Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audia4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dokładnie co kolega wyżej napisał wina jest odbłyśników ,bo sam rozebrałem to i zauważyłem jak są przepalone,a tu wystarczyło mi obrócić o 180 stopni i juz jest poprawa ,poza tym to oczywiście na chwile bo po jakimś czasie i druga strona sie przepala badz odpryskuje z temperatury jaka wytwarza żarówka,a przy okazji można przeczyścić soczewkę spirytusem i klosz o tyle ile sie da.Poprawa jest znaczna. Pozdrawiam
  2. witam WSZYSTKICH ,A CO MYSLICIE O wahaczach FIRMY RUVILLELUB Teknorot CENOWO ZBLIZONA DO FEBI. NIE DOSZUKAŁEM SIE JESZCZE KOMENTARZY W INTERNECIE NA ICH TEMAT ALE MOZE KTOS NA NICH JUZ JEZDZI. link do nich http://moto.allegro.pl/item649610137_teknorot_wahacze_audi_a4_a6_vw_passat_superb.html, http://moto.allegro.pl/item643381997_wachacze_kpl_audi_a4_a6_passat_b5_b6_ruville.html
  3. witam wszystkich,no ja juz zazegnalem skrzypienie zawieszenia.Co bylo? Cjyba w kazdym bedzie tak samo jak u mnie,chodzi o wahacz dolny tylni,tam gdzie jest jego mocowanie na srubie sa dwa plastiki i one wlasnie obcieraly mi o metal.Przyszlifowalem je troszke i posmarowalem grafitem.Mam spokoj i zaoszczedzilem na wymianie wahacza :quattro: uzupełnij profil
  4. Witaj,mam ten sam problem co i Ty,przód działa a tył nie.Nie wiem czy to prawda ale kolega mi mówił ze w tylnich drzwiach lewych jest podobno wzmacniacz,tak naprawde nie wiem bo nie rozbierałem,mam niby ksiazke obsłubi ale tam nic nie ma rozrysowane co by mialo wskazywac na jakis wzmacniacz,wiec byc moze mam cos z przewodami??? pozdrawiam [ Komentarz dodany przez: Iceman: 29-04-2007, 20:51 ] a ja mam problemik z toba kolego zmykaj do Newbie a potem pisz posty [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 01-05-2007, 06:57 ] po co było zdjęcie ?
  5. witam wszystkich.Mailem taki objaw z lewej strony,posmarowalem,popsikalem WD 40 i przeszło.nagle zaczeło skrzypiec mi teraz z prawej strony.Smaruje i psikam WD40 i nic nie pomaga.Najgorzej przy wolnej jezdzie,obracaniu kierownicą i na nierownej drodze.nie wiem co jest,posmarowalem co mozna tylko,czytam wasze posty i sam nie wiem [ Komentarz dodany przez: Iceman: 29-04-2007, 20:00 ] kolego regulamin i dział Newbie zapraszam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.