Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Jaki subwoofer?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

pochodź po sklepach i zrób odsłuch pretendentów :good:

jest na mieście sklep caraudio gdzie właściciel robi auta na rózne zawody caraudio i chyba czas się do niego wybrać

Sorry że tak się wpinam w temat, ale myślę że nie ma sensu tworzyć nowego tematu. Mam takie pytanko, czy można kupić jakiś sensowny zestaw (wzmak i subwoofer) do kwoty 500 zł?

ja za samego wzmaka Magnata dałem 300zł :gwizdanie: radzę Ci odłozyc wiecej kasy i zainwestować w coś lepszego. Sam zmaściłem sprawe i trochę żałuje no ale jeśli chcesz sprzęt niskobudżetowy to już Twoja sprawa :wink4:

Jeśli wzmak ma napędzać wyłącznie suba to radziłbym kupić wzmaka o lepszych parametrach i jakąs ciekawszą skrzynię :wink4: Mój wzmak napędza tez głosniki więc w moim przypadku inaczej wyglądało to.

Opublikowano

Nie chce zrobić szału, tylko żeby był bass bo z seryjnych głośników to nie wiele go jest.

Opublikowano

Nie chce zrobić szału, tylko żeby był bass bo z seryjnych głośników to nie wiele go jest.

no to z tego w pewnym stopniu bedzie

Opublikowano
  • Autor

Nie chce zrobić szału, tylko żeby był bass bo z seryjnych głośników to nie wiele go jest.

no to z tego w pewnym stopniu bedzie

jak zawsze rzecz gustu :wink4:[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 11:56_________________________________________________Moje małe zestawienie :wink4:

Ponowie który będzie najlepszy pod wzgl. jakości

http://allegro.pl/powerbass-s-10-275w-rms-25cm-skrzynia-wroclaw-i1856714391.html

http://allegro.pl/re-audio-re-10s4-25cm-500w-skrzynia-hit-audiopower-i1853260237.html

http://allegro.pl/rockford-punch-p1s410-mdf-najwyzsza-jakosc-wroclaw-i1856714096.html

http://allegro.pl/rockford-fossgate-r1-25cm-pieknybass-wroclaw-i1856714372.html

Opublikowano

Polecam poszukać na allegro http://www.rockfordfosgate.com/products/product_details.asp?item_id=120399&locale=en_US&p_status=current dodam, że ja kupiłem z Warszawy dostałem rabat i bardzo szybka wysyłka głośnik 250 W dwu cewkowy w 19 l w sedanie gra naprawdę super i z tego co tu piszę : http://www.rockfordfosgate.com/rftech/box_advisor.asp?locale=en_US&p_status=current&p_units=metric&p_series_id=280&p_item_id=120399 w zupełności wystarczy 150 W w wzmacniaczu bo głośniczek dość miękko zawieszony.Ja mam 200 W i gra super. Sprzedawca twierdził, że będzie lepszy od PB i ReAdio w podobnej cenie i faktycznie tak jest :>

Opublikowano
  • Autor

Polecam poszukać na allegro http://www.rockfordfosgate.com/products/product_details.asp?item_id=120399&locale=en_US&p_status=current dodam, że ja kupiłem z Warszawy dostałem rabat i bardzo szybka wysyłka głośnik 250 W dwu cewkowy w 19 l w sedanie gra naprawdę super i z tego co tu piszę : http://www.rockfordfosgate.com/rftech/box_advisor.asp?locale=en_US&p_status=current&p_units=metric&p_series_id=280&p_item_id=120399 w zupełności wystarczy 150 W w wzmacniaczu bo głośniczek dość miękko zawieszony.Ja mam 200 W i gra super. Sprzedawca twierdził, że będzie lepszy od PB i ReAdio w podobnej cenie i faktycznie tak jest :>

a masz gdzieś nazwe użytkownika od którego kupiłeś go? Bo rozumiem że korzystałeś z allegro[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 14:29_________________________________________________znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/rockford-fosgate-r2d410-subwoofer-25cm-w-wa-i1830370239.html tyle że bez skrzyni.

