Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Otwierająca się klapa bagażnika


mawolski1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

od pewnego czasu mam nietypowy problem z moją a4 avant. Problem polega na tym ,że gdy wkładam kluczyk do stacyjki i odpalam silnik to w tym samym momencie otwiera się klapa bagażnika, gdy silnik pracuje i wyjde z samochodu aby zamknąć klapę to wtedy jest już ok.Dzieje się tak za każdym razem jak tylko uruchamiam silnik.

Jak przekręce kluczyk i zapale stacyjke jest ok ale jak tylko przekrece żeby odpalic silnik odrazu otwiera się bagażnik i nie wiem o co chodzi,czego to może być przyczyna?

zauważyłem też że jak otwieram dzwi z pilota to nie otwiera sie bagażnik tylko musze osobnym przyciskiem go otworzyc a wczesniej tak nie bylo

możecie mi cos doradzic w tej kwesti :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na zaśniedziałe styki od "klamki dotykowej" w tylnej klapie. U mnie były podobne objawy jak u Ciebie a w końcu otwieranie klapy w ogóle przestało działać; musiałem otwierać kluczykiem. Trzeba zdjąć tapicerkę z tylnej klapy i przeczyścić styki - problem był opisywany na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było juz o otwierającej sie klapie.... u jednych to styki a u innych okazało sie że wykasowanie błędu rozwiązało problem.... u mnie były to zaśniedziałe styki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie obstawiam na styki w klapie, styki działają należycie.

Sytuacja wygląda tak, że jak świeci lampka w posufitce kierowcy to klapa zamyka się, jak tylko zgaśnie światło w posufitce auyomatycznie klapa otwiera się

Poradźcie coś

THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...