Treść opublikowana przez sivy79
-
[ALL] Jakie felgi
Ja mam ori alu R16 205/55 i jest ok
-
[1.6 ADP] Prędkość a obroty silnika
U mnie tak samo 14o km/h i 4000 obrotow
-
Ile powietrza??
Witam wszystkich miłośników AUDI.Mam pytanko ile powietrza musi byc w oponach 205/50 R16.
-
zamiana radia
Wszystko by bylo ok tylko te glosniki maja jakies zasilanie i nie mam pojecia jak to wszystko zestroic teraz.o to mi sie rozchodzi.
-
zamiana radia
Witam wszystkich klubowiczow.Mam pytanko:jak podlaczyc radio sony do kosci ISO OEM bo graja mi tylko z przodu glosniki a tyl wogole i nie wiem co zrobic z ta mala koscia jak to wszystko poprzelaczac zeby chulalo.
-
Czujnik temperatury zewnetrznej
Sorki!!!Gdzie mozna sparwdzic ten czujnik ewentualnie gdzie kupic
-
Zawor filtra z weglem aktywnym
Nie wiem czy to jest elektrozawor odpowietrzania ukladu paliwowego?? wiem tylko tyle ze jak podlacze ten cholerny kabelek to wywala mi bezpiecznik nr 28 i samochod gasnie i nie chce zapalic
-
Czujnik temperatury zewnetrznej
Witam wszystkich :audi:maniakow.Potrzebuje czujnik temeperatury zewnetrznej.Czujnik mi nie dziala albo jest nie podlaczony a napewno jest przy chlodnicy.i teraz nie wiem czy zepsuty czy nie bo na wyswietlaczu nic nie wskazuje.Pozdrawiam
-
Zawor filtra z weglem aktywnym
Chlopaki pomocy.Przy tym zaworku jest jakis czujnik co mam rozlaczony.Jak podlacze kabel do niego to wywala mi bezpiecznik nr 28.Czy ktos mial moze podobny problem.Bo nie wiem czy moge jezdzic tak czy nie bez podlaczenia tego kabelka.
-
Audi Concert - problem !!!
OK dzieki za pomoc tylko skad wziac VAG [ Dodano: 01-05-2007, 12:35 ] Jeszcze jedno pytanie dotyczace tego samego radia.mianowicie chodzi o to ze co jakis czas samo sie wylacza podczas grania.Aha i gdy zalacza sie radio to raz pokazuje napis BOSE a raz nie wiec sam juz nie wiem co mu dolega.pozdrawiam w szystkich audimaniakow
-
Audi Concert - problem !!!
Pomocy mam problem z Audi Concert(na plyty).Gdy wlaczam radyjko zdarza sie ze graja tylko tylne glosniki i to bardzo slabiutko i trzeba wl/wyl radyjko zeby zaczely grac wszystkie tzn wlacznie z przodem.radio posiada system BOSE :frown:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jestem szcześliwym posiadaczem AUDI A4 od niedawna.Przesiadłem sie z AUDI 80 B3.Dobrze sie nią jezdziło ale teraz to normlanie jak na poduszkowcu.Więc tak na koniec jeszcze dodam AUDI BEST OF THE BEST