Treść opublikowana przez ra.vi
-
Utrata płynu chlodniczego.
Hej zauważyłem ubytek płynu chłodniczego, nie przybyło poziomu oleju. leci mi z okolic pompy vacum. ciasnota miejsca sprawia, że nie moge tego dokłaniej zlokalizowac leci chyba po obudowie pompy, która z kolei puszcza juz troche rope. Czy sama pompa w swojej konstrukcji ma coś wspólnego z wodą bo dokładniej tam nie widac, ewentualnie co tam może już nie tzymac? pozdro ---------- Post dopisany 22-09-2012 at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany 20-09-2012 at 21:40 ---------- edit: auto postało dobę i pojawi sie mega problemy z odpalaniem tak jakby paliwo schodziło do zbiornika albo sie zapowietrzył czy to pompa vacum?
-
[B5 AJM] Jaka pompa tandem/vacum
hej tez mam nieszczeslnośc pod dekielkiem pompy vacum, gdzie mogę dokupic uszczelke?
-
AVF chipowany w Dynosofcie.
dobre to mosz:) wariacie pozdro
-
prosba o analize logow
Witam Kuzyn kupił auto, pomożecie co z nim? logi statyczne: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BS: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM przy grupie 011 wyskakiwał error ?/? dynamiczne: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM pozdro
-
atj+ zaczął kopcić
dzięki Panie:) jutro bede walczył pozdrawiam ---------- Post dopisany 25-06-2012 at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2012 at 21:15 ---------- edit: "esa" pod turbiną dziurawa dzięki jeszcze raz pozdro
-
atj+ zaczął kopcić
Hej Autko zaczeło mi kopcic program, turbo z awx+fmix załozone rok temu a teraz: statyczne: URL=http://vaglog.rtnet.pl/rafal46_89261.html]Log (0 - 018)[/url] Log (1 - 003) Log (2 - 000) Log (3 - 007) Log (4 - 004) Log (5 - 023) Log (6 - 001) Log (7 - 013) bs: Log (0 - 003) Log (1 - 000) Log (2 - 011) dynamiczne: Log (0 - 011) Log (1 - 001) Log (2 - 010) Log (3 - 008) Log (4 - 003) Log (5 - 004) Log (6 - 000) ratunku
-
Który Netbook?? pomocy
Witam Narzeczona szuka netbooka, oto jej propozycje który wybrac, który sie najbardziej opłaca: http://allegro.pl/netbook-asus-1015bx-red-i2174056901.html http://allegro.pl/acer-one-d257-2x1-66ghz-2gb-320gb-led-win7-mysz-i2164959239.html http://www.komputronik.pl/product/150697/Komputery/Laptopy_i_netbooki/Toshiba_NB550D_10G_Totalny_pakiet_bezpieczenstwa_w_cenie.html pomóżcie chłopy, bo od tygodnia o niczym innym nie słysze pozdro AHA ważna sprawa musi chodzic z projektorem pod kabel vga
-
[B5 AFN] Rura intercoolera, gdzie kupić ?
mam taką ale do atj!/ajm
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
kiedy nastepny moze wpadne moim wynalazkiem?POZDRo:D
-
[B5 AFN] Nie można uruchomić/ immo + słabo świecace kontrolki
dobra zrobione wyglada chyba na to że kostka stacyjki była zaśniedziała + żłaczka petli indukcyjnej wszystko gra zmienilismy przepalone żarówki w liczniku i wyswietlacz segmentowy nie świeci.;/
-
[B5 AFN] Nie można uruchomić/ immo + słabo świecace kontrolki
Hej szwagier ma problem nie może uruchomic auta. Miga kontrolka od immo i wzsytkie kontrolki swiecą na ół gwizdka. Dzisiaj poczyściliśmy styki przy petli indukcjynej i jest lepiej to znaczy auto udaje sie juz uruchomic, ale nie za każdym razem. Po podpieciu vaga wyskakuje błąd od immo czasami i 01266 od przekaźnika swiec żarowych wczesniej tego nie było. Co oznaczaja te przygaśniete kontrolki? NAwet na tych przygasnietych kontrolkach autko czasami odpali i potem jest już ok. afn `96 pozdro
-
[B6 AWX] Pomocy!!! 1800zł za Regeneracje Pompowtrysków i LIPA!
