Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ra.vi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ra.vi

  1. fajne autko niee raz mijane na drodze:)
  2. z tym gazem to chyba o adaptacje pedału chodzi bo ostatnio wymieniany był o ile to ma wpływ
  3. Hej Auto brata. Logi statyczne: Log (0 - 000) Log (1 - 003) Log (2 - 004) Log (3 - 001) Log (4 - 007) Log (5 - 013) Log (6 - 014) Log (7 - 018) Log (8 - 023) bs. Log (0 - 000) Log (1 - 003) Log (2 - 004) dynamiczne: Log (0 - 000) Log (1 - 003) Log (2 - 004) Log (3 - 001) Log (4 - 008) Log (5 - 010) Log (6 - 011) Pozdro
  4. to raczej to bedzie. albo sie rozsypało co, lece rozbierac, wieczorem powiem co jest. ---------- Post dopisany 09-07-2013 at 00:25 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2013 at 09:05 ---------- Jest tak jak mówiłeś Tomek. Troche porysowane było. Już to wypolerowałem, ale upadł mi pierścień sterujący i teraz nie wiem która stroną ma byc odwrócony do strony zimnej. Jest on jakoś oznaczony? Pozdro ---------- Post dopisany at 00:25 ---------- Poprzedni post napisany at 00:25 ---------- Jest tak jak mówiłeś Tomek. Troche porysowane było. Już to wypolerowałem, ale upadł mi pierścień sterujący i teraz nie wiem która stroną ma byc odwrócony do strony zimnej. Jest on jakoś oznaczony? Pozdro
  5. Tomek ale jak zapiekło jak auto lekko nie ma, trudno mi w to uwierzyć. wypalane cały czas. ale skoro Ty tak mówisz to jutro zrzucam sprężarke.
  6. Witam Mam problem z moim atj, otóż rozleciała się rolka napinajaca paska rozrządu po 35tys od całkowitej wymiany rozrządu. Pasek nie przeskoczył. teraz mam znowu nowy rozrząd auto wróciło z warsztatu i nie jedzie, zrywa przy przyspieszaniu a dodatkowo zrzuca węże na fmic na mocnych obejmach!!! gdy się ciśnie. autko po dynosofcie 165/350. najpierw błedy które napotkałem: 3 Faults Found: 16955 - Brake Switch (F): Implausible Signal P0571 - 35-10 - - - Intermittent 18058 - Powertrain Data Bus: Missing Message from Instrument Cluster P1650 - 35-00 - - 17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer P1570 - 35-00 - - po skasowaniu nie wróciły. logi statyczne: Log (0 - 000) Log (1 - 001) Log (2 - 003) Log (3 - 004) Log (4 - 007) Log (5 - 013) Log (6 - 014) Log (7 - 018) Log (8 - 023)l bs Log (0 - 000) Log (1 - 003) Log (2 - 011) noi i dynamiczne przy 011 zrzuciło węża z IC kolejny raz Log (0 - 000) Log (1 - 001) Log (2 - 004) Log (3 - 003) Log (4 - 008) Log (5 - 010) Jutro wymieniam przewody podcisnienia, auto przed całą szopką z tym rozrządem jeździło super, co sie stało coś padło czy źle poskładali pomóżcie panowie
  7. ra.vi odpowiedział(a) na ra.vi temat w 1.9TDI
    rozleciała sie rolka , głowica cała, pasek nie przeskoczył sklep sie wypioł -1250zł
  8. ra.vi opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Hejka panowie pisze tutaj bo mam problem. Otóz 2lata temu dałem auto do warsztatu do wymiany kompletnego rozrządu, zabuliłem wtedy nie mała kaskei wszystko git. Mija 2lata 35tys, przebiegu i autko rzuiło palenie. szbka decyzja, linka i na warsztat diagnoza luźny pasek rozrzadu. Dzis sie dowiaduje, że rozleciała sie rolka napinająca, głowica jest cała pasek nie przeskoczył. Co w takiej syuacji czy przysługuje mi jaka gwarancja na tą rolke podobno 2 lata była. Mechanicy narazie pierwszy raz takie cos widzieli, to że była wymieniana nie podlega dyskusji znam goscia mi by tego nie zrobił.
