Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DJDAR3K

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DJDAR3K

  1. Witam, ja tez chcialem obnizyc swoja audinke i chce zakupic sprezyny LOWTEC -35mm przod -30mm tyl -->SPREZYNY LOWTEC<-- tylko sie zastanawiam czy tj dobry wybor i czy podejdzie to do seryjnych amorkow ??? mozna zmienic sprezyny czyli odkrecic wszystko i skrecic bez zmiany srub itd ???? Pozdrawiam Pytasz o to już w drugim wątku. Odpowiedź masz w swoim [spedyt]
  2. dzieki za linki, tylko teraz mnie martwi obraz tego co mnie czeka, bo z tego co czytam to po odkreceniu srub trzeba je zmieniac na nowe no a przy tym by wypadalo zmienic gorne wachacze a to kosztuje.. co do tych sprezyn mozna je smialo zalozyc?? Pozdrawiam
  3. felunki mam orginalne jak widac, a rozmiary to 205/55/R16 ale to jest mozliwe takie wysokie zawieszenie ? taki byl standard ? audi jest z 95r silniczek 1,6 tak jak pisalem wczesniej.. narazie mam zamiar zrobic te drazki i stabilizator a wachacze zobacze jeszcze, orientujecie sie moze czy da rade zmienic gorne bez wyciagania wszystkiego ? Pozdrawiam
  4. Witam wszystkich Forumowiczow ! jezdze A4 z silnikiem 1.6 i chcialem ja obnizyc bo wg mnie stoi wysoko jak jakis chooper, inne jak widze to stoja normalnie a umnie przod taki wyjechany do gory, zamieszcze tutaj fotki, teraz jeszcze zalozylem felgi i az prosi sie zeby to nizej stalo, mysle ze widzicie jak stoi przod w niej, obnizenie na seryjnych amrokach o 35mm z przodu i 30mm z tylu jest dopuszczalne i nic nie musze zmieniac ? sprezyny sa tutaj --> KLIK <-- Ostatnio bylem akurat badac amorki z przodu mam ok a z tylu zmienialem rok temu, chce jeszcze zmienic przy tym drazki kierownicze bo lewy sie wyrabal :/ i mam do zmiany stabilizator z prawej strony, wiec chcialem to wszystko za jednym zamachem zrobic, dolne wachacze sa ok tylko zastanawiam sie nad gornymi, wie ktos jak je nalezy sprawdzac ? stukac to mi nie stuka nic... prosilbym o jakies konkretne porady.. Pozdrawiam
  5. Witam! Pozdrawiam wszystkich fanów CCCO. Jeżdzę po krakowie granatową Audi z silnikiem 1.6 benzynka z 95r. od ponad roku. Audi A4 to moje drugie autko ale duzo lepsze od poprzedniego i poki co nie zamieniłbym go na inne. DJDAR3K

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.