Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mawolski1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam ,dziekuję za pomoc ,rzeczywiście okazało się ,że styki od otwierania klapy są zaśniedziałe. WD40 poradził sobie z tym znakomicie POZDRAWIAM
  2. Witam od pewnego czasu mam nietypowy problem z moją a4 avant. Problem polega na tym ,że gdy wkładam kluczyk do stacyjki i odpalam silnik to w tym samym momencie otwiera się klapa bagażnika, gdy silnik pracuje i wyjde z samochodu aby zamknąć klapę to wtedy jest już ok.Dzieje się tak za każdym razem jak tylko uruchamiam silnik. Jak przekręce kluczyk i zapale stacyjke jest ok ale jak tylko przekrece żeby odpalic silnik odrazu otwiera się bagażnik i nie wiem o co chodzi,czego to może być przyczyna? zauważyłem też że jak otwieram dzwi z pilota to nie otwiera sie bagażnik tylko musze osobnym przyciskiem go otworzyc a wczesniej tak nie bylo możecie mi cos doradzic w tej kwesti pozdrawiam
  3. Witam Mam problem z moją A4 B5 1.9tdi (110km) ponieważ zauważyłem wyciek ropy z pompy wtryskowej. Pojechałem z tą usterką do mechanika i powiedział mi ,że pompę trzeba dać do regeneracji koszt 1200-1600zł ale trochę mnie to zdziwiło ponieważ poza tym wyciekiem auto zchowuje sie bardzo dobrze,pracuje równo nie ma żadnych spadków mocy,nie kopci,nie ma problemów z odpalaniem ani nic takiego czy to możliwe żeby pompa była uszkodzona? Nie znam się na tym za dobrze ale wydaje mi się że chyba Pan mechanik coś kręci i chce się za szybko dorobić. Może poprostu jest jakać uszczelka do wymiany, co o tym myślicie? prosze o pomoc
  4. witam wszystkich mam na imię Marcin,od niedawna jestem posiadaczem Audi A4 avant 1.9Tdi Quatro (2001) Łódź pozdrawiam wszystkich z forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.