Treść opublikowana przez grom
-
Kolor dokładki zderzaka s-line
1RR szary platinium ,to chyba będzie to. Wrc kupiłem ten zderzak który linkowałeś z Ori dokładką ,zobaczymy co z tego wyjdzie. ---------- Post dopisany 03-07-2012 at 08:38 ---------- Poprzedni post napisany 23-06-2012 at 22:17 ---------- No i Ori dokładka do nie sline zderzaka ,polakierowana i założona. Efekt poniżej ,jakość telefoniczna..
-
B8 TrOOOOp
Panowie, mam pytanie odnośnie montażu listw bocznych s line, jakoś ze zdjęć nie moge wyczaić .Na odwrocie jest oznaczenie R i L ,tzn R pasażer L kierowca czy odwrotnie??. Sa tam też strzałki, czy ich kierunek oznacza przód auta czy tylko pokazuje jak trzeba je wsunąć??( ja kleje wurhem do szyb) macie może jakies dokładne foty ??
-
Kolor dokładki zderzaka s-line
Panowie jakie jest dokładne oznaczenie kodowe koloru "szary platinium" , którym polakierowana jest dokładka tylnego zderzaka s-line???
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
za***iście to wygląda.. świetny mod. nie mogę tylko sprawdzić cen tych diód, bo na stronie Gajosa coś nie pokazuje.
-
Na wywalonym bezpieczniku
Bardzo fajna zajawka, śmieszny filmik. Kurde wróciło by się na studia..
-
"Przekręcony" gwint przy śrubie mocowania napinacza
nie kumam, jak to klepie?? tzn co z nią robisz?? serio pytam bo to przydatne może być.
-
Montaż i działanie Audi Lane Assist w Audi A4 B8 2007-2011
Nieźle skomplikowany ten mod ,jeździłem troche E klasą z tym systemem i na początku robi dziwne wrażenie.. Bedziesz kombinował z trójramienną kierownicą??
-
jaka stacje multimedialna i navi?
Właśnie jestem na etapie wyboru stacji nawigacyjnej do Cayennki ,troszke zgłębiłem temat i wybór jest ciężki. Ogolnie waham się miedzy Kenwoodem a Alpinem konkretnie ten model mi najbardziej podchodzi Kenwood Electronics UK Ltd. | All-in-one > DNX4210BT głownie za sprawą navi garmina i świetnego wyswietlacza jest tez sporo tańszych modeli. Alpine ma lepsze brzmienie ale kiepski wyswietlacz np taki model Alpine - Urządzenia nawigacyjne - INE-S900R
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
[/color] ciekawe bo u mnie spokojnie 12mm weszły (z kołnierzem) to nie wiem, dystans 17 nie doszedł do końca i przy skręcaniu wypchało /ułamało/ ten kołnierz, gość od którego kupowałem również twierdził ze często trzeba dać aż 20 mm by wszystko było ok. W sumie tył mam o 3mm szerzej z każdej strony i wygląda spoko:wink: Miałem dokładnie taką samą akcje u siebie w b8, chciałem dać 15mm na tył ,oczywiście centrowanie na 66mm .Brakowało dosłownie 1mm do piasty fachura powiedział że "dojdzie" ,no i doszło tylko pierścien sie upier.. ,o czym dowiedziałem się jak gume złapałem. Sprzedawca stwierdził ze do b8 minimalnie trzeba dać 17mm.
-
Ledy (okrągłe) zamiast halogenów
Fakt ,te ledy wygladaja swietnie i kosztuja coś koło 300pln.. opcja warta rozważenia
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
czego to ludzie nie wymyslą.. za***ista sprawa!! Kolorów troche mało i pewnie wszystkie matowe.Tak czy siak swietna alternatywa dla oklejania czy malowania.
-
Ledy (okrągłe) zamiast halogenów
Całkiem spoko te ledy w halogeny, jak dla mnie jedyna opcja na sensowne dołożenie DRL. Przynajmniej spełnia swoje zadanie ,kup jakies porządne a wiochy nie bedzie. Żólte halogeny.. no cóż w dobrze zmodzonej w tym klimacie furze wygląda to spoko, w innym wypadku trąca francuzami z minionej epoki..
