Treść opublikowana przez ra.vi
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
fajne autko niee raz mijane na drodze:)
-
Prośba o analize logów
z tym gazem to chyba o adaptacje pedału chodzi bo ostatnio wymieniany był o ile to ma wpływ
-
Prośba o analize logów
Hej Auto brata. Logi statyczne: Log (0 - 000) Log (1 - 003) Log (2 - 004) Log (3 - 001) Log (4 - 007) Log (5 - 013) Log (6 - 014) Log (7 - 018) Log (8 - 023) bs. Log (0 - 000) Log (1 - 003) Log (2 - 004) dynamiczne: Log (0 - 000) Log (1 - 003) Log (2 - 004) Log (3 - 001) Log (4 - 008) Log (5 - 010) Log (6 - 011) Pozdro
-
Dziwna sprawa, auto nie jedzie, zrywa
to raczej to bedzie. albo sie rozsypało co, lece rozbierac, wieczorem powiem co jest. ---------- Post dopisany 09-07-2013 at 00:25 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2013 at 09:05 ---------- Jest tak jak mówiłeś Tomek. Troche porysowane było. Już to wypolerowałem, ale upadł mi pierścień sterujący i teraz nie wiem która stroną ma byc odwrócony do strony zimnej. Jest on jakoś oznaczony? Pozdro ---------- Post dopisany at 00:25 ---------- Poprzedni post napisany at 00:25 ---------- Jest tak jak mówiłeś Tomek. Troche porysowane było. Już to wypolerowałem, ale upadł mi pierścień sterujący i teraz nie wiem która stroną ma byc odwrócony do strony zimnej. Jest on jakoś oznaczony? Pozdro
-
Dziwna sprawa, auto nie jedzie, zrywa
Tomek ale jak zapiekło jak auto lekko nie ma, trudno mi w to uwierzyć. wypalane cały czas. ale skoro Ty tak mówisz to jutro zrzucam sprężarke.
-
Dziwna sprawa, auto nie jedzie, zrywa
Witam Mam problem z moim atj, otóż rozleciała się rolka napinajaca paska rozrządu po 35tys od całkowitej wymiany rozrządu. Pasek nie przeskoczył. teraz mam znowu nowy rozrząd auto wróciło z warsztatu i nie jedzie, zrywa przy przyspieszaniu a dodatkowo zrzuca węże na fmic na mocnych obejmach!!! gdy się ciśnie. autko po dynosofcie 165/350. najpierw błedy które napotkałem: 3 Faults Found: 16955 - Brake Switch (F): Implausible Signal P0571 - 35-10 - - - Intermittent 18058 - Powertrain Data Bus: Missing Message from Instrument Cluster P1650 - 35-00 - - 17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer P1570 - 35-00 - - po skasowaniu nie wróciły. logi statyczne: Log (0 - 000) Log (1 - 001) Log (2 - 003) Log (3 - 004) Log (4 - 007) Log (5 - 013) Log (6 - 014) Log (7 - 018) Log (8 - 023)l bs Log (0 - 000) Log (1 - 003) Log (2 - 011) noi i dynamiczne przy 011 zrzuciło węża z IC kolejny raz Log (0 - 000) Log (1 - 001) Log (2 - 004) Log (3 - 003) Log (4 - 008) Log (5 - 010) Jutro wymieniam przewody podcisnienia, auto przed całą szopką z tym rozrządem jeździło super, co sie stało coś padło czy źle poskładali pomóżcie panowie
-
rozwalony rozrząd.
rozleciała sie rolka , głowica cała, pasek nie przeskoczył sklep sie wypioł -1250zł
-
rozwalony rozrząd.
Hejka panowie pisze tutaj bo mam problem. Otóz 2lata temu dałem auto do warsztatu do wymiany kompletnego rozrządu, zabuliłem wtedy nie mała kaskei wszystko git. Mija 2lata 35tys, przebiegu i autko rzuiło palenie. szbka decyzja, linka i na warsztat diagnoza luźny pasek rozrzadu. Dzis sie dowiaduje, że rozleciała sie rolka napinająca, głowica jest cała pasek nie przeskoczył. Co w takiej syuacji czy przysługuje mi jaka gwarancja na tą rolke podobno 2 lata była. Mechanicy narazie pierwszy raz takie cos widzieli, to że była wymieniana nie podlega dyskusji znam goscia mi by tego nie zrobił.
