Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grom

  1. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli ze wszystkie b8 maja anteny radiowe tylko w szybie? Pozostaje mi jedynie podmiana wzmacniacza. Moze ma ktos na zbyciu? Wysłane z mojego GT-P5200 przy użyciu Tapatalka
  2. Mój po programie na 189 i 400nm, bez wiekszych problemów jedzie 240, nigdy w sumie nie miałem okazji go tak do konca rozbujać. Kolega z forum co ma wrzucona turbo CAHA, mowił że jechał 252 po płaskim. Co do przyspieszenia, to kiedyś jak odpaliłem lap timer w zegarach zrobiłem kilka testów i wychodziło ok 8,5. W praktyce mysle że mój ma gdzieś minimalnie poniżej 8sec do setki.
  3. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie mam problem ze słabym odbiorem stacji radiowych, sprawdzałem vcdsem zadnych błedów wzmacniacza nie widze. Powiedzcie czy wszystkie sedany maja antene w szybie?? Nie mam navi, wiec nie mam rekinka na dachu, czy w nim tez może byc antena radiowa??
  4. Macie jakieś fotki np z Elsy, jak rozebrać te słupki?? U mnie zaczęło coś jakby stukać w tym słupku, tak jakby się coś obijało o siebie jak ostro skrecam,
  5. Bo ten schemat jest do b7, w b8 to nie zadziała wszystko idzie po canie.
  6. wtyka wyswietlacza to ta metalowa obok anteny, albo wepnij sie przy wyswietlaczu, pin nr 1.
  7. najprosciej dla sprawdzenia jak to gra możesz zmostkować zasilanie wzmacniacza z rem we wzmaku. Tylko odłącz pozniej bo aku sie rozładuje. Docelowo proponuje wykorzystać zasilenie wyswietlacza do wlączania wzmaka, bodajże pin nr 1 we wtyczce która łączy wyswietlacz z radiem. Te konwertery co podał Rysiu, to nie wiem dlaczego ale w b8 po jakimś czasie szlag trafia tzn tylko ten układ podający +12v. Sprawdzone u mnie i kilku kolegów własnie w b8.
  8. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A Siema , jestem zaineresowAny. Daj namiar na kolege. Wysłane z mojego GT-P5200 przy użyciu Tapatalka
  9. rewelacja!! świetny pomysł, wywalam blendy B&O bo ich ukierunkowanie to jakaś pomyłka.
  10. Jakis czas temu ktoś tu pisał że naprawia uwalona kabelki. Mam klika szt, a nie moge znaleść posta. Może ta osoba odezwie sie na pw.
  11. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ten rozmiar co podałeś na bank nie jest dobry. Mam ori zestaw zimowek 225/50/17, letnie 245/40/18 tak więc 225/50/16 to za niski profil dla 16stek.
  12. grom odpowiedział(a) na matiteam3 temat w 2.0TDI
    U mnie jak jest poniżej 5 ℃ to po wciśnięciu kluczyka mija kilka sekund zanim zacznie kręcić. Czasem też trochę dłużej kręci, także to normalka. Wysłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2
  13. Radzikowski Warszawa, możesz też ewentualnie poszukać sachsa serii performance, ale koszta beda wieksze. Wysłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2
  14. Takie objawy jak opisujesz są najbardziej typowe dla slizgajacego sprzęgła, 4,5 bieg od 2 tys pedal obroty wzrastają a auto nie ciągnie. Ja bym pojezdzil ze 2 tyg,bo czasem bywa ze przypali się trochę i wraca do normy. Temperatura otoczenia też ma znaczenie, jak jest chłodno będzie bardziej slizgac. Wysłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2
  15. ile na takim sprzegle ujade?mam dluga trase przed soba..;/ Ja na slizgajacym sprzegle jeździłem pół roku. Nie wiem w jakim stanie jest twoje, bo jak masz mocno styrana tarcze , to pewnie w jakiejś ekstremalnej sytuacji może się to wszystko rozleciec w piz*... Wysłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2
  16. ja uzywałem takiego: WURTH KLEJ DO SZYB SAMOCHODOWYCH 310ml. # HIT # (3712877723) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. szczerze, byłem wręcz zszokowany jak szybko i mocno klei ten specyfik.
