Treść opublikowana przez ra.vi
-
Wakacje w Chorwacji
Witam Dałem się namówić żonie i w tym roku jedziemy po raz pierwszy do Cro w okolice Trogiru. Jaką trasę najlepiej teraz wybrać jadę w niedziele 30.06 z okolic Żor na Śląsku. Gdzie kupować winiety i gdzie najlepiej tankowac. Z każdym dniem bliżej wyjazdu coraz więcej pytań...
-
B8 TrOOOOp
Wydros gdyby twoje b8 było w quattro to już by stało u mnie, serio nawet bym nie targowal
-
B8 TrOOOOp
Witam Przymierzam się do zakupu b8 wpadła mi w oko ta sztuka, czy na pierwszy rzut oka widać coś niepokojącego? Jak jest z tym sline https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-b8-2-0tdi-quattro-143-skora-wizualizacja-czujnik-serwis-idealna-sline-ID6AuAmw.html pozdrawiam
-
Rezanie bixenonu
Audi tt 8n Jakie soczewki można tam wrzucić bo ori xenon juz ledwo świeci.
-
[TDI PD] Świece żarowe - zasada działania, diagnoza.
Tak, tez myślałem. Ale ten silnik jest z Anglika i nie ma pewności czy ktoś tam złych nie wkrecil, bo zimne auto ciężko odpala, a wszystkie świece beru sprawne, sprawdziłem dzisiaj.
-
[TDI PD] Świece żarowe - zasada działania, diagnoza.
Panowie mam problem, jakie świece powinny być w awx. Wymieniałem silnik z atj wiec nr vin nieaktualny. Jak rozszyfrować ta zagadkę? Auto ciężko pali. Proszę o pomoc
-
prośba o analizę logów, atj przerywa
Witam mam problem z autem. Podczas przyspieszania przeladowuje i szarpie Poniżej zamieszczam logi: http://vaglog.pl/log_241144.html http://vaglog.pl/log_241143.html http://vaglog.pl/log_241142.html http://vaglog.pl/log_241141.html http://vaglog.pl/log_241140.html http://vaglog.pl/log_241139.html http://vaglog.pl/log_241138.html http://vaglog.pl/log_241122.html http://vaglog.pl/log_241121.html http://vaglog.pl/log_241120.html http://vaglog.pl/log_241119.html http://vaglog.pl/log_241118.html http://vaglog.pl/log_241117.html http://vaglog.pl/log_241116.html http://vaglog.pl/log_241115.html http://vaglog.pl/log_241114.html http://vaglog.pl/log_241113.html http://vaglog.pl/log_241112.html http://vaglog.pl/log_241111.html bardzo przepraszam za chaos ale komp tak mi muli nawet bardziej niż audi Pozdrawiam
-
Montaż tempomatu A4 B5
Panowie mam problem z autkiem. Dokładalem ostatnio tempomat i po aktywacji wyskoczyła literka G w components czyli aktywowany a nie działa. Do robiłem się w międzyczasie następującej rzeczy wyrzuca błąd 16955 PO571. Domyślam się ze prze awarie tego czujnika tempomat nie dziala. Sprawdzałem w blokach działanie gazu i hamulca i jest ok. Nie wiem w którym bloku można sprawdzić działanie czujnika sprzęgła. Co jeszcze może być nie tak? Uszkodzona manetka? Jak ja sprawdzić?
-
Rezanie bixenonu
Jeden bix mi nie przelacza na długie. Co sprawdzić jakies pomysły?
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Siema jest tu jakis diagnosta? Pw.
-
System operacyjny Android
Panowie mam problem z galaxy s advance bateria mi szaleje. Sam sie wyłącza po ponownym zalaczeniu wskazuje wyladowana baterie podczas gdy przed chwilą była pełną? Bateria do wymiany?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Motul 300V motocyklowy i filtr oleju do kawy Zx10r 2007 i motul 5w40? Do pd z filtrem do atj będziesz moze miał?
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
To moj parch. Zaloze mu kiedys temat a na forum jestem codziennie pozdro zlapany u teścia na placu
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
nie to nie ja:)
-
Stukanie amortyzatorów przednich - gwint
TEŻ tak mam z przodu, daj znać co miałeś
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
to moje toż antena ma metr:) pozdro
-
brak napiecia na pompie paliwa
nr. przekaźnika 167 koszt 11zł auto śmiga, tyle w temacie:)
-
brak napiecia na pompie paliwa
atj miały pompy paliwa a ajm od 2000r chyba
-
brak napiecia na pompie paliwa
dzięki Max, i na co ja podszybie demolował, pamiętasz może numer jego?
-
brak napiecia na pompie paliwa
hmm przekaźnik w którym numerem to bo normalnie jaja wypiąłem wszystkie i dalej 4V na wtyczce pompy, wyciągnąłem kluczyki ze stacyjki i dalej 4V na wtyczce. Co jest grane bo sam już nie wiem?>
-
brak napiecia na pompie paliwa
Witam w czasie jazdy zgasło mi auto, wiec na hol dziada i rozbieramy, szukamy. Okazało sie że nie słychac pompy paliwa w zbiorniku. Napiecie jakie tam znalazłem wynosi ok. 4V, chyba troszke mało. Gdzie szukac przyczyny takiej sytuacji, gdzie jest przekaźnik za to odpowiedzialny bo chyba w nim tkwi problem? pozdrawiam
-
Strefa motocyklistów
jednym zdaniem; jest nieobliczalna, waży tyle co paczka cukierków. Jak narazie najlepsze moto na jakim latałem i chyba bezkonkurencyjne jak dla mnie.
-
Strefa motocyklistów
toto ja też sie przedstawie; było:MZ, cbr f2, 929 a w tym sezonie mam: gsxr 750 z silnikiem bandita 1200, cbr sc33 z monowahaczem jak rasowy street, i kilka dni temu kupiłem zx10r `07r
-
[B5 AFN] Wymiana amortyzatorów w seryjnym zawieszeniu sportowym (1BE).
ile chcesz za niie panie?
-
Nowe wahacze do b5 jakiej firymy za ok 900 zł
kto tu sprzedaje ms, bo potrzebuje dwa górne!