Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ra.vi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ra.vi

  1. Witam Dałem się namówić żonie i w tym roku jedziemy po raz pierwszy do Cro w okolice Trogiru. Jaką trasę najlepiej teraz wybrać jadę w niedziele 30.06 z okolic Żor na Śląsku. Gdzie kupować winiety i gdzie najlepiej tankowac. Z każdym dniem bliżej wyjazdu coraz więcej pytań...
  2. ra.vi odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wydros gdyby twoje b8 było w quattro to już by stało u mnie, serio nawet bym nie targowal
  3. ra.vi odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Witam Przymierzam się do zakupu b8 wpadła mi w oko ta sztuka, czy na pierwszy rzut oka widać coś niepokojącego? Jak jest z tym sline https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-b8-2-0tdi-quattro-143-skora-wizualizacja-czujnik-serwis-idealna-sline-ID6AuAmw.html pozdrawiam
  4. ra.vi odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Audi tt 8n Jakie soczewki można tam wrzucić bo ori xenon juz ledwo świeci.
  5. Tak, tez myślałem. Ale ten silnik jest z Anglika i nie ma pewności czy ktoś tam złych nie wkrecil, bo zimne auto ciężko odpala, a wszystkie świece beru sprawne, sprawdziłem dzisiaj.
  6. Panowie mam problem, jakie świece powinny być w awx. Wymieniałem silnik z atj wiec nr vin nieaktualny. Jak rozszyfrować ta zagadkę? Auto ciężko pali. Proszę o pomoc
  7. Witam mam problem z autem. Podczas przyspieszania przeladowuje i szarpie Poniżej zamieszczam logi: http://vaglog.pl/log_241144.html http://vaglog.pl/log_241143.html http://vaglog.pl/log_241142.html http://vaglog.pl/log_241141.html http://vaglog.pl/log_241140.html http://vaglog.pl/log_241139.html http://vaglog.pl/log_241138.html http://vaglog.pl/log_241122.html http://vaglog.pl/log_241121.html http://vaglog.pl/log_241120.html http://vaglog.pl/log_241119.html http://vaglog.pl/log_241118.html http://vaglog.pl/log_241117.html http://vaglog.pl/log_241116.html http://vaglog.pl/log_241115.html http://vaglog.pl/log_241114.html http://vaglog.pl/log_241113.html http://vaglog.pl/log_241112.html http://vaglog.pl/log_241111.html bardzo przepraszam za chaos ale komp tak mi muli nawet bardziej niż audi Pozdrawiam
  8. ra.vi odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Panowie mam problem z autkiem. Dokładalem ostatnio tempomat i po aktywacji wyskoczyła literka G w components czyli aktywowany a nie działa. Do robiłem się w międzyczasie następującej rzeczy wyrzuca błąd 16955 PO571. Domyślam się ze prze awarie tego czujnika tempomat nie dziala. Sprawdzałem w blokach działanie gazu i hamulca i jest ok. Nie wiem w którym bloku można sprawdzić działanie czujnika sprzęgła. Co jeszcze może być nie tak? Uszkodzona manetka? Jak ja sprawdzić?
  9. ra.vi odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Jeden bix mi nie przelacza na długie. Co sprawdzić jakies pomysły?
  10. Siema jest tu jakis diagnosta? Pw.
  11. Panowie mam problem z galaxy s advance bateria mi szaleje. Sam sie wyłącza po ponownym zalaczeniu wskazuje wyladowana baterie podczas gdy przed chwilą była pełną? Bateria do wymiany?
  12. Motul 300V motocyklowy i filtr oleju do kawy Zx10r 2007 i motul 5w40? Do pd z filtrem do atj będziesz moze miał?
  13. To moj parch. Zaloze mu kiedys temat a na forum jestem codziennie pozdro zlapany u teścia na placu
  14. TEŻ tak mam z przodu, daj znać co miałeś
  15. to moje toż antena ma metr:) pozdro
  16. ra.vi odpowiedział(a) na ra.vi temat w 1.9TDI
    nr. przekaźnika 167 koszt 11zł auto śmiga, tyle w temacie:)
  17. ra.vi odpowiedział(a) na ra.vi temat w 1.9TDI
    atj miały pompy paliwa a ajm od 2000r chyba
  18. ra.vi odpowiedział(a) na ra.vi temat w 1.9TDI
    dzięki Max, i na co ja podszybie demolował, pamiętasz może numer jego?
  19. ra.vi odpowiedział(a) na ra.vi temat w 1.9TDI
    hmm przekaźnik w którym numerem to bo normalnie jaja wypiąłem wszystkie i dalej 4V na wtyczce pompy, wyciągnąłem kluczyki ze stacyjki i dalej 4V na wtyczce. Co jest grane bo sam już nie wiem?>
  20. ra.vi opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam w czasie jazdy zgasło mi auto, wiec na hol dziada i rozbieramy, szukamy. Okazało sie że nie słychac pompy paliwa w zbiorniku. Napiecie jakie tam znalazłem wynosi ok. 4V, chyba troszke mało. Gdzie szukac przyczyny takiej sytuacji, gdzie jest przekaźnik za to odpowiedzialny bo chyba w nim tkwi problem? pozdrawiam
  21. jednym zdaniem; jest nieobliczalna, waży tyle co paczka cukierków. Jak narazie najlepsze moto na jakim latałem i chyba bezkonkurencyjne jak dla mnie.
  22. toto ja też sie przedstawie; było:MZ, cbr f2, 929 a w tym sezonie mam: gsxr 750 z silnikiem bandita 1200, cbr sc33 z monowahaczem jak rasowy street, i kilka dni temu kupiłem zx10r `07r
  23. kto tu sprzedaje ms, bo potrzebuje dwa górne!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.