  9. ra.vi odpowiedział(a) na ra.vi temat w 1.9TDI
    i juz jasne pasek rozrządu zrobił sie luźny, napinacz wytrzymał 35tys. ;/ za dwa dni bede wiedział czy zawory całe
  10. ra.vi odpowiedział(a) na ra.vi temat w 1.9TDI
    nie wiem co grane ale dziś palilł normalnie PD raczej nikt mi nie pożyczy nie mam takiej możliwości raczej, a gdyby nalać stp do baku i przepłukać albo jakiś inny bajer?
  11. ra.vi odpowiedział(a) na ra.vi temat w 1.9TDI
    z dnia na dzień. Program był robiony 2 lata temu w dynosofcie wiec chyba nie to. nic przy aucie ostatnimi czasy nie było robione typu wymiana filtra paliwa<5tys temu> gdy przytrzymam go na rozruszniku to zapali na wszystkie.
  12. HEj Cos sie stało i autko od paru dni cieżko odpala, łapie na dwa gary i trzesie budą. podłaczyłem vaga i zero błędów i system na lapku sie sypnął ;/ co mam sprawdzic aku jest nowy kreci normalnie tylko ciężko łapie nie zależnie czy ciepły czy zimny.
  13. gadałem z nim gdy kupił tą f4i, cztery dni wcześniej głupia śmierć, pech i brak doświadczenia!
  14. co sądzicie o tym MYJKA PW1700 SPL BLACK&DECKER ALU POMPA 130bar (3173894030) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ewentualnie jaką polecacie do 500?
  15. mój kumple poleruje ręcze głową poka co masz ciekawego
  16. ra.vi odpowiedział(a) na dydo85 temat w Audi
    no wreszcie, teraz już wiem z kim się do roboty ciągle mijałem:) pozdro
  17. ra.vi odpowiedział(a) na kowalski.w temat w Audi A4 B5
    kolego zadając takie pytanie bardzo sie obawiam o Ciebie, przemyśl to dobrze!! wyrzucisz kupe kasy! o nerwach nie wspomne
  18. dzieki za pomoc panowie
  19. Witam szukam schematu jak podłaczyć wiązke grzania siedzeń. Przydała by się rozpiska pinów idąca od kostki klimatronika. pozdro
  20. ano tak latem mnie w tym aucie nie zobaczysz, wole 2 i to znacznie szybsze koła
  21. nie dam rady, pracuje ale za 3 tygodnie;d
  22. tia miło mi iii jeszcze w quattro toto jest
  23. Panowie czy taka navi da rade: Od 199 zł: nawigacja MediaTek z 4 GB pamięci, Specyfikacja: - CPU: MediaTek MT3351 533MHz - RAM: 128MB - rozmiar ekranu: 4,3”, 5”, 7” - typ ekranu: dotykowy oporowy - rozdzielczość: 800x480 - slot kart SD: microSD - nadajnik FM transmiter FM (76-108Mhz) - Pojemność dysku wewnętrznego 4GB - USB: USB klient 2.0/gniazdo miniUSB\ - moduł GPS SIRF STAR IV GPS Receiver - Wymiary urządzenia: 186x115x13 mm - W zestawie: nawigacja GPS – kabel USB – ładowarka domowa – ładowarka samochodowa – uchwyt do szyb – uchwyt do urządzenia – słuchawki – opakowanie - zainstalowany system operacyjny Windows CE 5.0 - odtwarzane pliki ASF, AVI, MP4, WMV, MPEG, 3GP, WMA9, MP3 - WAV, JPG, GIF, BMP, PNG
  24. Witam dzis zauważyłem, że lewy ori xenon świeci mi już na pomarańczowo. Czy to kończy się żarnik czy przetwornica? Jakie zarniki polecacie bo widziałem, że d2s? można już kupic po ok 30zł pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.