-
Nieprzygasające ledy
Na tym filmiku to w ogóle led gaśnie przy kierunku. Wszystkie nowe audi z ledami maja tak ,że przy włączonym kierunku led przygasa, po to żeby lepiej było widac migacz.
-
Nieprzygasające ledy
Trzeba zmienić kodowanie VCDSEM [09 – Cent. Elect.] [Coding - 07] -> [Long Coding Helper] -> Byte 3 Bit 7 - Change 1 to 0 ale wg mnie to malo bezpieczne jest.
-
Stuka przy ruszaniu i zmianie biegu
może to banalne, ale sprawdź czy masz koło dobrze dokręcone.
-
Tuning mechaniczny audi a4 b8 2.0 tdi na 220 km
Bardziej niz o sam silnik martwiłbym sie o przeniesianie napedu , sprzęgło ,dwumas itp. To najbardziej dostaje w kosc po programie. Sam jakis czas temu myslałem o zmianie turbiny na Caha i IC , teraz po ponad roku po programie na 189@420 uważam że w przypanku fwd wiecej mocy to troche sztuka dla sztuki. Oczywiscie to moja subiektywna opinia, spowodowana pewnie tez tym ze jezdze głównie w miescie a b8 2.0tdi, w fwd nigdy mistrzem startu nie bedzie.. albo ja nie umiem ruszac:) Co innego w trasie, tu 20 hp pewnie było by mocno odczuwalne , tym bardziej że B8 z caha lepiej ciągnie górą. U wrc po korekcie, pewnie wyjdzie coś własnie pod 215hp a to już przyjemna wartość.
-
[B8 CAGA] A4 2.0 TDI 143 KM TURBO CAHA cooler 3.0 tdi
u mnie 189@420 z Dpf, Aligator Dynosoft
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Hmm no to mnie zmartwiłeś ,może jutro bede miał chwile to spróbuje to podpiąć i zakodować. Jak nie ruszy to bede myslał nad zmiana sterowników.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Sterownik mam taki : 8k0 959 793 E Sprawdzałem VCDSem co tam w nim jest... Są opcje podświetlenia ostrzegawczego i klamek w drzwiach, niestety nie ma opcji Ambience w schowkach sterownik kodowanie przyjął wiec ,jest szansa ze bedzie smigac.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Panowie, może macie jakis schemat podłączenia oświetlenia ostrzegawczego w drzwiach góra/dół oraz klamek. Ciekaw jestem czy mój sterownik drzwi to obsłuży, na Vcds widziałem ze można było wybrać te opcje..
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Darecy te diody to są takie zwykle z elektronicznego czy jakies lepsiejsze?? Dawałeś jakiś rezystor?? Pytam bo kombinuje coś do podswietlenia klamek, te Twoje dają fajny efekt ale do klamek świeca za mocno myślałem o ori diodach tych do podświetlenia kratek nawiewów , ale w sumie można je zastąpić, pewnie za ułamek ceny..
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Fajnie to wygląda.. jeżeli tylko średnica tych pierścieni jest taka jak dziury w b8 to tą szczeline spokojnie sie da wyciąć.
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B8 (RKA czyli TPMS)
Być może właśnie ten Concert jest problemem, poza tym nie mogę wejsc w ogóle w 07 head control . VCDS nie może się połączyć, więc może tu jest pies pogrzebany. Tak czy siak dzięki za zainteresowanie.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Dokladnie tak, mam MCE z koncowka C i oswietlenie nog dziala po otwarciu drzwi po czym gasnie po odpaleniu zaplonu. Edit: Teraz rzeczywiscie podświetlenie świeci podczas jazdy... super
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
poszło.. śliczne dzięki. Teraz mogę robić jasniej ,ciemniej ) , a da się tak zrobić zeby swiecilo w czasie jazdy??