Treść opublikowana przez ra.vi
-
[B5 ATJ] Prośba o sprawdzenie logów
a egr?? czyli nada sie do programu?? pozdro
-
[B5 ATJ] Prośba o sprawdzenie logów
Srebrzynek dostał turbo od awx, prosze o sprawdzenie logów: STATYCZNE:: 000- Log (0 - 000) 001- Log (0 - 001) 003- Log (0 - 003) 004- Log (0 - 004) 007- Log (0 - 007) 013- Log (0 - 013) 014- Log (0 - 014) 018- Log (0 - 018) 023- Log (0 - 023) basic setings 000- Log (0 - 000) 003- Log (0 - 003) 011- Log (0 - 011) dynamiczne;; 000- Log (0 - 000) 001- Log (0 - 001) 003- Log (0 - 003) 004- Log (0 - 004) 008- Log (0 - 008) 010- Log (0 - 010) 011- Log (0 - 010)
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
czyli jade rozrzad jeszcze wymienic i czekam ';p
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
jestem zainteresowany dalej jak 2 tygodnie to ogarne auto
-
[B5 ATJ] Po wymianie turba na awx straszny muł
Dzisiaj kumpel miał miejsce na warsztacie> Turbo wyjete. Rozebrane i poniżej fotki wirnika, dodam że kupiłem to od osoby z tego forum, nie widac by było czyszczone także ja sie pytam ocotuku*wa\chodzi luz poprzeczny w normie. Czy źle założona geometria mogła do tego doprowadzic? nie rozbierałem geometrii gdyż turbo jest odsyłane. Auto uziemione. nie mam jak do roboty dojeżdżac. Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
-
[B5 ATJ] Po wymianie turba na awx straszny muł
oki to po 14 mi pasuje pozdro zadzwonie jeszcze
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
no szkoda zbieramy sie dalej kto jeszcze chętny??
-
[B5 ATJ] Po wymianie turba na awx straszny muł
no i jest tak przy podłoczonym weąch podcisnienia auto nie jedzie nie da sie przekroczyc 1.5tys dopiero gdy rozepne wezyki <tam ten trójnik za filtrem paliwa , chyba wężyk co idzie do n238 to auto jedzie ale bez zmiennej geometrii sztomel moge jutro wpaśc o której ci pasuje??
-
[B5 ATJ] Po wymianie turba na awx straszny muł
OKI w takim razie jutro rano bede dzwonił i sie ugadamy, tak sie składa że mam tez nocki pozdro
-
[B5 ATJ] Po wymianie turba na awx straszny muł
mam juz twoje dane na PW, kiedys mi podesłałeś kiedy moge sie dotoczyc?
-
[B5 ATJ] Po wymianie turba na awx straszny muł
Witam dzisiaj wymieniłem turbo na awx, auto przestało jechac dosłownie nie wkreca sie albo z oporem wyjechałem z garazu z odłaczonym przewodem podcisnienia, ten jeden na trójniku za filtrem paliwa, wtedy auto nie miało mocy do 2tys obr/m ale wyraxnie dostawało kopa powyżej 2,5 tyś i gnało do konca Przy zakładaniu osłony skapłem sie że mam to rozlaczone i gdy to usunałkem auto nie jedzie, ławi sie nawet a postoju i b ciężko wkeca do góra 3tys podpiołem kompa i 2 Faults Found: 19561 - Valve for Intake Manifold Flap (N239): Open or Short to Ground P3105 - 35-10 - - - Intermittent 17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation P1557 - 35-10 - - - Intermittent po skasowaniu juz sie nie pojawiaja, żeby autem jechac musze wypiąc ten przewód podciśnienia ale wtedy na 4biegu powyżej 3,5tys obr/min pojawia sie notlauf pospinałem wszystko tak jak ma byc <chyba > i zrobiłem logi a) Statyczne 000 -Log (0 - n/a) 001 Log (0 - 001) 003 Log (0 - 003) 004 Log (0 - 004) 007 Log (0 - 007) 013 Log (0 - 013) 014 Log (0 - 014) 018 Log (0 - 018) 023 Log (0 - 023) basic setings 000 Log (0 - 000) 003 Log (0 - 003) 011 Log (0 - 011) sorki za chaotyzm, co jest nie tak?? pozdro ps. aha próby dynamicznej nie ma szans zrobic
-
[ALL B5] Przewód smarowania turbiny
Hej dzisiaj przy wymianie turbaukrecił sie mi przewód smarowania turbiny, gdzie taki mozna na szybko dostac bo szukam po nocy i nic
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
1.Tedi35 AWX 130KM 2.Lukasch44 AWX 130KM 3. Orange AVF 130KM 4. ra.vi atj z turbem z awx
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
ja tez zbieramy sie??
