[ALL B5] Jaki subwoofer?

A4-Tomek

Zastanawiam się czy kupić subwoofer z bass reflex czy skrzynie zamkniętą bo to ponoć róznica jakiej muzyki się słucha więc do muzyki klubowej lepsza jest skrzynia zamknięta czy z bass reflex?

Planuje kupić JBL GT5-12 w zamkniętej obudowie o głośniku 30cm.[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 12:48_________________________________________________http://allegro.pl/skrzynia-cisnieniowa-mdf-jbl-gt5-12-30cm-1100w-i1793336227.html

Zamknięta będzie dynamiczniejsza, co nie zanczy ze gorzej bedzie sobie radzic z wolniejszymi kawałkami, bass reflex będzie miało niższe zejscie, ale w klubowej pogubi sie :wink4:

O to mi się rozchodziło. Dzięki chłopaki :good: musze jeszcze zorientować się jakiego przekroju przewód do suba jest wystarczający.

ja mam przy 440 mam 25 mm2 i kondensator 1 F :naughty:

jak miałem wczesniej w ibizie to 15 mm2 pociagneło to bez kondensatora... tyle ze byly spadki napiecia

kable kup sobie 25 mm2.Cenowo jakos mega sie nie róznia,nie bedziesz miał spadków i głowa spokojna :good:

Trzeba jeszcze porządny piec do tego, no i rejestracje uciszyć :kox:

Piecyk jest jutro montaż jeśli padać nie będzie bo auto pod chmurką stoi. Ramkę klubową mam wiec rejestracja dzwonic nie bedzie a sama ramka poklejona uszczelką do okien :tongue4:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 18:04_________________________________________________ :ot: o co chodzi z żyłą sterującą w przewodzie sygnałowym RCA z radia do piecyka? Gdzieś mi się obiło że ma ona za za zadanie załączać wzmak wraz z radiem ?? Do wzmaka wiem gdzie wpiąć ale ale instrukcja montażu samego radia jakoś pokrętnie to tłumaczy (albo ze mnie taki tłuk :decayed:) wiec chyba mam się w kostkę wpiąć?

Sygnał RCA to sygnał RCA, za sterowanie wzmakiem z radia odpowiada kabel REMoTE, który musisz wpiąć w wiazke radia, powinno być oznaczone :wink4:

Poszukałem na necie i ponoć moje radio ma wyprowadzone kabelek do podpięcia Remote (Pioneer KEH-6900R-B DolbyB)

To jeśli go nie podepne to wzmacniacz mi sie nie wylaczy po wyjeciu kluczyków ze stacyjki?

Nawet nie wiem czy zagra jak go nie podlaczysz :rolleyes: Jesli masz ori wiązke od tego pionka to powinien to być niebieki przewód z plakietka Remote control, urabiasz sobie wtyk męski i podpinasz ten kabelek od wzmaka :wink4:

Musze obczaić bo zdjęcia pokazują że kabel remote wychodzi bezpośrednio z radia. Ale dzięki za pomoc :notworthy:

Mialem wcześniej model DEH6800MP

tu masz fotki

Tam trzeba było tez podłaczyć tylny fabryczny wzmiacniacz pod ten remote, teraz jak montowałem audio tak samo pod ten sam kabelek podlaczyłem remote wzmacniacza :wink4:

szczelinowa nie gubi tempa :mysli: pusc dobrego drama zobaczysz co znaczy trzymać tempo :) napewno szczelinowa nie wyrobi, wtedy istotny jest szybki kick :good: