Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bisior

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. U mnie w AFN 1998r. 310 tys i silniczek pracuje bez zarzutu;] a po stanie auta zewnątrz i wewnątrz tez bym nie powiedział ze tyle ma:] olej 10W40 i nie widać ubytków:)
  2. Witam wszystkich Chciałbym przedstawić moją druga ukochaną <Madzia zawsze na 1 miejscu:)> Audi A4 1.9 TDi [AFN] rok 1998 Autko 2 lata temu sprowadzono z Francji nastepnie posiadaczem byl nasz Klubowy kolega Rafaell z Czewy;] Jest to juz moja druga A4 niestety poprzednią mi skradziono Audi jest juz po kilku przeróbkach wizualnych jak i mechanicznych kilka z nich wprowadził Rafaell a teraz ja wprowadzam trochę swoich innowacji Oto co Autko już posiada: - zawieszenie -40mm - felgi OZ Racing 17" (lato 225/45/17") - felgi ori Audi 15" (zima 195/65/15") - 4x poduszki powietrzne - wspomaganie kierownicy - ABS - elektryczne szyby - elektryczne i podgrzewane lusterka - klimatronik - skorzana kierownica - dodatki we wnetrzu ala drewno - immobilizer - radio Alpine - 2x podłokietnik - AutoAlarm zsynchronizowany z modułem komfortu - wycieraczki ori. valeo silencio - tylna klapa bez znaczków - delikatny lift grilla - białe <led> podświetlenie tabl rej i wnetrza pojazdu - programik na 136PS Dalsze plany: - adaptacja pełnego fis`a - adaptacja tempomatu - alu ramki na zegary - lampy zespolone valeo - przedni zderzak II lift - lekka ściema szybek Co myślicie?? Będę wdzieczny za komentarze uwagi i propozycje
  3. No No Ładna nie ma co:)
  4. Witam wszystkich Forumowiczów:) Postanowiłem zarejestrować sie na tym forum ponieważ jestem w trakcie rozglądania sie za nowym autkiem ktorym ma być właśnie A4;] jest tutaj wiele ciekawych porad i informacji które niewątpliwie przydadzą sie przy zakupie autka;] byle juz posiadaczem Audi A4 1.8 + LPG 125PS niestety padło łupem Złodziei:( no cóż trzeba żyć dalej.... pozdrawiam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.