-
Spociki Łódzkie
No ja stałem 45 min i się zawinąłem :-) Obok był spot 4 maluchów i jednej 3
-
Spociki Łódzkie
Mam zamiar podjechać w tym tyg.
-
Spociki Łódzkie
Z innej pary kaloszy: kupię amorki tył do avanta B5 (teraz) oraz pełny FIS z manetką (w późniejszym terminie). Tylko poważne propozycje, trzeba mieć co najmniej 57 lat i w tym 42 lata pracy na budowie, najlepiej z Panem Jurkiem (z wakacyjnej pracy kłyska
-
Spociki Łódzkie
Jaka dramaturgia! Scenariusz do teledysku lepszy niż cokolwiek...po '75r.
-
Spociki Łódzkie
Ja również dziś będę :-)
-
Spociki Łódzkie
Bardzo postaram się podjechać dziś do Was :-)
-
Spociki Łódzkie
Autko się samo umyło, więc na kolejny spot podjadę czystszym... No i tuning- wymiana blach niemieckich na polskie, co daje +0,34 Nm.
-
Spociki Łódzkie
Dzień dobry Czy na spota może zawitać zupełny żółtodziub ? Niedawno kupiłem swoją Audiczkę, jestem zielony i liczyłbym na małe wsparcie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich posiadaczy tego najlepszego auta