Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Środek do czyszczenia deski rozdzielczej


koziol1006

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakie środki polecacie do czyszczenia wnetrza auta tylko nie żeby się świeciło jak psu j...a he tylko jakies dobre maty i do przycisków klimy itp a może sprawdzaliście te oryginalne od audi ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APC do wyczyszczenia, w rozcieńczeniu 1:10 z wodą + pędzelek. Do tego Dressing - ze swojej strony polecam Poorboy's World Natural look - nakładasz aplikatorem bawełnianym - masz efekt bardziej świecący, ale po przetarciu mikrofibrą robi się satyna. Ładnie pachnie i jest bardzo ekonomiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest podobny temat http://a4-klub.pl/wnetrze-99/srodek-czyszczenia-tunelu-boczkow-242615/ :wink: A swoją drogą też jestem ciekaw jak się maja kosmetyki audi po zastosowaniu.Czy warto czy lepiej coś sprawdzonego jak wyżej piszecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde 300 ml w sprayu to moment i ni ma a troszke drogie ale jest gość co ma próbki chyba ze 6 sztuk za 10 zł ja teraz testuje sonaxa xtrem mat zobacze co to warte i napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woda z plynem do naczyn, czysta woda, gabeczka i recznik :decayed:

a tak na co dzien jak zauwaze kurz to tylko sucha szmatka z mikrofibry :wink:

zadnej natluszczajacej chemii, zadnych zapachow do auta... efekt? wszyscy twierdza ze za***iście wnetrze wyglada i pachnie jak nowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Najwyższej jakości środek nabłyszczający do deski rozdzielczej oraz elementów plastikowych i drewnianych.

Nowa kompozycja chemiczna ze szczególnymi właściwościami polerującymi, czyszczącymi, oparta na bazie silikonu i specjalnych rozpuszczalników.

ZALETY:

* Konserwuje i chroni przed promieniowaniem słonecznym,

* ANTYSTATYCZNY - zapobiega osadzaniu się kurzu,

* Pozostawia przyjemny zapach.

PRZEZNACZENIE:

* do elementów karoserii, siedzeń i tablic rozdzielczych samochodowych wykonanych z tworzyw sztucznych i skaju"

Osobiście używam i jest wystarczający, ale jeżeli polecasz do opon to gratuluje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czyszczę deskę 'plakiem' - łądnie pachnie, nabłyszcza (ale bez przesady) i nie osadza się kurz, polecam :wink:http://sklep.lauf.pl/images/atas/plak_mat.gif

Chyba gorszego shitu niż plak to nie ma :doh:

Ostatnio ze 2 lata temu użyłem na plastik koło pasów..przetarłem szmatką, a plastik zrobił się jaśniejszy i zmatowiał :doh:

Lepiej kupić porządne i wydajne mleczko niż te śmierdziuchy do których przywykła rzesza polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ragg my sie poprostu nie znamy :P

Znamy się..tylko zawsze znajdzie się ktoś kto zna się lepiej :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj sprawdziłem tego sonaxa i jest moim zdaniem spoko delikatne matowi i ładnie pachnie .Co do zapachów to mój lider

Odkrycie roku 2011 nr 1 wg TOPGEAR-AUTOEXPRESSIONS (2623371102) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plaka uzywalem przez dluzszy czas, bo lubie jak sie swieci ale szczerze mowiac dziadostwo osadza sie w szczelinach i na tapicerce wiec zrezygnowalem, uzywam go do opon ;D Od niedawna uzywam srodka z malego sklepiku motoryzacyjnego, sprzedaja w pollitrowych butelkach bez etykiety, napisane jest markerem "vinyl". Ogolnie bardzo fajny srodek, dlugo zachowuje swoje wlasciwosci i jest bardzo wydajny, uzywam tez go na zewnatrz i przez dlugi czas plastiki i uszczelki sa gleboko czarne a nie wyblakle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...