-
Wezwanie do Straży Miejskiej
powiem ci tak ja i kumpel też mielismy takie wezwania na swoich autach, ja poszedłem wyjaśniłem, skończyło sie na upomnieniu kumpel to olał dostał 3 wezwania aż w końcu z sadu 150 + koszta sądowe idź pogadaj w końcu tez tam ludzie siedzą chyba że bedzie upierdliwy to pewno 50zł dostaniesz
-
[B5 ANA] Prawidłowa wymiana płynu układu wspomagania
tak> zdejmij przy tym koła albo przód do góry
-
Jakie imie dla syna???
uwaga nazwij go tak jak mój dziadek miał na imię Hermenegild :wink4: nie pamietam bym tak kiedys do niego powiedział zawsze było dziadek Gilduś przynajmniej wszyscy na wsi go znali i nikt nie mylił
-
[B6 AWX] Dziwny odgłos wydechu jak jest zimno
o toż to w poblizu mam dzieki za odpowiedź
-
[B6 AWX] Dziwny odgłos wydechu jak jest zimno
gdzie kupiłeś? allegro czy rzemiosło w poblizu?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
toow hok czy jakos
-
[B5 ATJ] Brak mocy
dzieki sztomel okazało sie ze przy wymianie filtra paliwa rozłaczyłem se jeden wężyk pozdro
-
[B5 ATJ] Brak mocy
Hej wymieniłem dzisiaj filtr paliwa i umyłem silnik sama wodą i zero mocy:: po podpieciu vaga: 3 Faults Found: 17564 - Manifold Pressure Sensor (G71): Open/Short to Ground P1156 - 35-00 - - 17569 - Manifold Temp Sensor (G72): Open or Short to Plus P1161 - 35-00 - - 17964 - Charge Pressure Control: Negative Deviation P1556 - 35-10 - - - Intermittent po skasowaniu i dłuzszej przejażdżce 17964 - Charge Pressure Control: Negative Deviation P1556 - 35-10 - - - nie do skasowania ratunku co poszło?
-
[B5 ATJ] Samopoziomowanie ksenonów nie działa
dobra nie miałem dzisiaj zbytnio czasu to zobaczyłem tylko że ramie przedniego czujnika jest skierowane do zderzaka. Na zdjęciu na tym forum chyba widziałem iż prawidłowo winno byc one skierowane w kierunku tylnej osi?! wiec chyba przy wymianie wachaczy przez poprzedniego własciciela źle czujniki zamontowano?! Prosłbym o jakieś zdjęcie jak o ma byc prawidlowo zainstalowane pozdro
-
[B5 ATJ] Samopoziomowanie ksenonów nie działa
Witam ostatnio zauwazyłem że nie działa mi samopoziomowanie ksenonów, podpoiołem vaga i 2 błedy: 00776 - Level Control System Sensor: Left Front (G78) 31-00 - Open or Short to Ground 00774 - Level Control System Sensor: Left Rear (G76) 31-00 - Open or Short to Ground Dzisiaj pobawiłem sie vagiem, napiecie na tych czujnikach wynoso 0,02V czyli prawie nic <w jakich granicach powinno sie zawierac? test poziomowania przeszedłem i swiatło podnosi sie jak i opada. po dłuższej zabawie pojawił sie trzeci bład:< którego notabene nie rozumiem?> 3 Faults Found: 01539 - Headlights Not Adjusted 35-00 - - 00776 - Level Control System Sensor: Left Front (G78) 31-00 - Open or Short to Ground 00774 - Level Control System Sensor: Left Rear (G76) 31-00 - Open or Short to Ground Aha fis nic nie wyswietla zero błedów, może bezpiecznik nie jest wpiety, który to bo rozszyfrowac nie mogłem?! pozdro
-
[B5 ATJ] Proszę o analizę logów
Witam *na wstepie gorące podziękowania dla kologi Sztomel za porady techniczne:)) a oto logi: a)statyczne: Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/rafal46_22548.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/rafal46_22549.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/rafal46_22550.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/rafal46_22551.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/rafal46_22552.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/rafal46_22553.html Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/rafal46_22554.html Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/rafal46_22555.html basic settings Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/rafal46_22556.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/rafal46_22557.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/rafal46_22558.html dynamiczne Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/rafal46_22559.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/rafal46_22560.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/rafal46_22561.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/rafal46_22562.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/rafal46_22563.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/rafal46_22564.html dziękuje