Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sivy79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sivy79

  1. Ja mam ori alu R16 205/55 i jest ok
  2. U mnie tak samo 14o km/h i 4000 obrotow
  3. Witam wszystkich miłośników AUDI.Mam pytanko ile powietrza musi byc w oponach 205/50 R16.
  4. Wszystko by bylo ok tylko te glosniki maja jakies zasilanie i nie mam pojecia jak to wszystko zestroic teraz.o to mi sie rozchodzi.
  5. Witam wszystkich klubowiczow.Mam pytanko:jak podlaczyc radio sony do kosci ISO OEM bo graja mi tylko z przodu glosniki a tyl wogole i nie wiem co zrobic z ta mala koscia jak to wszystko poprzelaczac zeby chulalo.
  6. Sorki!!!Gdzie mozna sparwdzic ten czujnik ewentualnie gdzie kupic
  7. Nie wiem czy to jest elektrozawor odpowietrzania ukladu paliwowego?? wiem tylko tyle ze jak podlacze ten cholerny kabelek to wywala mi bezpiecznik nr 28 i samochod gasnie i nie chce zapalic
  8. Witam wszystkich :audi:maniakow.Potrzebuje czujnik temeperatury zewnetrznej.Czujnik mi nie dziala albo jest nie podlaczony a napewno jest przy chlodnicy.i teraz nie wiem czy zepsuty czy nie bo na wyswietlaczu nic nie wskazuje.Pozdrawiam
  9. Chlopaki pomocy.Przy tym zaworku jest jakis czujnik co mam rozlaczony.Jak podlacze kabel do niego to wywala mi bezpiecznik nr 28.Czy ktos mial moze podobny problem.Bo nie wiem czy moge jezdzic tak czy nie bez podlaczenia tego kabelka.
  10. OK dzieki za pomoc tylko skad wziac VAG [ Dodano: 01-05-2007, 12:35 ] Jeszcze jedno pytanie dotyczace tego samego radia.mianowicie chodzi o to ze co jakis czas samo sie wylacza podczas grania.Aha i gdy zalacza sie radio to raz pokazuje napis BOSE a raz nie wiec sam juz nie wiem co mu dolega.pozdrawiam w szystkich audimaniakow
  11. Pomocy mam problem z Audi Concert(na plyty).Gdy wlaczam radyjko zdarza sie ze graja tylko tylne glosniki i to bardzo slabiutko i trzeba wl/wyl radyjko zeby zaczely grac wszystkie tzn wlacznie z przodem.radio posiada system BOSE :frown:
  12. Jestem szcześliwym posiadaczem AUDI A4 od niedawna.Przesiadłem sie z AUDI 80 B3.Dobrze sie nią jezdziło ale teraz to normlanie jak na poduszkowcu.Więc tak na koniec jeszcze dodam AUDI BEST OF THE BEST

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.