Treść opublikowana przez grom
-
dyfuzor tylnego zderzaka sedan B8
Ja ta srebrną listwe polakierowałem w kolor auta, a do tego obciąłem ja ok 0,5 cm z grubości ,żeby tak nie wystawała. Zastanawiam sie teraz, czy nie dać tej dolnej dokładki w czarny mat, bo chce prysnąc tez przedni grill na czarno. Jak sie ta piekielna zima skończy ,to pykne pare fotek jak to dokładnie u mnie wygląda
-
slizgające się nowe sprzęgło
Jest to dobra opcja, choc troche kosztowna. Znowu prawie 2k peknie.. Dodatkowo z tego co gadałem w dynosofcie, to moze sie okazać ze radzikowski zrobi mocne ale harcorowe sprzegło i bedzie sie ciezko jezdzic na co dzien. chodzi mi po głowie jeszcze jedna opcja ,mianowicie adaptacja sprzegła z 2,7 /3.0 tdi . Totalnie nie wiem czy jest to mozliwe, choć srednica tarczy jest taka sama. Trzeba by rozpoznac temat, najlepiej było by dorwac tarcze i docisk od 3.0 tdi i porównać. Opcja którą podałeś to dla mnie ostateczność ale jak nic innego sie nie uda, to jak najbardziej w to wejde.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Najlepszego!!
-
dyfuzor tylnego zderzaka sedan B8
Nic nie dostalem
-
slizgające się nowe sprzęgło
Czołem Zbyszek, czyli jednak Ciebie tez z powrotem dopadło. Generalnie mocno rozpoznalem temat tego piekielnego sprzegla i wychodzi na to ze fabryczne sprzeglo sachsa jest albo sporo mocniejsze ( gosc który pracuje w fabryce potwiewrdza ,ze tolerancja tych na rynku to w góre max 15%), albo była jakas lewa, bądź gorsza partia. o czyms takim tez juz slyszałem. Jak byłem u Aligatora to pytałem o jakis mocniejszy zamiennik w stylu sachs performance , ale z tego co mówił na razie na rynku nic nie ma ,bo rzadko sie zdarzaja problemy. a jednak cos jest 2.0 TDI (120 kW ; 08/2008 - ) - S-Performance GmbH Wymiana na inna firme ,to na luka ,ale to znowu trzeba razem z dwumasem bo nie sa zamienne, a wiec koszta. Zastanawiam sie czy nie oddac mojego starego kompletu do Radzikowskiego zeby je troche wzmocnił,tylko boje sie ze bedzie sie po miescie ciezko jezdzic . Generalnie na razie jezdze delikatnie i szukam rozwiazania.
-
dyfuzor tylnego zderzaka sedan B8
mój wygląda tak:
-
Spotkania na drodze
A to ja chyba byłem, pozdro dla kolegi
-
B8 TrOOOOp
A podobno nie da rady Czy przy mmi basic (kolorowy bez navi) tez się uda jak sterownik 4 kanałowy i czujniki tylko tył? Zaciekawiłeś mnie, bo temat odpuściłem do czasu instalacji czujników z przodu i zmiany sterownika. Ale jak dałoby się uruchomić to poprosiłbym o jakieś wskazówki Da się wszyskie wskazówki masz w warsztacie, w dziale kodowania VCDS O którą konkretnie zaślepkę chodzi ?? ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ---------- Janusz - moman miał podobne jazdy - napisz do niego... A no miałem miałem problem, ale jakoś przeszło, przynajmniej mi się wydaje albo konie zdechły hehe A serio to zaraz po wymianie turbo od 170 i programie, jak załadowałem auto albo w 4 osoby tak że był obciążony to przy trzecim lub czwartym biegu, gdzieś w granicach 2 - 3 tys obrotów przy dociśnięciu gazu potrafiło się po prostu ślizgać, obroty wzrastały nagle do 3 - 4 tys a prędkość ta sama. To wszystko przy około 206 KM i 430 Nm. Daaawno już mi się nic z tym sprzęgłem nie działo a zrobiłem na nim od programu około 100 tys. ( Program u Rogala ) U mnie było dokładnie tak samo ,jak auto zapakowane to czasem sie slizgnęło ,potem przechodzilo i było dobrze. Dla swietego spokoju chciałem sobie poprawic i zmieniłem na nowe. Efekt jest taki że jest o wiele gorzej niz na starym zestawie. shit Walcze dalej ,najgorsze jest to że skrzynia w b8 jest wielka jak od czolgu i wszelkie zabawy z jej wyjmowaniem to spore koszta:(
-
B8 TrOOOOp
Panowie ,widze ze sporo z was ma 2.0 tdi po programach, nie macie problemów ze sprzęgłem?? moze ktos z was miał taki przypadek: http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-12/slizgajace-sie-nowe-sprzeglo-264558/
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Wtyka 32 pinowa (ta która jest od boczka drzwi do sterownika), pin 3 i masa.
