Treść opublikowana przez Robsondkl
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja juz widzialem
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Huan, a moja plytke dostales?
-
Spotkania w Anglii - galeria
Ja tutaj swoje wrzuce.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dobra impreza, a ja dzisiaj polamany po kartingu
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja tez wezme kamerke, cos nakrece
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ja mam przejsciowke jak cos
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no to super :>
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
to kiszka, tak myslalem wlasnie ze moze braknac miejsc
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
u mnie dziala, 11tego tez moglem wybrac
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja hotel juz zarezerwowalem
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja bym chcial sie w konwoju przejechac , ale jeszcze nie wiadomo chyba o ktorej koledzy z londynu beda przejezdzac kolo nas
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
zapiszcie tam na karting tylko jedna osobe ode mnie, bo chyba nie bedziemy mogli razem jezdzic.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ze Swadlincote do Burton mam 7mil jak narazie jestem umowiony z kolega zwierzakfm na j11 o 14tej
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
kolego matysssuk widze ze jestes Burton, o ktorej startujesz na spota?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
to mozemy sie spotkac na M42 J11, tam jest taki maly serwis z boku o ile dobrze pamietam ok bede tam czekal
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Pasuje mi, to mam czekac w domu, czy tam na zjezdzie z M42? Do M42 mam 5 minut jazdy. To na wiekszy konwoj sie nie zalapiemy? :>
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Robsondkl + zona+ 2 dzieci[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 13:57_________________________________________________ a skad jedziesz kolego, bo ja bede podazal tez ta sama trasa (M42, A42, M1)? A to spoko,to wpadnij do mnie po drodze i pojedziemy dalej
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Mozna mnie i moja bande dopisac do listy, jak bedziecie jechac od strony Londynu to ja do was dolacze z A42 na M1
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Czesc, tak sie napalilem, przeczytalem caly watek i jest maly problem... mosialbym zabrac moich synkow ,a nie widze zeby sie ktos z dziecmi wybieral
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, posiadam A6 1.9 i szukam wiadomosci na temat zlotu w UK