w której grupie bo bym se zaraz sprawdził jak u mnie jest
-
Świeta i prezent dla niej
taaaa przypomniał sie mi wykład z zeszłego roku
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów auto wogóle nie jedzie!
termostat trupzapomniałem to dodac i był jeden bład ale po skasowaniu i zrobieniu logów nie wyskoczył juz 1 Fault Found: 17964 - Charge Pressure Control: Negative Deviation P1556 - 35-10 - - - Intermittent dzieki chłopaki
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów auto wogóle nie jedzie!
HEj kolega ma straszny problem, jego passat chodzi jak by miał z 50km. zero błedow, zzamieszczam niżej logi jakie udało sie zrobic,; 000 - Log (0 - 000) 001- Log (0 - 001) 003- Log (0 - 003) 004- Log (0 - 004) 007- Log (0 - 007) 013- Log (0 - 013) 018- Log (0 - 018) 023- Log (0 - 023) basic settings: 000-Log (0 - 000) 003-Log (0 - 003) 004- ___ 011-Log (0 - 011) dynamiczne: 000- Log (0 - 000) 001-Log (0 - 001) 003-Log (0 - 003) 004- Log (0 - 004) 008- Log (0 - 008) 010- Log (0 - 010) 011- Log (0 - 011) ps. autko jeździ tak od pół roku mniej wiecej, obawiam sie czy rozrzad nie przeskoczył?! muł totalny
-
Jak ustalić sprawcę - proszę o pomoc ?
i jak dalej sie to skończyło, bo już troche czasu mineło?
-
[ALL B6] Sprawdzanie pasu bezpieczeństwa.
sa dwa wyjscia: a) pociagnij mocno za pas, zadziałał napinacz? przyłóż w coś i jak żyjesz?
-
[B5 ATJ] Prośba o sprawdzenie logów
Hej Furka po wirusie, wydaje mnie sie że przestała ciągnąc. Statyczne Log (0 - 023) Log (1 - 013) Log (2 - 007) Log (3 - 014) Log (4 - 003) Log (5 - 000) Log (6 - 004) Log (7 - 001) Log (8 - 018) BS Log (0 - 000) Log (1 - 003) Log (2 - 011) Dynamiczne Log (0 - 001) Log (1 - 010) Log (2 - 000) Log (3 - 004) Log (4 - 008) Log (5 - 011) Log (6 - 003) POZDRAWIAM PS. TURBO Z AWX I FMIC
-
[ALL B5] Jaki subwoofer?
http://allegro.pl/show_item.php?item=1815599664 co myslicie o tym zestawie do avanta?
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
360 pare i rosnie mam nadzieje że oryginalny!!<LOL>
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
1 czerwiec 14.00 joł
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
z czego jeszcze podpasi, bo szukam po allegro i czy z iveco daily trzeba poczki przerabia czy kąt wyprowadzenia kroców jest za ostry??
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
hej mam w moim atj założone już turbo z awx w maju program teraz zastanawiam sie nad FMIC czy taki intercooler da rade:http://allegro.pl/intercooler-fiat-grande-punto-opel-corsa-d-i1511838959.html czy lepiej zostac przy seyjnym celuje w max 170km!! ewentualnie co polecacie 18cm to chyba za dużo, nie??! pozdro
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
aha sorki rano jeszcze parowałem %
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
to robilismy liste, czekanie na zebranie sie wszystkich czekanie na termin a teraz sie okaze że rabatu nie ma to mógł tak odrazu!!! po co tyle czekania było tyle czasu!!!!!!