Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jaki subwoofer?


A4-Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

mam też na myśli czy ogólnie marka Rockford Fossgate jest warta zachodu

na pewno większego niż infinity czy hertz :gwizdanie:

tylko ten woofer, który pokazujesz to ich najniższa półka, ale i tak wolał bym jego niż infinity, bo na tym wzmacniaczu i tak nie poszalejesz :cool1:

a tak w ogóle to nie myślałeś o głośniku dziesięciu calowym :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze PB S12 :mysli:

tyle że on też dobrze grał by przy mostku 200w RMS

nad Power Bass również myślałem i mógłbym go zamówić ze strony Essa bo u nich zamawiałem głośniki PowerBass na przód i tył i jestem z nich mega zadowolony

mam też na myśli czy ogólnie marka Rockford Fossgate jest warta zachodu

na pewno większego niż infinity czy hertz :gwizdanie:

tylko ten woofer, który pokazujesz to ich najniższa półka, ale i tak wolał bym jego niż infinity, bo na tym wzmacniaczu i tak nie poszalejesz :cool1:

a tak w ogóle to nie myślałeś o głośniku dziesięciu calowym :mysli:

no własnie wiem że nie poszaleje na tym wzmaku ale co nie zanczy ze kiedyś bym go nie zmienił. Chce kupić takiego suba żeby potem nie załować, żebym nie musiał zmieniać go w przypadku zmiany wzmacniacza kiedyś tam w przyszłości[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 22:34_________________________________________________PB S10 http://essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,178,181&kid=181&pid=1491

pytanie tylko czy lepiej brzmi skrzynia z płyty wiórowej czy mdf? Widzę że skrzynia z płyty wiórowej ma sciętą tylko tylną ściankę a ta z MDF ma przednią i tylną :mysli: ciekawe jaka jest tu różnica

Głośnik: PowerBass S-10 (25 cm)

Impedancja: 1x4 Ohm

Zalecana moc wzmacniacza: 150-275 W RMS czyli mój Magnat go uciągnie ale na styk :decayed:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 22:43_________________________________________________wiem że odpisuję sam sobie ale dochodzę do pewnych wniosków a mianowicie że z tego co widze po subwooferach PowerBass to głośnik 25cm zagra od mocy 150w rms wzmacniacza a głosnik 30cm od 200w rms czyli pod mój wzmacniacz musze polować na głośnik 10"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak 10" to obadaj JL audio 10w1, tylko niewiem czy to fajnie zagra z tej klasy wzmacniaczem, bo głośnik inna liga juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak 10" to obadaj JL audio 10w1, tylko niewiem czy to fajnie zagra z tej klasy wzmacniaczem, bo głośnik inna liga juz

:good:

a co do skrzyni to zdecydowanie mdf, lepiej tłumi/wygłusza no i min. grubość 20mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem że wzmacniacz na kolana nie rzuca ale jakiegoś suba wybrać trzeba :wink4: obadam jeszcze tego JL Audio ale bardziej skłaniam się ku temu PowerBass S10[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 22:54_________________________________________________widze że u-Dimension z tych słabszych subów też nie jest za drogi bo szukam czegoś niskobudżetowego (tak do 450zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JL audio to nie dla tego wzmaka, to głosnik idący w jakosc dzwięku, mozna by go ozenic z juniorkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JL audio to nie dla tego wzmaka, to głosnik idący w jakosc dzwięku, mozna by go ozenic z juniorkiem

w takim razie JL Audio i Hertz odpadają a pozostają mi marki:

PowerBass (nalazłem suba ze skrzynią z mdf z głośnikiem 25cm za 340zł)

Infinity (na allegro nie znalazłem z głosnikiem 25cm)

RE Audio?

Rockford Fossgate?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu miałem ten sam dylemat, tyle ze głosnik miał do dyspozycji 250RMSu, myślałem miedzy PBS12 a RE12S4, wybrałem RE :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu miałem ten sam dylemat, tyle ze głosnik miał do dyspozycji 250RMSu, myślałem miedzy PBS12 a RE12S4, wybrałem RE :wink4:

No widzisz ja mam zaś styczność z produktami PowerBass i własnie tu jest ten problem że kazdy ma inny słuch i każdemu co innego odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu miałem ten sam dylemat, tyle ze głosnik miał do dyspozycji 250RMSu, myślałem miedzy PBS12 a RE12S4, wybrałem RE :wink4:

No widzisz ja mam zaś styczność z produktami PowerBass i własnie tu jest ten problem że kazdy ma inny słuch i każdemu co innego odpowiada.

ja kierowałem sie litrażem :wink4: ale ostatecznie wstawiłem to i tak w skrzynke 30l :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu miałem ten sam dylemat, tyle ze głosnik miał do dyspozycji 250RMSu, myślałem miedzy PBS12 a RE12S4, wybrałem RE :wink4:

No widzisz ja mam zaś styczność z produktami PowerBass i własnie tu jest ten problem że kazdy ma inny słuch i każdemu co innego odpowiada.

ja kierowałem sie litrażem :wink4: ale ostatecznie wstawiłem to i tak w skrzynke 30l :decayed:

pewnie im większa skrzynia tym mocniejszy bass :?:

jak możesz to zerknij na rysunek tego suba: http://essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,178,181&kid=181&pid=1171

nie wiem czemu ta skrzynia ma krztałt trapezu :mysli: ciekawe co to daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większosć jest trapezowa, tylna ścianka wtedy przylega do oparcia tylnej kanapy, masz dzieki temu troche wiecej miejsce w bagaju :gwizdanie: chociaż jak wrzuciłem klocka 30l to zabrał 1/4 powierzchni bagażnika :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem na myśli ze ten ma obie ścianki ścięte a przeważnie widziałem z tylną ściętą :wink4:

ale trzyma litraż :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem na myśli ze ten ma obie ścianki ścięte a przeważnie widziałem z tylną ściętą :wink4:

ale trzyma litraż :tongue4:

no tak 20 litrów tam jest :wink4: kurcze mam zamęt w głowie z tymi subami ale chyba sie skusze na tego PB :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że tak się wpinam w temat, ale myślę że nie ma sensu tworzyć nowego tematu. Mam takie pytanko, czy można kupić jakiś sensowny zestaw (wzmak i subwoofer) do kwoty 500 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"sensowny" w tej cenie, raczej graniczy z cudem, ale zawsze można się porozglądać na allegro za używkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...