-
SPOTY RADOMSKIE
Witam do sprzedania mam alu 16 cali chetnym wysle foty
-
SPOTY RADOMSKIE
to jest nas 3 ;p czy ktos jeszcze?
-
SPOTY RADOMSKIE
http://moto.wp.pl/kat,106080,title,Rekord-polski-pobity-119-punktow-karnych,wid,11495840,wiadomosc.html?ticaid=18c64
-
SPOTY RADOMSKIE
wujunastepnym razem sie zatrzymam nie bardzo moglem ;p
-
SPOTY RADOMSKIE
no nie ma problemu ;] ja jeszcze mam dwoch kolegow z kozienic co posiadaja A4 ;]
-
SPOTY RADOMSKIE
akurat sie nie znamy mial na mysli innego kolege ja nie naleze do spiochow
-
SPOTY RADOMSKIE
no witam jestesmy z jednego miasta ale sie nie znamy ;p
-
SPOTY RADOMSKIE
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jestem posiadaczem A4,B6, 2.5 TDI 180kM 2001.r Quattro ;] Pozdrawiam - Nowicjusz - wątek powitalny
Fusiu
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta