Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jaki subwoofer?


A4-Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

no i właśnie co troche inna opinia

do sedana proponuje skrzynie band-pass z wylotem szczelinowym... i potrafi nisko zejść i nie gubi tempa... zamknięta skrzynka to będzie ledwo co pukać.

No nie wiem czy 275W mocy ciągłej bedzie ledwie pukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i właśnie co troche inna opinia

do sedana proponuje skrzynie band-pass z wylotem szczelinowym... i potrafi nisko zejść i nie gubi tempa... zamknięta skrzynka to będzie ledwo co pukać.

No nie wiem czy 275W mocy ciągłej bedzie ledwie pukać

ja mam 250rms w zamknietej cisnienie robi ale na wybranych piosenkach, BR tu by lepiej robił spustoszenie, ale 100% gorzej z dynamiką, ten system nadaje sie dla czarnuchów(rapy, R'n'B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i właśnie co troche inna opinia

do sedana proponuje skrzynie band-pass z wylotem szczelinowym... i potrafi nisko zejść i nie gubi tempa... zamknięta skrzynka to będzie ledwo co pukać.

No nie wiem czy 275W mocy ciągłej bedzie ledwie pukać

ja mam 250rms w zamknietej cisnienie robi ale na wybranych piosenkach, BR tu by lepiej robił spustoszenie, ale 100% gorzej z dynamiką, ten system nadaje sie dla czarnuchów(rapy, R'n'B)

no własnie a ja potrzebuje suba pod muzykę klubową bo w sumie tylko takiej słucham ewentualnie jakiś house[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 13:19_________________________________________________Miałem okazję podłączyć zamkniętą skrzynkę Infinity z głośnikiem 25cm i bez strojenia wzmacniacza już ładnie to zagrało :naughty: w połączeniu z głośnikami PowerBass dawało ładny wokal i dobry bass :)

Nareszcie widze różnice między BassReflex a skrzynią ciśnieniową. Słuchając muzyki klubowej na BR bass jest przeciągnięty jakby głośnik buczał a nie dawał bass a za to skrzynia zamknięta ładnie szybko się zbierała by raz za razem ładnie uderzać basem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest wasnie to niegubione tempo w zamknietej :wink4:

no właśnie dlatego co do rodzaju skrzyni jestem pewien teraz ino wybrać markę :wink4: Myślę nad Infinity albo Hertz choć większość pewnie poleciła by Hertza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hertz jest pradożerny będziesz musiał mocnego wzmaka zapodać, ale gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hertz jest pradożerny będziesz musiał mocnego wzmaka zapodać, ale gra

No mój wzmak to Magnat Edition Four czyli 4x50W RMS przy 4Ohm

Co do suba to myślę jeszcze nad Infinity a mianowicie: http://allegro.pl/skrzynia-basowa-jbl-infinity-ref-1260w-gratisy-i1835396706.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mostku zdało by sie żeby miał ze 250-300w rms

z tego co widze z instrukcji to po zmostkowaniu jest 2x150W rms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mostku zdało by sie żeby miał ze 250-300w rms

z tego co widze z instrukcji to po zmostkowaniu jest 2x150W rms

to jesli myślisz o hertz es250 to zbyt mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mostku zdało by sie żeby miał ze 250-300w rms

z tego co widze z instrukcji to po zmostkowaniu jest 2x150W rms

to jesli myślisz o hertz es250 to zbyt mało

dlatego chyba kupie Infinity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbyt malutki wzmaczek jezeli myslisz o takiej skrzyneczce proponuje jego wymiane, ledwo co pociagnie tego infinity a co mowic oi hertzu

ten wzmak niedawno kupiłem :confused4: może z miesiąc w aucie jest. Pisałem że miałem podpiety na chwile sub Infinity REF 1040W głośnik 25cm w zamkniętej skrzyni i jak dla mnie to wzmak dawał sobie z nim radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie potrzebuje jakiegoś meega basu :wink4: To jak zagrał Infinity bez dokładnego ustawienia wzmaka bo ustawiłem tylko filtr na dolno przepustowy, to dla mnie fajnie to zagrało a jak bym dokładniej ustawił wzmacniacz to pewnie byłbym juz zadowolony.

Wiem ile za porządnego wzmaka musiał bym wywalić floty ale to miał być sprzęt nisko budżetowy. Za wzmaka z firmy PowerBass z której mam wszystkie głosniki musiał bym ponad 1000zł wywalić http://essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,178,240&kid=240&pid=1957

No ale parametry to ten wzmak ma jak należy

[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 23:42_________________________________________________

grać będzie garało, ale słabo :wink4:

czyli po prostu wzmak nie wykorzysta całych możliwości suba? A nie że go szlag trafi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak :wink4:

to tak samo jak mocne głosniki grajace pod radiem :naughty:

o tyle dobrze :wink4: może kiedyś jak będe bardziej przy kasie to opchne tego magnata a wrzuce coś konkretniejszego :wink4:

Ale sama jakość dźwięku suba z tego co słyszałem to lepsza jest z Hertza co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infinity nie jest czasem w spółce z JBL?

Ktoś wie jak gra ten sub? http://allegro.pl/rockford-fossgate-r1-30cm-mdf-300w-gratis-wroclaw-i1856714488.html[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 00:02_________________________________________________mam też na myśli czy ogólnie marka Rockford Fossgate jest warta zachodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...