Treść opublikowana przez grom
-
Uruchomienie auta po b.długim postoju- rozladowane aku
Panowie, na dniach odbieram passata 2012r, zlicytowanego po jednej takiej trójmiejskiej firmie problem jest taki ze auto stało jakies pol roku i ma total rozładowany akumulator. Podpowiedzcie czy jak wezme starter,podładuje go tzw szybkim ladowaniem to moge dziada bezpiecznie odpalic, potem skasować błedy vcdsem i do domu, czy jakos inaczej sie do tego zabrac ?
-
Po wyłaczeniu silnika chodzi wentylator chłodnicy
Moim zdaniem nie masz sie czym martwić. Podczas normalnej eksploatacji auto samo sobie wypala dpf nawet jak sie delikatnie jezdzi. U mnie jak sie wypala dpf to poznaje to po delikatnie podwyzszonych wolnych obrotach tak do ok 1tys/min i wlasnie wtedy jak gasze auto to wentylator chodzi nawet. Oczywiscie odczytac błedy zawsze warto.
-
Po wyłaczeniu silnika chodzi wentylator chłodnicy
U mnie też tak sie wentylator czasem zachowuje. Okazało sie ze zadnych bledów nie lapal ,tylko jak sie wypala dpf to po zgaszeniu silnika chodzi wentylator.
-
B8 TrOOOOp
Panowie gdzie w b8 sedan jest fabrycznie mocowana gaśnica?
-
co myslicie o takim fotelu??
takie fotele w b8 to kwiatek do kożucha
-
Jakie macie spalanie w A4 B8 2.0TDI?
U mnie spalanie kształtuje sie na podobnym poziomie co u kolegi sysek27 na co dzień jezdze tylko na krótkich odcinkach po miescie dość dynamicznie lato 7-8l ,zima 9-10l traska szybka np Łódź-Berlin 180-200km/h 8,5-9l traska normalnie 120-160km/h 6-6,5l traska na luzie 120-130km/h 5,5l rekord na trasie ecodriving 4,3l Auto Caga 189km@420nm Koła 18" 225/45
-
felgi 20'
Ta bordowa wygląda karykaturalnie ,fele maja pewnie male ET i smiesznie wystają.. Srebrna z tylu siedzi idealnie, z przodu jest jak dla mnie przeglebiona.
-
Opiłki metalu w układzie paliwowym
Nie pisałem wczesniej, bo nie chciałem czarnowrozyc ale mój znajomy miał analogiczną akcje w pasku cc. U niego pompa zaczęła mega halasowac. Diagnoza ASO opilki w ukladzie wtryskowym. Do wymiany cały układ, łącznie z czyszczeniem zbiornika,przewodów itd. Faktura na grubo ponad 20tysięcy, miał fart bo mu to uznali w ramach gwarancji. Napisz pismo do ignolstadt może coś uda się ugrac.
-
Montaż i działanie Audi Lane Assist w Audi A4 B8 2007-2011
Odpowiedź masz w pierwszym poscie. Trzeba wymienić szybe.
-
Seryjny subwoofer w sedanie
Tak właśnie myslałem, to znaczy ze musisz wymienic tą półkę na taka z blendą pod subwoofer. Inaczej montaż glośnika nie ma sensu.
-
Montaż oświetlenia zewnętrznego w obudowie lusterek bocznych
Udało się wreszcie zakodowac sterowniki i lusterka świecą. Polecam tego efektownego moda:wink:
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Ciekaw jestem jak wyglądaja koszta i stopień skomplikownia takiego moda w b8. Podczas wymiany sprzęgła ,moj mechanik stwierdzil że skrzynia w b8 caga fwd, jest taka sama jak w quattro ,jest tylko zaslepiona deklem w miejscu gdzie wchodzą mechanizmy od quattro. Ile w tym prawdy nie wiem..
-
Dziwne metaliczne stuki podczas jazdy ale tylko jak samochód jest na biegu jałowym lś
Pewnie coś ze sprzęgłem /dwumasem to pieta achillesowa dzisiejszych aut.
-
piszczące , skrzypiące wycieraczki na szybie przedniej
Ostatnio wymieniałem dziewczynie wycieraczki w fabi. Założyłem nowiutkie Bosche i qrde piszcza jak cholera. Myslalem ze może szyba jakas zapaćkana ale raczej nie . Wydaje mi sie ze w tej fabi szyba ma juz tak dużo micro rysek (240k na blacie), że powierzchnia jest lekko chropowata i to powoduje to piszczenie. Może u Ciebie jest podobna akcja.
-
Prośba o wycenę felunku.
Fajne te fele, 900pln wydaje sie uczciwą cena
-
Zderzak I Dyfuzor Tylny Poliftowy
Tak na chłopski rozum powinien pasować ,bo skoro lampy pasują to znaczy ze błotniki i klapa sa takie same. Co innego w sedanie gdzie klapa jest na bank inna.. jak zwykle posiadacz sedana musi mieć trudniej
-
Seryjny subwoofer w sedanie
Ale tą materiałową w srodku auta masz z dziurą?? , czy dziura jest w blasze od strony bagażnika??
-
Oświetlenie wnetrza led B8
Nie masz, bo trzeba to zakodować VCDS tu masz opisane co i jak :http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-montaz-pakietu-wewnetrznego-qq1-oswietlenia-przestrzeni-nog-kratek-schowka-221474/ Ciężko trafic dobre ledy bo albo z czasem zaczynają mrugać ,albo mają inne odcienie. riddick74 te co pokazałeś to raczej do b8 nie podejda bo to typowe postojówki.
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
aj dopiero teraz doczytałem ze to poprzedni wlaściciel naprawial .
-
Titan spoke 8K0 601 025 AR - 19"
Czy ja wiem czy ta cena jest jakaś mega okazyjna ,raczej normalna za takie fele. Przy takiej kasie to raczej tylko odbiór osobisty ,ja by pojechal obejrzeć bo felga jest przezajebista.
-
Co To Za Felga
Ładnie sprzedawcę poniosło 20tysięcy za felgi aezta:eek:
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Siwucha co dokładnie działo się ze skrzynią??
-
Tylne światła LED
Ja zmienialem u siebie w sedanie na led, operacja na 45min dla wprawnej osoby. Nie trzeba jezdzić do ASO Wtyczki zostają te same ale coś w nich sie zamienia pewnie jakies piny. Jak chcesz to moge Ci polecić goscia co to robi, wrclaguna na pewno tez bez problemu ogarnie temat.
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
U mnie 70tyś jak na razie: łożysko prawy przód wraz z piastą, sprzęgło bez dwumasy, siłownik klaplki wlewu paliwa.
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
Udalo mi sie wyrwac ten fotochrom za grosze, a High Beam to juz wiecej zabawy sterowniki itd..