura odeslana, czekam na nowa :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.