Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

brak napiecia na pompie paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

w czasie jazdy zgasło mi auto, wiec na hol dziada i rozbieramy, szukamy. Okazało sie że nie słychac pompy paliwa w zbiorniku. Napiecie jakie tam znalazłem wynosi ok. 4V, chyba troszke mało. Gdzie szukac przyczyny takiej sytuacji, gdzie jest przekaźnik za to odpowiedzialny bo chyba w nim tkwi problem?

pozdrawiam

Opublikowano

Na podszybiu w komorze sterownika silnika masz przekaznik pompy paliwa zajrzyj do niego.

Opublikowano
  • Autor

hmm przekaźnik w którym numerem to bo normalnie jaja wypiąłem wszystkie i dalej 4V na wtyczce pompy, wyciągnąłem kluczyki ze stacyjki i dalej 4V na wtyczce. Co jest grane bo sam już nie wiem?>

Opublikowano

Przekaźnik pompy jest nad kolanami kierowcy nad stykiem 87f/diesel ;)

Opublikowano
  • Autor

dzięki Max, i na co ja podszybie demolował, pamiętasz może numer jego?

Opublikowano

Nie słyszałem aby w ATJ była pompa paliwa w baku, przecież to ten sam silnik co AJM na pompowtryskach a w nim nie ma mowy o żadnej pompie paliwa w baku

Opublikowano

Niestety nie pamiętam, ale na 99% jest szary. :wink:

Opublikowano
  • Autor

atj miały pompy paliwa a ajm od 2000r chyba

Opublikowano
Nie słyszałem aby w ATJ była pompa paliwa w baku, przecież to ten sam silnik co AJM na pompowtryskach a w nim nie ma mowy o żadnej pompie paliwa w baku

No przecież PDki powinny mieć pompy wspomagające... Pompki nie zassają tak paliwa jak pompa VP :wink:

Opublikowano

Ja mam AJM i żadnej pompy w baku nie mam

Nie słyszałem aby w ATJ była pompa paliwa w baku, przecież to ten sam silnik co AJM na pompowtryskach a w nim nie ma mowy o żadnej pompie paliwa w baku

No przecież PDki powinny mieć pompy wspomagające... Pompki nie zassają tak paliwa jak pompa VP :wink:

Opublikowano

Wychodziły AJM bez pompy i z pompą. Ja miałem z Pompą AJM 2001r. Mogłem się pomylić z tym przekaznikiem bo w B6 siedzi na podszybiu. Sprawdzałeś na obciążeniu czy te 4v masz bo moze jest jakies szczątkowe napięcie i głupieje Ci miernik.

Opublikowano
Ja mam AJM i żadnej pompy w baku nie mam
Nie słyszałem aby w ATJ była pompa paliwa w baku, przecież to ten sam silnik co AJM na pompowtryskach a w nim nie ma mowy o żadnej pompie paliwa w baku

No przecież PDki powinny mieć pompy wspomagające... Pompki nie zassają tak paliwa jak pompa VP :wink:

A ja mam. Tak jak pisali, występują wersje z pompą i bez niej.

Pompki napewno nie zassą paliwa tylko pompa tandem:wink:

Opublikowano
  • Autor

nr. przekaźnika 167

koszt 11zł

auto śmiga, tyle w temacie:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.