-
ciężko odpala i trzęsie budą
i juz jasne pasek rozrządu zrobił sie luźny, napinacz wytrzymał 35tys. ;/ za dwa dni bede wiedział czy zawory całe
-
ciężko odpala i trzęsie budą
nie wiem co grane ale dziś palilł normalnie PD raczej nikt mi nie pożyczy nie mam takiej możliwości raczej, a gdyby nalać stp do baku i przepłukać albo jakiś inny bajer?
-
ciężko odpala i trzęsie budą
z dnia na dzień. Program był robiony 2 lata temu w dynosofcie wiec chyba nie to. nic przy aucie ostatnimi czasy nie było robione typu wymiana filtra paliwa<5tys temu> gdy przytrzymam go na rozruszniku to zapali na wszystkie.
-
ciężko odpala i trzęsie budą
HEj Cos sie stało i autko od paru dni cieżko odpala, łapie na dwa gary i trzesie budą. podłaczyłem vaga i zero błędów i system na lapku sie sypnął ;/ co mam sprawdzic aku jest nowy kreci normalnie tylko ciężko łapie nie zależnie czy ciepły czy zimny.
-
Strefa motocyklistów
gadałem z nim gdy kupił tą f4i, cztery dni wcześniej głupia śmierć, pech i brak doświadczenia!
-
Myjka Ciśnieniowa
co sądzicie o tym MYJKA PW1700 SPL BLACK&DECKER ALU POMPA 130bar (3173894030) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ewentualnie jaką polecacie do 500?
-
Polerowanie felg
mój kumple poleruje ręcze głową poka co masz ciekawego
-
[Audi 80 B4] avant US
no wreszcie, teraz już wiem z kim się do roboty ciągle mijałem:) pozdro
-
Malowanie całego auta
kolego zadając takie pytanie bardzo sie obawiam o Ciebie, przemyśl to dobrze!! wyrzucisz kupe kasy! o nerwach nie wspomne
-
schemat podgrzewania siedzeń, potrzebny
dzieki za pomoc panowie
-
schemat podgrzewania siedzeń, potrzebny
Dzięki.
-
schemat podgrzewania siedzeń, potrzebny
Witam szukam schematu jak podłaczyć wiązke grzania siedzeń. Przydała by się rozpiska pinów idąca od kostki klimatronika. pozdro
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
ano tak latem mnie w tym aucie nie zobaczysz, wole 2 i to znacznie szybsze koła
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
nie dam rady, pracuje ale za 3 tygodnie;d
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
tia miło mi iii jeszcze w quattro toto jest
-
[ALL] Nawigacja za trzy stówy czy warto?
Panowie czy taka navi da rade: Od 199 zł: nawigacja MediaTek z 4 GB pamięci, Specyfikacja: - CPU: MediaTek MT3351 533MHz - RAM: 128MB - rozmiar ekranu: 4,3”, 5”, 7” - typ ekranu: dotykowy oporowy - rozdzielczość: 800x480 - slot kart SD: microSD - nadajnik FM transmiter FM (76-108Mhz) - Pojemność dysku wewnętrznego 4GB - USB: USB klient 2.0/gniazdo miniUSB\ - moduł GPS SIRF STAR IV GPS Receiver - Wymiary urządzenia: 186x115x13 mm - W zestawie: nawigacja GPS – kabel USB – ładowarka domowa – ładowarka samochodowa – uchwyt do szyb – uchwyt do urządzenia – słuchawki – opakowanie - zainstalowany system operacyjny Windows CE 5.0 - odtwarzane pliki ASF, AVI, MP4, WMV, MPEG, 3GP, WMA9, MP3 - WAV, JPG, GIF, BMP, PNG
-
Xenony różnica w kolorze
Witam dzis zauważyłem, że lewy ori xenon świeci mi już na pomarańczowo. Czy to kończy się żarnik czy przetwornica? Jakie zarniki polecacie bo widziałem, że d2s? można już kupic po ok 30zł pozdro