Treść opublikowana przez grom
-
B8 TrOOOOp
Na forum jest wciąż mnóstwo ludzi którzy pomagają jak mogą, zupełnie bezinteresownie. Dzieki koledze z forum udało mi się rozwiąząć problem i klimatronik już wyświetla wskazania. Pozostaje jeszcze kwestia niedziałającej multifunkcji. Myśle że i to z czasem się rozkmini, także jak ktoś może niech pomoże miłej soboty życze
-
B8 TrOOOOp
Sprawdziłem mój vcds koduje to radio tylko brak żadnych podpowiedzi nie ma. Może gdyby ktoś mial możliwość podania kodowania chociaż dla multifunkcji w poliftowym concercie było by ekstra, bez tego ciezko sie obejsc.
-
B8 TrOOOOp
1. Tak właśnie myślałem 2, Bez podpowiedzi w long coding ciężko. 3, klima 2sfery auto z 2009
-
B8 TrOOOOp
Panowie po wymianie radia concert na poliftowe, zdjęciu ochrony komponentu, na ekranie nie wyswietlają się komunikaty z klimatronika. Rozumiem że nowe radio współpracowało z poliftowym klimatronikiem , a mój jest przedliftowym . Jest jakaś opcja przekodowania vcdsem żeby te komunikaty się wyswietlały??. Dodatkowo mój vcds stracił podpowiedzi kodowań dla radia. Dodatkowo umarlo sterowanie z kierownicy[emoji53] Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Panowie, poszukuje panelu klimy poliftowego na dwie sfery, konkretnie chodzi o samą ramkę z piano plastikiem i gałeczkami. Może ma ktoś z was cos takiego. A jesli chodzi o zamki drzwi, tez mnie dopadło jakis czas temu. Kupiłem na alle jeden, zamontowałem i złom, dalej nie działa. Oddałem kupiłem drugi, zamontowałem ten sam problem kolejny złom. Szlag mnie trafił bo zabawy z tym wyjmowaniem zamka trochę jest. Wziąłem swój zamek, rozebrałem na tyle ile się dało i na grubo wypsikałem kontakt spayem, az ciekło z niego. Zamontowałem i o dziwo działa już jakieś 4mce także u mnie pomogło najprostsze rozwiązanie.
-
B8 TrOOOOp
Mam problem z czytnikiem sd, do tego stary soft w radiu. Wymiana slotu i aktualizacja kosztuje wiecej niz radio w przyzwoitym stanie. Pytanie czy jak zdejme ochrone z nowego radia, to zeby wrócic do starego bede musiał zdejmować ochrone raz jeszcze??
-
B8 TrOOOOp
Panowie czy orientuje się ktoś z Was, czy poliftowe radio concert pasuje do przedlifta?? Czy jak zdejme ochrone komponentu z nowego radia, to w razie gdy coś nie zadziała, bede mógł wrócić do starego radia?? czy znowu zdjęcie ochrony?
-
B8 TrOOOOp
felgi mam takie: a na zime osiemnastki ori sline, zawsze sruby szły te same ale za cholere nie pamiętam czy to stożek czy kula.
-
B8 TrOOOOp
panowie jaki rodzaj śrub w kołach jest w b8?? stożek czy kula??
-
B8 TrOOOOp
Panowie czy zamki drzwi takie jak np ten: http://allegro.pl/audi-a4-b8-a5-q5-zamek-drzwi-lewy-przod-7-pin-i5645208200.html są jednakowe z przodu i z tyłu??
-
B8 TrOOOOp
To te z Alle za199?? Kupiłem takie same bezpośrednio w chinach na aliexpress za 120pln. Powiem szczerze, że wyglądają b spoko, natomiast jakość gumy na podstopnicy może być słaba. U mnie zaczyna się jakby łuszczyć, zobaczymy co będzie dalej.
-
B8 TrOOOOp
Gibons a orientujesz sie, czy do 1bv amor jest inny niz 1be, bo tego co przegladalem katalogi sachsa czy bilsteina, to wynika ze oni rozrozniaja tylko zawias zwykly i sportowy.Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Czyli amorki sachsa czy kayaby nie są dobre?? Z używkami to istna loteria.
-
B8 TrOOOOp
Panowie, czy ktoś z was wie jaki nr mają amotryzatory 1bv przód i tył do sedana 2.0tdi bez quattro?? Czy 1bv i 1be mają taki sam amortyzator a różnią się tylko sprężyną??
-
B8 TrOOOOp
Zamek do wymiany. Rzuć okiem: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269382-problem-z-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal/ Dzieki, tak mi sie zdawalo ze gdzies byl temat.Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Panowie, mam problem z zamkiem w drzwiach kierowcy. Centralny otwiera wszystkie dzrwi, oprócz kierowcy. Jak otwieram kluczykiem to wszystko wraca na chwile do normy, po jakims czasie znow kicha. Mial ktos z Was taki problem?? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Podejrzane stuki w zawieszeniu
Mam podobne objawy, juz chciałem wymienić wszystkie wahacze, chociaż nie są specjalnie dojechane kiedy mechanik stwierdził, że te stuki to z przekładni kierowniczej. Podobno można ją regenerować, ale akurat gośc co to robi jest na uropie. Za jakiś tydzień bedę działał, to zdam relacje czy pomogło.
-
kino domowe Bose
Ja mam zestaw BOSE, małe kostki podwójne + sub. Ogólnie jestem zadowolony,podpięte to mam do wzmacniacza Harman Kardon. Gra ładnie, bas ma przepotężny- do filmów super, ale muzyki wole słuchać na stereo głośnikach JAMO i wzmaku Yamahy. Ogromną zaleta bosiaków są ich rozmiary i wygląd , natomiast czy wydałbym raz jeszcze 9k hmmm... nie, ale 3700 na pewno.
-
B8 TrOOOOp
Panowie nie ma ktoś z Was zwrotnicy koła prwego przedniego?? Mechanikowi pękła jak wymieniał wachacz8-) kupiłem dziś druga ale okazalo się ze choć nr ma ten sam to nie pasuje.. Także szukam. Wysłane z mojego SGP321 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Nie, nie dużo, ale mam lekką awersje do kupowania tego typu części na allegro czy w innych tego typu miejscach, bo ludzkie sk***ysyństwo nie zna granic. Dlatego pytam na forum.
-
B8 TrOOOOp
Panowie nie ma któryś z Was tego plastiku ze zdjęcia na zbyciu?? Pękł mi jeden z zaczepów i nie przylega idealnie. Chodzi o przód stronę pasażera.
-
dyfuzor tylnego zderzaka - non S LINE - ma ktoś ?
Tak listwa w kolor a dyfuzor szary 1RR. Teraz mam ori zderzak sline, wiec chętnie się tej dokładki pozbęde:) pw
-
dyfuzor tylnego zderzaka - non S LINE - ma ktoś ?
Ja miałem coś takiego: to jest ori audi produkt, składa się z dwóch części, pasuje do zwykłego zderzaka. Cena w serwisie kosmiczna ok 2tysi +lakierowanie.
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Mi to wygląda na Allroada, przynajmniej progi z niego są .