Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ledy (okrągłe) zamiast halogenów


mehow

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem,

Drodzy koledzy powiedźcie mi czy jest możliwa zamiana halogenów na ledy (okrągłe)?

Czy te halogeny, które dostępne są w sklepach internetowych pasują w to miejsce?

Prosiłbym również o jakieś linki do produktów, bo nie ukrywam że chciałbym "odmłodzić" moje auto, a ledy długie mi się w ogóle nie podobają.

Auto A4 B5 po lifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmierz średnice halogena, sprawdzaj na aukcji alledrogo żeby miały podobna i zmieniaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/swiatla-do-jazdy-dziennej-vertex-drl-510-hp-rl-e4-i2314446571.html

ja mam z tej firmy płaskie super świeca i od roku żadnych problemów

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ----------

http://allegro.pl/swiatla-do-jazdy-dziennej-vertex-drl-510-hp-rl-e4-i2314446571.html

ja mam z tej firmy płaskie super świeca i od roku żadnych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak jakość = cena ale może sie myle nie widziałem jak świeca za dobre drl led trzeba dać koło 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem takie ledy w polo .. kupiasto to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, dzięki za przestrogę... a miałem je zamawiać.

Wezmę coś droższego i mam nadzieję - lepszego.

---------- Post dopisany at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------

Ufff, dzięki za przestrogę... a miałem je zamawiać.

Wezmę coś droższego i mam nadzieję - lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma tak zamienione halo na ledy i całkiem fajnie to wygląda :thumbup1: Tylko te ledy chyba właśnie lepszej jakości - te jakoś do mnie nie przemawiają...:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno widziałem a4 z tym ustrojstwem... zalatywało remizą :thumbdown: nie mój klimat...wole żółte halo :whistling:

Moze LED w miejscu hallo nie jest idealnym rozwiązaniem ale żółte halo? :shock3: Fajnie wygląda białe z HIDem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno widziałem a4 z tym ustrojstwem... zalatywało remizą :thumbdown: nie mój klimat...wole żółte halo :whistling:

Moze LED w miejscu hallo nie jest idealnym rozwiązaniem ale żółte halo? :shock3: Fajnie wygląda białe z HIDem :decayed:

Błądzisz...albo nie czujesz klimatu :whistling::naughty:

Najlepszym przykładem jest furmanka Szafy :decayed: mam nadzieję że się nie pogniewa że wrzucam jego foto :hi::wink:

23da5d0488b0d458m.jpg

Żółte halo jest wyjebi@!e :slina:

Żeby nie było OT... Nie zakładaj tych ledów :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego te żółte halo to można sobie samemu zrobić, są specjalne folie do takich rzeczy... a ledowe dzienne widziałem już te lepszej jakości z 4 diodami o średnicy identycznej jak halogeny w B5 , świecą bardzo ładną barwą , nie mówimy tutaj o tych które mają kilka diodek albo zrobione ze słabszych materiałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde dokładane ledy to gówno... halo to halo a nie świecidełka nie wiadomego pochodzenia... Chcąc obwieszać auto diodkami lepiej zmienić auto na calibre, tylko ona znosi taki zabiegi :whistling::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie podobaja takie swiatla do jazdy dziennej w miejscu halo... :naughty:

Praktyczne rozwiazanie,nie musisz uzywac zwyklych swiatel do jazdy,a policja nie moze ci sie przysadzic ze jezdzisz na halo, bo to swiatla do jazdy dziennej z homologacja.:naughty: Ja obecnie szukam takiego czegos i moze wlansie kupie ten co kolega spknet polecil. Szukam czegos co daje bardzo mocne swiatlo widoczne z daleka. Lepiej wygladaja takie okragle, a na pewno sa mniej "oklepane" jak podluzne i nie trzeba nic "rezac" w zderzaku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje, mi te żółte lampy się nie podobają, jeśli chodzi o okrągłe ledy to poproś SebolA4 aby Ci wstawił fotkę, ma tak zrobione i wygląda zejebiście, jedyna różnica że ma zderzak od S4 ale zagadaj do niego to Ci podpowie co tam wsadził, świeci też bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem spoko te ledy w halogeny, jak dla mnie jedyna opcja na sensowne dołożenie DRL. Przynajmniej spełnia swoje zadanie ,kup jakies porządne a wiochy nie bedzie.

Żólte halogeny.. no cóż w dobrze zmodzonej w tym klimacie furze wygląda to spoko, w innym wypadku trąca francuzami z minionej epoki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zderzak S-Line wiec tez powinno to calkiem niezle wygladac ;) dzieki wielkie za info, na pewno napisze do kolegi i zapytam co i jak ;) moze w najblizszym czasie sam sie bede cieszyl z "DRL-ów" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z nim telefonicznie i powiedział że udzieli wszytkich informacji a za ledy dał około 250zł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, dzieki wielkie :decayed: jutro do niego napisze bo dzis juz trzeba isc spac. rano do pracy :kwasny:

wole dac wiecej za dobrej jakosci swiatla, niz dac srednia cene, a pozniej ma to swiecic jak lapki na choince i tak na prawde bedzie widoczne tylko po zmroku, a nie w dzien ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...