Treść opublikowana przez grom
-
System operacyjny Android
Pablo orientujesz się jak jest z ekranem w xperii S jest zespolony z dotykiem?? Wczoraj wypadł mi przy 30kmh/h na asfalt.. podnosze caly, mysle spoko telefon, Niestety dzisiaj pod swiatło zauwazylem ze ekran pękł, ale tylko szybka, dotyk działa itd.. Orientujecie sie jakie mogą być koszta wymiany ??
-
demontaż tylnej półki
Najpierw demontujesz osłony tylnych słupków, są na 2 spinki. Najlepiej podwazyc od strony podsufitki. Następnie energicznie ciągniesz półke od strony kanapy do góry ,jest 6 spinek jak dobrze pamietam.
-
wzrost obrotów na postoju 2.0 tdi 143km
nie doczytałem o tych swiecach sorry.
-
wzrost obrotów na postoju 2.0 tdi 143km
Normalne. wypala Ci sie dpf.
-
Seryjne nagłośnienie (pewien niedosyt...)
Problem jest taki że nieco lepiej za mała kase w b8 nie bedzie. Zakładanie fabrycznego wzmaka wg mnie oprócz tego że bedziesz miał dodatkowe 2 głośniki: środkowy w desce i nędzny sub nic nowego nie wniesie (chyba że Ci to wystarczy) Temat przerobilem dość dokładnie i jedyna opcją która na prawde poprawi fabryczne granie, jest wsadzenie porządnego wzmacniacza, wygluszenie drzwi matami, zmiana przednich głośników i montaż suba z prawdziwego zdarzenia. Niestety to koszta 1500-2000pln
-
Moje prace
Kojarze, ta eskę a raczej lambo hamulce.. Chyba bawiliśmy się w październiku na jednym weselu u Simów. Robote robisz mega, już wiem skąd Dorota ma zajawke na detaling:) Pozdro z Łodzi.
-
B8 TrOOOOp
To jest patent z a1 Quatrro, http://cdn.carthrottle.com/wp-content/uploads/2011/12/A1Q-5.jpg sąsiad ma takie cudo i przyznam że wygląda demoniczne:)
-
Car audio dla ubogich :D szukam przednich głośników co pociągną na radiu
Jak chcesz rezać 16, co wydaje mi się jedyną słuszną drogą, to mam swoje el comp 6 do oddania za smieszną kase
-
Wymiana dwumasy sprzegła
Napisz gdzie tak robią. Jestem na etapie kolejnej wymiany.
-
Procedura odpowietrzania i wymiana filtra paliwa w Audi A4 B8 2.0 TDI
Panowie odkopie temat, czy do zdjęcia/założenia wężyków z filtra potrzebne jest jakieś specjalne narzędzie?? Pytam bo podjechałem ostatnio na jedną z tzw szybkich stacji obsługi i koleś mi powiedział, że sie nie podejmą, bo trzeba mieć jakiś specjalne coś do tego.. Prawda to??
-
Pianownica do Karcher K2
Kupiłem ta pianownice i przyznam że jest bardzo dobra
-
Ciśnienie 245/40/18
Kurde a ja nie mam w tych miejscach co piszesz takiej plakietki, dziwne. Ja dałem w takie gumy 2,2.
-
AUDI B8 2.0 TDI CR 143 CAHA quattro
Cos pokreciles kolego,bo oznaczenie CAHA jest do silnika 170 km ,wiec albo masz 170km albo masz silnik CAGA 143km. Co do programu ,to jedyne czego musisz sie obawiać to sprzegło ,które w niektorych przypadkach( np u mnie) nie daje rady z niutonem. Co do Vtechu to sie nie wypowiadam, bo ich nie znam.
-
Wymiana siłownika klapki wlewu paliwa w Audi A4 B8
To normalne zachowanie większości nowych silników, takie zabezpieczenie przed głupota:D napewno da się zdjąć ta blokadę ,bo u mnie po programie już jej nie ma.
-
opony letnie 18''
Podbij do prezesa HUGO, parę dni temu brałem od niego 4x18 i śmiało mogę polecić.
-
Nakladki na sruby
Właśnie muszę się przejechać do ASO. Znalazłem jeszcze coś takiego , chyba nawet kiedyś mialem takie w a3 http://allegro.pl/nakladki-zaslepki-na-sruby-17-audi-vw-skoda-i3173814020.html Tylko czy w b8 są śruby 17 czy raczej 19 ?? Temat rozwiązany ori nr dla b8 to 4f060117a, cena 1,97brutto
-
Wybór polerki
Mam, ta polerke i muszę przyznać że jest nie do zdarcia. Ma tylko jedną zasadniczą wadę -jest strasznie ciężka i toporna.
-
Nakladki na sruby
Panowie , potrzebuje jakieś nakladki na śruby w swoich alusach. Chodzi o takie plastikowe kapturki, ma to jakiś etkowy numer??
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzesiek trzymaj sie!! jestem pewien że małżonka wydobrzeje.
-
Wodana tylnim dywaniku po opadach desczu
Mialem kiedyś identyczne objawy w passacie b5, sprawdz przejście przez sciane grodziową tam gdzie przechodzi linka od podnoszenia maski .U mnie ta guma wypadła i lało sie własnie na tylny dywanik masakrycznie.
-
Felgi z A5 ET 29
Parę tematów niżej masz odpowiedzi.
-
Nawigacja do B8 Audi Concert - co i jak wgrać?
No ale wyswietlacz musi byc zmieniony.Na dotykowy, bo jak niby obslugiwalo by sie taka nawigacje?? Rozwiazanie ciekawe, jakby to kosztowało 1000pln ,to bym to kupił.
-
Koła z A5 do A4
Wg mnie troche małe ET, może obcierać ,chyba ze dasz opone np 225 ale to wąsko do b8 Jak szukałem felg do siebie miałem ten sam dylemat i nie zaryzykowałem
-
Felgi 18" AEZ
Bedzie ok,felga fajna:wink:
-
slizgające się nowe sprzęgło
Przypalanie sprzegła w tym konkretnym przypadku nie pomaga ,próbowałem lekko je podjarać i fakt na chwile pomaga ale pewnie dlatego że temperatura wzrasta ,a jak wiadomo cieple sprzegło ma wieksza cierność. Jak wystygnie przez noc to jest jeszcze gorzej.. także nie polecam Jak nic teraz sachs robi słabsze sprzegła seryjne ,cos czuje ze dlatego ,ze pojawił sie sachs performance do naszych aut. Mysle ,że trzeba iśc drogą mxzibi i kombinować z 3.0tdi ,ktoś musi przetrzec szlak:) Ja niestety nie mam takich możliwości, ale tak jak Ci Zbyszek mówiłem ,na ile moge ,służe pomocą