Opublikowano

Tak to ten gość tam masz gg do niego i wszystko można dogadać :) Ja dostałem głośniczek w skrzyni, jestem bardzo zadowolony ze sprzętu i z przebiegu transakcji. Polecam i pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Tak to ten gość tam masz gg do niego i wszystko można dogadać :) Ja dostałem głośniczek w skrzyni, jestem bardzo zadowolony ze sprzętu i z przebiegu transakcji. Polecam i pozdrawiam

napisałem do niego maila za ile zrobił by skrzynie do tego głośnika bo w aukcji nie ma nic napisanego apropo skrzyni[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 15:31_________________________________________________Ileś Ty dał za skrzynie z subem? Bo cena skrzyni mnie przeraziła. Nie chce krzekraczac 450zł za skrzynie a w tym wypadku by mnie to sporo wiecej wynioslo

Opublikowano

Ja dałem w skrzyni 355 zł tylko brałem jeszcze wzmacniacz i kable a skrzynia ta : http://allegro.pl/skrzynia-mdf-u-dimension-el-s104-sklep-w-wa-i1861098397.html tylko z głośnikiem RF o którym mowa. Dodam że poszło poza allegro żeby sprzedawca prowizji nie musiał płacić mi się udało, mam nadzieję, że i Ty dasz radę. Pogadaj na gg pomęcz a na pewno coś wytargujesz.

Opublikowano
  • Autor

Ja dałem w skrzyni 355 zł tylko brałem jeszcze wzmacniacz i kable a skrzynia ta : http://allegro.pl/skrzynia-mdf-u-dimension-el-s104-sklep-w-wa-i1861098397.html tylko z głośnikiem RF o którym mowa. Dodam że poszło poza allegro żeby sprzedawca prowizji nie musiał płacić mi się udało, mam nadzieję, że i Ty dasz radę. Pogadaj na gg pomęcz a na pewno coś wytargujesz.

aaaa tak żeś to wykombinował :naughty:

Opublikowano

Ewentualnie daj hasło do użytkownika Rysiuu na forum, ja u niego brałem wszystkie cześci car audio prócz radia, ceny z rabacikiem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

apropo tego głosnika co mi napisał lagu to facet odpisał mi takie coś "ten głośnik mamy złożony w skrzyni 16l i zmoastkowany jest na 2ohm cena 355zł niestety nie ma wystawionej aukcji"[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 19:31_________________________________________________Lagu czyli facet zaoferował mi to samo co Tobie?

Opublikowano

apropo tego głosnika co mi napisał lagu to facet odpisał mi takie coś "ten głośnik mamy złożony w skrzyni 16l i zmoastkowany jest na 2ohm cena 355zł niestety nie ma wystawionej aukcji"[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 19:31_________________________________________________Lagu czyli facet zaoferował mi to samo co Tobie?

Tak tylko z tego co mi pisał to mi go zmostkował na 4 ohm ale cena ta sama i skrzynia jest solidna i dobrze obita.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

apropo tego głosnika co mi napisał lagu to facet odpisał mi takie coś "ten głośnik mamy złożony w skrzyni 16l i zmoastkowany jest na 2ohm cena 355zł niestety nie ma wystawionej aukcji"[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 19:31_________________________________________________Lagu czyli facet zaoferował mi to samo co Tobie?

Tak tylko z tego co mi pisał to mi go zmostkował na 4 ohm ale cena ta sama i skrzynia jest solidna i dobrze obita.

:mysli: teraz bądź tu mądry. Trzeba będzie sie z nim dogadać jutro.

Napisałem do Rysia tak jak zaproponował Kowi. Zobaczy sie co On zaproponuje[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 20:39_________________________________________________nooo Rysiu zaproponował Re Audio 25cm w skrzyni 20l[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 21:44_________________________________________________Subwoofer jest już w aucie :> Jest Re Audio 25cm głośnik w skrzyni z mdf :naughty:

Opublikowano

Dobry wybór :good:

Opublikowano
  • Autor

Dobry wybór :good:

Dzięki :wink4: podoba mi się jego brzmienie :> Wczoraj bawiłem się wzmacniaczem żeby go ustawić tak jak mi odpowiada i mam nadzieje ze nie przesterowałem wzmaka :decayed:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 20:41_________________________________________________musiał bym dorezać jeszcze maskownice bo czasem wożę coś w bagażniku a szkoda membrany by było

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.