Treść opublikowana przez grom
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
Zgadzam sie w 100%, ja tam jezdże głównie po mieście i jeszcze sie wstrzymam kilka tyg.
-
Zamiana ze zwykłych lamp na neony przednie z xenonem i tylne po lifie 2012 avant
Tak, on jest z Bełchatowa ale spokojnie da sie z nim w Lodzi umówić. Sprawnie wszystko poszlo ,w 45min sie uwinął.
-
Chromowane obwódki halogenu
Na pewno są całe kratki z chromowanymi pierscieniami, zamienniki ale miałem je w rekach i są identyczne jak Ori. Cena ok 200 pln para. Ktoś kiedyś pisał że są same pierscienie od a5 bodajże, dostepne w ASO ale nie znam szczegółów.
-
Seryjny subwoofer w sedanie
W sedanie trzeba jeszcze wymienić tylna półke na taką z dziurą na głośnik.
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
Podmieniłem lusterka ,okazało sie ze u mnie w aucie jest juz 8pinowa wtyka, podpiąłem i fotochrom działa na trzech przewodach ktore były fabrycznie. Teraz pytanie ,bo wtyka w nowym lusterku ma az 7 kabelków rozumiem ze jeden z nich do lampki drugi do komfortu to razem 5. Do czego są pozostale dwa czujnik wilgotności? asystent drogowych?
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
Grzegorz wiesz może jaki jest nr tej ośmiopinowej wtyki ,tej która jest przy szybie??
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Niestety nie Hmm.. Chyba istnieją: Audi A4 8K s- line dokładka zderzaka tył 1szt (2663768700) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Montaż oświetlenia zewnętrznego w obudowie lusterek bocznych
U mnie w Bajcie 6 sa bity od 1 do 3 potem nie mam nic..
-
Montaż oświetlenia zewnętrznego w obudowie lusterek bocznych
Walczyłem pare godzin z tymi lampkami i nic, martwe tak samo jak podswietlenie drzwi, jedynie podswietlenie klamek swieci. Jezeli chodzi o podłączenie to raczej nie ma opcji zeby cos było nie tak ,jedynie kodowanie ale w samym sterowniku drzwi juz za bardzo nie wiem co moge zmienic. Masz jakis pomysł?? Jakies kodowanie w innym miejscu niz sterownik drzwi??
-
Montaż oświetlenia zewnętrznego w obudowie lusterek bocznych
Grzegorz możesz napisać gdzie podpiąć to oświetlenie lusterek, bo w pierwszym poscie piszesz "złacze a2 16 stykowe pin 1 i masa", a kilka postów wyzej ze tam gdzie w B8 lampki, jak sądze ostrzegawcze w drzwiach,czyli złacze 32 stykowe pin 16. Dzisiaj bede zakladał Twoje lustra i nie bardzo kumam jak to w końcu jest.
-
Jaki podnośnik lewarek do kół A4 b8
Wydaje mi sie ze bedzie pasował .Daj jakieś foto pogladowe tego lewarka od b6 ,ostatnio zmienialem kolo u siebie i mialem lewarek w rekach.
-
Obowiązkowa zmiana opon od 1 listopada???
Popieram Dokladnie ,jeden gamoń na letnich potrafi zakorkowac pol miasta..
-
Tylna półka
No tak ale chyba obydwie te półki sa pod B&O róznia sie tylko tym ze jedna ma jeszcze rolete oraz składalnościa oparcia. Mnie interesuje zwykła półka bez żadnych blend i głośników, oraz ta pod ASS (jeden głosnik basowy). Nie moge znaleśś w onlinowej etce ich schematów ,są tylko takie jak wkleiłeś
-
Tylna półka
Panowie ile jest rodzajów tylnych półek w b8 sedan?? Wiem że przy audio B&O jest półka z blendami pod głośniki, ale czy półka w aucie z audi sound system różni się czymś od tej w aucie bez tego systemu i subwoofera w półce ?? Może ma ktoś schemat jak jest to poskładane np taki z etki.
-
Środek do czyszczenia deski rozdzielczej
Ja bardzo długo używałem Sonaxa Extreme mat i szczerze mówiąc pasował mi. Teraz używam do wnętrza kosmetyków Diamondbrite i śmiało moge polecić. W porównaniu do Sonaxa o wiele dłużej utrzymuje się efekt czystej matowej deski. Cenowo tez sa bardzo atrakcyjne.
-
Zderzak Grill S4 S LINE do A4
moim zdaniem lepiej cały zderzak S-line kupić niż kombinować tylko z kratkami.. a jaki to jest grill S-line? przecież w B8 nie było grilla S-line pewnie chodzi koledze o grill od 3.0tdi ,w czerni fortepianowej.
-
Zamiana ze zwykłych lamp na neony przednie z xenonem i tylne po lifie 2012 avant
Ten gość mi robił ledy, skubany dobry jest.
-
Dziwne sprzęgło na biegu jałowym i podczas jazdy
U mnie takie skrzypienie słychać i w sumie nawet czuć na pedale ale tylko na wyłaczonym silniku ,wiec bardzo mi to nie przeszkadza. Musze srawdzic czy wd 40 pomoże.
-
felgi z bmw x5 do audi a4 b7 avant
Przekozacko to wygląda, 10 cali to szeroko i jazda pewnie będzie niezłym wyzwaniem.. ale wyglada ekstra!!
-
[B8] seryjny zawias + felga 18
dzieki
-
Polerka lakieru - bardzo ogólnie
Jakiś czas temu miałem podobne rozterki tzn czy i jak zacząc przygode z polerka tez chcialem recznie ale uwierz ,szkoda nerwów. Po przeczytaniu kilkunastu tematów tu: Kosmetyka aut :: Strona Główna zamówiłem na amazonie polerke ,kupiłem pasty manzerny , pady i z drżacym sercem wzialem sie za a3 matki:) na początku idzie ciężko ale jak zlapiesz troche wprawy to jest całkiem przyjemnie. Od tego czasu zrobilem 3 auta w tym swoje i efekty może nie są profesjonalne ale i tak dość spektakularne. Reasumując wg mnie każdy rozsądny czlowiek ogarnie polerke mechaniczną, na początku trzeba troche zainwestować i jęzeli chcesz robic tylko jedno auto to może lepiej oddać fure do speca ,będzie może drożej ale efekt na pewno lepszy.
-
Smród papierosów
przerabiałem kiedyś ten temat w przekopconym passacie, pranie tapicery (podsufitka 2x), ozonowanie i po sprawie.
-
Słabe wspomaganie w Audi A4 B8
W przypadku aut z servotronkiem, można zwiększyć sile wspomagania Vcdsem??
-
zmiana lamp tył z USA na EU 2009-2012
---> LAMPY AUDI A4 SEDAN 8K - PRZERÓBKA ŚWIATEŁ USA (2649844748) - motoAllegro montowałem u tego gościa ledy, szybko i bezproblemowo ,smialo moge polecic.
-
Koła zimowe - prosze o poradę.
Ja mam fabrycznie 225,50,17 i raczej nic węższego do b8 bym nie zakładał. Nie zawsze przecież jeździmy w zimie po sniegu, a 205 to troche wąska guma.