Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grom

  1. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na forum jest wciąż mnóstwo ludzi którzy pomagają jak mogą, zupełnie bezinteresownie. Dzieki koledze z forum udało mi się rozwiąząć problem i klimatronik już wyświetla wskazania. Pozostaje jeszcze kwestia niedziałającej multifunkcji. Myśle że i to z czasem się rozkmini, także jak ktoś może niech pomoże miłej soboty życze
  2. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sprawdziłem mój vcds koduje to radio tylko brak żadnych podpowiedzi nie ma. Może gdyby ktoś mial możliwość podania kodowania chociaż dla multifunkcji w poliftowym concercie było by ekstra, bez tego ciezko sie obejsc.
  3. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    1. Tak właśnie myślałem 2, Bez podpowiedzi w long coding ciężko. 3, klima 2sfery auto z 2009
  4. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie po wymianie radia concert na poliftowe, zdjęciu ochrony komponentu, na ekranie nie wyswietlają się komunikaty z klimatronika. Rozumiem że nowe radio współpracowało z poliftowym klimatronikiem , a mój jest przedliftowym . Jest jakaś opcja przekodowania vcdsem żeby te komunikaty się wyswietlały??. Dodatkowo mój vcds stracił podpowiedzi kodowań dla radia. Dodatkowo umarlo sterowanie z kierownicy[emoji53] Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  5. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, poszukuje panelu klimy poliftowego na dwie sfery, konkretnie chodzi o samą ramkę z piano plastikiem i gałeczkami. Może ma ktoś z was cos takiego. A jesli chodzi o zamki drzwi, tez mnie dopadło jakis czas temu. Kupiłem na alle jeden, zamontowałem i złom, dalej nie działa. Oddałem kupiłem drugi, zamontowałem ten sam problem kolejny złom. Szlag mnie trafił bo zabawy z tym wyjmowaniem zamka trochę jest. Wziąłem swój zamek, rozebrałem na tyle ile się dało i na grubo wypsikałem kontakt spayem, az ciekło z niego. Zamontowałem i o dziwo działa już jakieś 4mce także u mnie pomogło najprostsze rozwiązanie.
  6. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam problem z czytnikiem sd, do tego stary soft w radiu. Wymiana slotu i aktualizacja kosztuje wiecej niz radio w przyzwoitym stanie. Pytanie czy jak zdejme ochrone z nowego radia, to zeby wrócic do starego bede musiał zdejmować ochrone raz jeszcze??
  7. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie czy orientuje się ktoś z Was, czy poliftowe radio concert pasuje do przedlifta?? Czy jak zdejme ochrone komponentu z nowego radia, to w razie gdy coś nie zadziała, bede mógł wrócić do starego radia?? czy znowu zdjęcie ochrony?
  8. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    felgi mam takie: a na zime osiemnastki ori sline, zawsze sruby szły te same ale za cholere nie pamiętam czy to stożek czy kula.
  9. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    panowie jaki rodzaj śrub w kołach jest w b8?? stożek czy kula??
  10. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie czy zamki drzwi takie jak np ten: http://allegro.pl/audi-a4-b8-a5-q5-zamek-drzwi-lewy-przod-7-pin-i5645208200.html są jednakowe z przodu i z tyłu??
  11. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To te z Alle za199?? Kupiłem takie same bezpośrednio w chinach na aliexpress za 120pln. Powiem szczerze, że wyglądają b spoko, natomiast jakość gumy na podstopnicy może być słaba. U mnie zaczyna się jakby łuszczyć, zobaczymy co będzie dalej.
  12. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gibons a orientujesz sie, czy do 1bv amor jest inny niz 1be, bo tego co przegladalem katalogi sachsa czy bilsteina, to wynika ze oni rozrozniaja tylko zawias zwykly i sportowy.Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  13. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli amorki sachsa czy kayaby nie są dobre?? Z używkami to istna loteria.
  14. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, czy ktoś z was wie jaki nr mają amotryzatory 1bv przód i tył do sedana 2.0tdi bez quattro?? Czy 1bv i 1be mają taki sam amortyzator a różnią się tylko sprężyną??
  15. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zamek do wymiany. Rzuć okiem: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269382-problem-z-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal/ Dzieki, tak mi sie zdawalo ze gdzies byl temat.Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  16. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, mam problem z zamkiem w drzwiach kierowcy. Centralny otwiera wszystkie dzrwi, oprócz kierowcy. Jak otwieram kluczykiem to wszystko wraca na chwile do normy, po jakims czasie znow kicha. Mial ktos z Was taki problem?? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  17. Mam podobne objawy, juz chciałem wymienić wszystkie wahacze, chociaż nie są specjalnie dojechane kiedy mechanik stwierdził, że te stuki to z przekładni kierowniczej. Podobno można ją regenerować, ale akurat gośc co to robi jest na uropie. Za jakiś tydzień bedę działał, to zdam relacje czy pomogło.
  18. Ja mam zestaw BOSE, małe kostki podwójne + sub. Ogólnie jestem zadowolony,podpięte to mam do wzmacniacza Harman Kardon. Gra ładnie, bas ma przepotężny- do filmów super, ale muzyki wole słuchać na stereo głośnikach JAMO i wzmaku Yamahy. Ogromną zaleta bosiaków są ich rozmiary i wygląd , natomiast czy wydałbym raz jeszcze 9k hmmm... nie, ale 3700 na pewno.
  19. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie nie ma ktoś z Was zwrotnicy koła prwego przedniego?? Mechanikowi pękła jak wymieniał wachacz8-) kupiłem dziś druga ale okazalo się ze choć nr ma ten sam to nie pasuje.. Także szukam. Wysłane z mojego SGP321 przy użyciu Tapatalka
  20. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie, nie dużo, ale mam lekką awersje do kupowania tego typu części na allegro czy w innych tego typu miejscach, bo ludzkie sk***ysyństwo nie zna granic. Dlatego pytam na forum.
  21. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie nie ma któryś z Was tego plastiku ze zdjęcia na zbyciu?? Pękł mi jeden z zaczepów i nie przylega idealnie. Chodzi o przód stronę pasażera.
  22. Tak listwa w kolor a dyfuzor szary 1RR. Teraz mam ori zderzak sline, wiec chętnie się tej dokładki pozbęde:) pw
  23. Ja miałem coś takiego: to jest ori audi produkt, składa się z dwóch części, pasuje do zwykłego zderzaka. Cena w serwisie kosmiczna ok 2tysi +lakierowanie.
  24. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    TT sportback??
  25. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mi to wygląda na Allroada, przynajmniej progi z niego są .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.