Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

morwi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez morwi

  1. Od czasu rozwiązania problemu ten błąd mi się już nie pojawia, panel też nie miga, a obieg wewnętrzny działa (zapala się kontrolka obiegu wew.).
  2. Mi udało się rozwiązać problem (przynajmniej na razie). Skorzystałem z tego http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=43527&highlight=kodowanie Pozdro dla szogun0
  3. i w wielkopolskim
  4. Dzięki uspokoiłeś mnie
  5. icemankoszalin, wiesz może co dokładnie robił ten elektronik? Bo gdybym poszedł z tym do jakiegoś to nie wiem jak mu wytłumaczyć o co chodzi i co powinien zrobić. fordenir, dzięki bardzo za link ramzes808, na razie nie będę się do niego dobierał. Może naprawa sterownika pomoże. Właśnie wróciłem z przejażdżki i zauważyłem że po wciśnięciu tej gwiazdeczki klimatyzacja nie chce się załączyć. Mam już tego dość.
  6. Kurcze nie wiem czy znajdę jakiegoś elektronika który dałby radę to naprawić. :frown: Ciężko jest wymontować ten sterownik?
  7. icemankoszalin, mogę wiedzieć ile elektronik wziął za naprawę?
  8. icemankoszalin, ale czy naprawa sterownika pozbawi jedynie migania czy naprawi również to z czym mam problem?
  9. Tego silniczka nie czyściłem. Do czego konkretnie służy ten silniczek? Dlaczego jeśli to on nawala nie działają pozostałe?
  10. Witam Jakiś czas temu miałem problem z silniczkami od klimy. Pojawiały się błędy 8.7 11.7 15.7. Ponad miesiąc temu wyczyściłem je i działały jak trzeba. Nie było żadnych błędów (mimo to panel po odpaleniu auta mrugał przez jakiś czas). Kilka dni temu oba silniczki przestały pracować i zatrzymały się na pozycji nawiewu na szybę i temperatury chyba ok. 24C. Pojawił się błąd 15.5 (Klapa powietrza, ciągła blokada, silnik jest zapętlony, próbować programowo usunąć blokadę) którego wcześniej nie było. Teraz nie wiem czy znowu wyciągać i czyścić te silniczki czy pomogłoby naprawienie tego przez VAG. Chyba to dziwne że oba równocześnie przestały pracować i pojawia się tylko ten błąd. Może rzeczywiście "próbować programowo usunąć blokadę"? Proszę o jakieś sugestie bo nie wiem co robić. Nie chcę jechać do ludzi którzy się nie znają na tym i podłączać pod kompa i płacić niepotrzebnie. :frown: Pozdrawiam
  11. nie musisz się o nic martwić. ja też tak mam
  12. inspekcję a nie instrukcję tu coś o tym jest http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3818&highlight=inspekcje http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=40&start=0
  13. było już o tym. musisz usunąć inspekcję serwisową poprzez vag.
  14. racja kiepskie. muszę pogadać z kumplem może on będzie umiał coś z tym zrobić tzn. tak zrobić żeby zabezpieczenie było ale prąd dochodził do licznika i zegarka PeryA4, dowiedziałbyś się od znajomego jak ma zrobione to zabezpieczenie że prąd odcięty jest w takim miejscu że zegarek działa i licznik dzienny się nie kasuje?
  15. ja też miałem centralny tylko z kluczyka. kupiłem na allegro centralny z pilotem i kumpel mi założył ale trochę problemów z tym było. ten sterownik trzeba było podłączyć do pewnych kabelków które znajdują się w bagażniku ale niestety nie potrafię powiedzieć do jakich i w ogóle.
  16. ja nie zerowałem i jest ok
  17. masz rację ale w radiu (pioneer) zamieniłem ze sobą 2 kabelki i pamięć jest podtrzymywana więc nie wiem jak to wytłumaczyć. możliwe że prąd jest całkowicie odcinany tylko w rejonie licznika?
  18. aha... czyli to ja mam coś zrąbane tam to zabezpieczenie które mam chyba całkowicie odcina prąd. co o tym myślicie? na pewno ma to wpływ na zegarek ale czy na licznik dzienny też...
  19. czyli tak jak u mnie zegarek jest nieprzydatny bo nie działa cały czas. wracając do licznika wychodzi na to że problem leży w AQ.
  20. PeryA4, a zegarek działa mu gdy auto jest wyłączone?
  21. ja u siebie nie tak dawno czyściłem silniczek ale nie ten niebieski tylko ten drugi. on steruje nawiewem na szybę nogi itd. tylko nie wiem czy to jest ten od błędu 15.7 :/
  22. to zabezpieczenie zostało założone przez poprzedniego właściciela ale zaraz przed moim kupnem i odkąd mam to auto licznik się zeruje. a czy podładowanie AQ przez noc mogłoby pomóc?
  23. spanky, ale podobno jak AQ jest słaby to wydaje jakieś dźwięki. chciałbym jeszcze dodać że zegarek nie działa gdy samochód jest wyłączony - to już chyba sprawka tego zabezpieczenia...
  24. mariusz-ysko, wymieniłeś akumulator? pomogło? proszę napisz bo mam taki sam problem u mnie też zeruje się licznik dzienny i chyba nie jest to wina akumulatora bo nie piszczy. proszę powiedzcie czy może to być spowodowane tym że mam zainstalowane zabezpieczenie dzięki któremu zapłon włącza się dopiero po przekręceniu kluczyka i naciśnięciu guziczka?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.