  17. Pamietaj o rekawiczkach, ten klej masakrycznie brudzi i niczym nie można go domyć
  18. I jak tam Twoje sprzęgło nadal daje rade ???? Ja na razie nie nic robiłem z zmniejszeniem Niutków ale o dziwo sprzęgło daje rade . Raczej nie dziduje i nie strzelam z sprzęgła ale zrobiłem na tej tarczy jakieś 15000 tys nalotu i się nie ślizga nawet jak wrzucę 4 bieg i z 2000 rpm dam w palnik . Zobaczymy jak będzie dalej pozdrawiam JAk narazie jest wszystko super ,zrobiłem jakieś 7 tysi km, raczej ostro, ale bez strzałów ze sprzegła. grom a ty jaka masz moc w swojej audi ? miałem 189km @420nm ,teraz mam troche zdjęte 180@400. Ciagle sie waham czy nie podkoksić dziada z powrotem skoro juz wywaliłem tyle klopsu na sprzęgło.
  19. Ten stage 3 z Compsportu to jest do b7. ja kupiłem tu: Sachs Kupplung Verstärkte Kupplung und Sachs Performance Kupplung Audi A4 (8K) 3000970019 Jak na razie nie slizga się, co bedzie dalej zobaczymy.
  20. Cięzko powiedzieć czy sama tarcza ma kluczowe znaczenie, bo ja sie na tym nie znam. Nie mniej jednak, troche ten temat na przykładzie mojego auta przegryzłem z różnymi madrymi ludzmi. Zazwyczaj sa oferowane całe zestawy. Maxzibi z forum jezdzi na obitej tarczy, mowił że sie sprawdza. W exeo z silnikiem Caga jest sprzęgło z b7?? w sumie to chyba lepiej,bo sporo ludzi ma porobione b7, a tylu problemów ze slizganiem co w b8 chyba nie ma. Ja tez nigdy nie strzelam ze sprzegła, ale ono raczej najszybciej poddaje sie na wyzszych biegach, jak sie da buta w podloge. Korci mnie wymiana turbawki na caha, może ma ktoś jakieś dobre dojscie do jakiejs pewnej sztuki??
  21. Tak, widzialem ta metode , nawet kupilem drugi zestaw uzywany na testy. Nie poszedłem ta drogą z kilku powodow. Po pierwszw dodanie drugiego slonka spowoduje , ze sprzeglo bedzie mega twarde, co w uzytkowniu miejskim bedzie uciążliwe. Druga sprawa to zmina grubosci calego zestawu o kilka mm co spowoduje koniecznosc modyfikacji dwumasy. Inaczej bedzie problem z wysprzegleniem. Radzikowski wlasnie wola o dosterczenie kompletu sprzeglo +dwumase, a termin mial 3tyg.!!! Co dla mnie bylo nie do zaakceptowania a oddawanie tego do jakiegos innego rzemieslnika to troche ryzyko. Niby prosta sprawa ale jednak rzezba. Wg mnie najlepiej by bylo miec jakas prase ktora jest w stanie zmierzyc pod jaka sila poddaje sie słoneczko. Polozyc na stole kilka dociskow np od sharana czy tiguana i zobaczyc ktory mocnieszy i ewentualnie przenitowac. Ja u siebie postanowilem ze nie przekraczam 400nm. Jak narazie jezdze auta nie oszczedzam, zobaczymy czy nie zacznie znow slizgac. Wysłane z mojego GT-P5200 przy użyciu Tapatalka
  22. A jak zmienila sie charakterystyka pracy sprzegla?nie ma zadneglj skokowej pracy upierdliwej w korkach?czy wzmacniales docisk albo rozpatrywales to ale rozmysliles sie(dlaczego)...mysle o poprawieniu sprzegla przed czipem (nie vwkoncern). Gdzie to robiles? Wrzuciłem gotowy zestaw, coś takiego Sachs Kupplung Verstärkte Kupplung und Sachs Performance Kupplung Audi A4 (8K) 3000970019 charakterystyka pracy sprzegła sie nie zmieniła w jakis drastyczny sposób, może jest ciut twardsze ale o zadnej skokowej pracy nie ma mowy Wczesniej miałem oddac do radzikowskiego, ale bałem sie wlasnie zero jedynkowej pracy i topornosci na co dzien.
  23. Tak jak pisałem 3 posty wyżej, jak narazie jest dobrze nic się nie slizga. Wysłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2
  24. Napewno obicie tarczy nie zaszkodzi, ale tak jak pisałem u mnie dwie kolejne tarcze po wyjeciu, nie nosiły prawie zadnych sladów zuzycia, a sie slizgalo masakrycznie. Przyjarany był za to docisk. Z tego co wiem to nasz docisk nie ma zadnej regulacji. tak jak było we wczesniejszych modelach. Ja mam ten wzmocniony zestaw sachsa, który wkleiłem kilka postów wcześniej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.