Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grom

  1. jeżeli chodzi Ci o opis wyjść z tyłu to gdzieś mam, daj maila.
  2. no to ori homelinka miał nie bedę, zostaje sposób kolegi artua2 ,całkiem zresztą zmyślny Zastanawiam się tylko czy trzeba zmianiać cała lampke, czy wystarczy guziki i blende? juz wiem.. Sprawdziłem cene samego guzika, 570 pln!!! +130 blenda ,trzeba szukac na alle całej lampki..
  3. Tak Dobrze ze mam solary Powiesz co tam trzeba do tego homelinka, oprócz sterownika i słonecznika z przyciskami, jakąs antene??
  4. Grzesiek, zrobiłeś u siebie homelinka???
  5. Siemano, u mnie też dziala, robiłem błąd bo nie wpisywalem najpierw security code. Pomyślałem,że jak sterownik nie wola to nie ma po co. Oczywiście dopiero jak wpisalem to poszło.
  6. Szkoda gadać, tez bym oddał za taką akcje,choc pewnie koszta wysyłki wysokie.
  7. W przednich drzwiach są głośnik 200mm nie 165mm, z tyłu są 165mm:wink:
  8. Sa dokładki s line z otworem na hak. np. A4 B8 S LINE KOMBI 8K DOKŁADKA DYFUZOR TYŁ SEDAN (3065944170) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  9. Powinno być tak .ze jak podchodzisz do auta z kluczykiem w kieszeni i chwytasz za klamke, to drzwi sie powinny odryglowac.
  10. Jaki masz zawias??
  11. Nie wiem czy masz MMI 2G czy Concerta ? moze to cos pomoze http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-audi-parking-system-mmi-2g-upgrade-czujnikow-przod-automat-zalaczanie-193699/index6.html Zalozyłem ,że tą obowiązkową pozycje kolega juz przerobił
  12. To powinno pomóc:Park Distance Control - APS+ nachrüsten - A4-Freunde.COMmunity
  13. Tak cos czułem że łatwo nie bedzie.. To słoneczko odpowiada za siłe docisku, bo radzikowski usztywnia właśnie te blaszki. Dziwne jest to ,ze tak nagle osłabł ten docisk. Jak tak teraz sobie porównuje z drugim autem (Golf 6) ,w ktorym pedał w porównaniu z a4 chodził mega leciutko to teraz u mnie chodzi jeszcze lzej. Może pompa sprzegła nie domaga albo co?? cos musi byc nie tak bo coraz wiecej osób ma problem. Zbyszek bedziesz próbował zakładać ten docisk z 3,0??
  14. Nawet dwie.. ale jak pozostałe dwie opony idealne to i tak cena dobra. Felgi fajne ,dzieki temu ze z a6 masz 5mm dystans gratis:wink:
  15. Sprzęgło od 170 jest takie samo. Temat znany,szukamy rozwiazania wtym wątku :http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-12/slizgajace-sie-nowe-sprzeglo-264558/
  16. Super, fajnie że masz taką możliwośc, trzymam kciuki zeby pasowalo. jest to jakis pomysł ,ale może uda sie jakies ori czesci zastosować. Niestety w b8 wyjecie sprzegła to min jeden cały dzien dla ogarnietego warsztatu (z reguły potrzebuja dwa) Zibi, u mnie nie bylo wiekszej róznicy w pracy pedalu, ale tez stawiam na docisk.
  17. grom odpowiedział(a) na stefek temat w Audi A4 B8
    Jak widać nie ma reguły, swoją droga dziwne że zapakoowali najbogatszy sterownik do auta bez grzania luster.. Jak kupiłeś na allegro, zawsze możesz zwrócić.
  18. A nie myślałeś o białym podświetleniu zamiast czerwonego? Bardzo fajnie to wyszło, ale tez uważam ze białe diody były by bardziej odpowiednie:) Jak to zrobiłeś wyginałeś jakąś plekse ręcznie ,czy to jakis gotowy element?? ok juz widze, to jest wycięte tak??
  19. Ja mam 190km u siebie, delikatnie czuje przejście z 225/17 na 245/18. Wg mnie wiekszy wpływ na osiągi ma szerokość niż średnica. Gdybym teraz kupował ,pewnie lyknal bym 19'
  20. grom odpowiedział(a) na stefek temat w Audi A4 B8
    Jakby ktoś widział foto wkłady w dobrej cenie , dajcie cynk
  21. Tym bardziej że, ani koszta tunelu z podlokietnikiem nie są wielkie, ani filozofii w wymianie nie ma żadnej.
  22. grom odpowiedział(a) na stefek temat w Audi A4 B8
    Nie, zdjecie tapicerki to podstawa ale to banał. Pod fotochrom i składanie to muszą być te z zamalowanymi prostokątami. Na pewno końcówka b jest ok bo taka mam u siebie.
  23. grom odpowiedział(a) na stefek temat w Audi A4 B8
    Na sterownikach są takie prostokąty, które są w zależności od wyposażenia albo całe zamalowane,albo w połowie albo puste- te najuboższe.obstawiam że Twoje są puste. Jak coś to mam, sterowniki te w połowie zamalowane. Grzanie obsługują na bank. Zostały mi bo u siebie wymieniłem lustra na full opcje z asystentem pasa itd.. Oddam za grosze bo mi zawadzaja.
  24. ---------- Post dopisany at 08:29 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ---------- Panowie, jakie et macie przy tych 18?? Przy 18' ET 47 A spalanie to przy szerokosci 245 na pewno ciut wyzsze niz 225, to samo sie tyczy dynamiki tzn ja czuje u siebie ,ze delikatnie 245/18 muli auto.
  25. Powiem Ci tak, moje auto na 1bv fabrycznie miało koła 225/50/17, na lato kupiłem ori 18' z oponami 245/40. Po zmianie jeżdziło mi sie srednio, głównie ze względu na ciąganie auta w koleinach. Pomyslałem ze zmienie kapcie na 225/45/18, i ok jezdziło sie lepiej ,ale po jednym sezonie wracam do 245/40 bo: Opona 225 jest wg mnie za bardzo naciągnieta na fele 8,5 cala, przez co latwiej o uszkodzenie, po drugie gorzej wypełnia nadkole i wygląda to srednio.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.