-
slizgające się nowe sprzęgło
Panowie auto mam po programie na 420nm, pod koniec wrzesnia wymienilem lekko podslizgujace sie sprzeglo , wymieniłem bo cofając pod góre podjarałem je solidnie . Kupiłem orginał komplet sachsa (bez dwumasa), mechanik wymienił i przez pare tygodni było ok. Po jakims czasie znowu zauważyłem ze sie slizga. Mechanik coś pogmerał przy wysprzegliku i znowu chwile było dobrze. Do czasu ,pare dni znowu masakra. Pomyslalem ze moze program za ostry. Umowiłem sie z aligatorem ze przy okazji zdejmie troche niuta. Tak tez sie stało ,kilka razy go kastrowalismy i jest lepiej ale dalej sie slizga. Dodam ze na starym sprzegle jezdzilem dwa lata po programie i było ok. Sam juz nie wiem co to moze byc ,srednio mi sie usmiecha kolejna wymiana, tym bardziej ze widze ze koledzy tu na forum smigaja z takim momentem bez problemów. Macie jakieś pomysły??
-
naprawa wgniecionego zderzaka
Panowie moja kobitka skaleczyła lekko swoją kijanke. Generalnie wyglada to tak : Uploaded with ImageShack.us rysa zeszła bez problemu, ale zostało wgniecenie plastikowego zderzaka. Da rade to jakos wyciagnąc np na goraco opalarką?? luba jakos inaczej??
-
Jakie soczewki kontaktowe nosisz?
W soczewkach chodzę jakies 15 lat ,wiec temat przerobilem dosc dokładnie. Po wielu próbach od paru lat nosze Jonhson Acuvue Oasys. Zdecydowanie najlepsze soczewki jakich uzywałem. to sa 2tygodniówki ( bez zdejmowania na noc) czasem jak sie zapomne nosze je do 3tyg. Czesto dostaje jakies probki ale jak narazie oasys jest bez konkurencyjny. Cenowo to jakies 200pln na 5miesiecy ( 6 szt 70 pln),wiec bardzo spoko.
-
Montaż oświetlenia zewnętrznego w obudowie lusterek bocznych
Dokładnie tak samo rozumowałem, czasem trzeba sie przykleic do sciany ze złożonym lusterkiem itp.akcje. Nie zmienia to faktu ,ze sa auta np volvo gdzie lustra sie rozkładaja z pilota ,a jak włacza sie jeszcze swiatełko to jest bajerancki efekt.
-
Montaż oświetlenia zewnętrznego w obudowie lusterek bocznych
Jezeli chodzi o samo otwieranie sie lusterek to kodujesz to w KOMFORCIE Dodatkowo info masz na MMI u mnie jak ustawie w mmi zeby lustra sie składały ,jak wysiadam to podswietlenie swieci. Dopiero jak zamkne auto ,lusterko sie zlozy to lampki gasna. Nie wiedziałem ,ze mozna zakodować ,zeby lustra sie otwierały po otwarciu auta z pilota.. wtedy pewnie lampki tez sie zaswiecą. Musze popatrzeć w VCDSie
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Mialem ten sam problem, kilka razy próbowałem , ręcznie zmienialem bity i za którymś razem zaskoczyło.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
generalnie wydaje mi sie, ze to czy sterownik obsluguje pakiet swiatło oznaczają te prostokąty: http://www.audienthusiasts.com/images/Front%20Module.jpg ,jak są pelne to oswietlenie bedzie smigac na bank, jak tylko w połowie http://www.audienthusiasts.com/images/Front_NFG_Module.jpg to nie ma pewnosci trzeba próbować.
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Panowie próbowałem zakodowac swój sterownik 4k pod wizualizacje ale nie chce przyjąć kodowania. Na filmiku wrclaguny widać że jednak można, i tu pytanie, czy to kwestia sterownika, jak w a6, czy trzeba jakieś dodatkowe czynności trzeba podjąć, adaptacje itd..???
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Tak jest. Dokładnie w tym watku, w pierwszym poście:wink:
-
Echo w bluetooth
Dzieki chopin ,sprobuje cos powagowac, zastanawia mnie kanal 130 ,bo ostatnio troche w audio bylo grzebane. za co dokladnie odpowiada??
-
Echo w bluetooth
Hmm, nie wiem jak jest zakodowane ,ale działalo ok. Wczoraj zauwazylem ze nie łapie komend glosowych, i ludzie mi zaczeli mowic ze sie słysza. Gdzie szukac tej regulacji mica?? rozumiem że w vcdsie.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
panowie ,może ktos pomoże :http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/echo-bluetooth-259636/
-
Echo w bluetooth
Witam ,panowie mam problem z ori bluetooth,mianowicie jest mega echo u rozmowcy, normalnie nie da sie ze mną gadać,oczywiscie glosnosc audio na rozsadnym poziomie. Dodam ,ze ja slysze super. Jakies pomysly ??
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Sterowniki drzwi nie mają ochrony komponentu, wymieniłem u siebie i obyło bez problemów.
-
Uruchomienie auta po b.długim postoju- rozladowane aku
Czyli tak jak myslalem nie jest to taka prosta sprawa. Akumulator na zlom. Auto stoi w garazu podziemnym wiec paliwo na odpalenie powinno byc ok. Mam nadzieje ze bedzie go malo to od razu dotankuje, dawać jakis preparat do baku dla pewnosci??