Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sienkol007

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sienkol007

  1. jeszcze nie, dzisiaj będę z tym walczyć
  2. ET35 jak najbardziej 8J nic nie będzie obcierało.... opony proponowałbym 225/40 lub 235/40 A nie będzie wystawało poza nadkola , mam napęd quattro więc opony muszę mieć taki sam rozmiar z tego co już się dowiadywałem , czyli przód 225/40 i tył 225/40 nie będzie nic wystawało ani obcierało ??
  3. Witam , Czy felga 18, ET35 i szerokość 8J będzie pasować do b7 żeby nic nie obcierało ?? , jakie rozmiar opon do takiej felgi 215.45.18??
  4. Witajcie , znowu mam problem mianowicie , nie potrafię wykręcić dwóch śrub żeby zdemontować pompę paliwa i wymienić popychacz , jedna jest od spodu wkręcona pod kątem a druga gruba bezpośrednio przy listwie wtryskowej , może ktoś demontował i ma jakiś mały tutorial jak odkręcić te cholerne śruby ?? robota niby na 15 minut z czego moja mordęga trwała 4 godziny i pupa http://s1.postimage.org/7mf3f6pw/pompa.jpg [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 20:54_________________________________________________Nikt nigdy nie demontował pompy paliwa ??
  5. Czyli mam rozumieć ,że zawór regulacyjny ciśnienie paliwa g410 do wymiany oraz n249 ?? a jak sprawdzić czy są uszkodzone bo nie chce wyrzucać pieniędzy w błoto. Jaki wpływ mają te zaworu na brak mocy "z dołu" ?? Aha jeszcze zapomniałem dodać ,że po wymianie DV, N75 nie skasowałem błędów na kompie , czy to może być też przyczyna bo nie mam teraz dostępu do vaga ??
  6. Witajcie , Wymieniłem u siebie zawór DV ( stary był strasznie zjechany , miał nieszczelności) , N75 oraz pompę paliwa. Po wymianie tych podzespołów auto troszkę odżyło , ale nie tak jak było pierwotnie . Starsznie słabo wkręca się na obroty , dopiero od 3000 czuć moc. Mam jeszcze do wymiany popychacz pompy paliwa ale nie wiem czy coś to zmieni. Vag wykrył 2 błędy P0299, P310B. Po wymianie zaworu N75 auto przestało buczeć , przy spuszczaniu nogi z gazu , gdzie obroty spadały wydawało się jakby powietrze gdzieś uciekało , efekt po wymianie n75 został częściowo usunięty. Boję się ,że to może być turbina przez to ,że przez dłuższy czas auto jeździło na zamkniętym DV. Może ktoś ma jakieś rady , bo zastanawiam się czy może to być jeszcze wina przepływomierza?? auto pali jak powinno , wcześniej miałem problemy ze spalanie , po wymianie zaworów n75 i DV wszystko wróciło do normy. Pomocy bo już dostaje do głowy.
  7. Jak w temacie silnik BGB 2005r , sedan 200PS:) Z góry dzięki[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 15:55_________________________________________________nikt nie wie jaki nr części??
  8. Witajcie , auto po wymianie zaworu DV wyraźnie odżyło , czuć przyspieszenie ale problem w tym ,że nie ciągnie od dołu tylko dopiero od 2 000 obrotów i tak ciągnie do 3 000 a powyżej czuć już ,że przyśpieszenie spada. Czy zawór DV powinno się jeszcze adaptować?? jak to u was jest z tym silnikiem , zastanawiam się jeszcze czy przepływomierz może mieć coś z tym wspólnego albo popychacz ??
  9. ok dzięki za odpowiedź , już przyszedł DV , jutro montaż , dam znać czy coś się poprawiło pozdro
  10. Dziękuję za pomoc
  11. Czy to jest zawór DV ?? proszę o pomoc bo muszę wymienić a ciężko znaleźć ten element
  12. jak w temacie , proszę o odpowiedź
  13. Witam , poszukuję części zaznaczonej na zdjęciu na czerwono ten plastik który łączy się z cewką w b7 ( zdjęcie zapożyczone z innego samochodu ) ewentualnie prosiłbym o nr części. Pozdrawiam
  14. ok , dzięki tak też zrobię , na tą chwilę wymieniłem wszystkie cewki na beru zse033 - co się okazało kable zapłonowe tzn łączące cewkę z przewodem ( ta kostka gdzie są bolce ) jest ułamana i przewody nie za bardzo dochodzą. Czy ktoś wie czy mogę kupić samą końcówkę ewentualnie wszystkie kable bym wymienił tylko potrzebuję nr części
  15. logi z vaga wrzuciłem tutaj : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=188987.0 jednak nikt nie jest w stanie jak widać pomóc
  16. chwilowo mam jakieś problemy z momentem obrotowym , słabo ciągnie szukam przyczyny , nikt nie chce pomóc i będę na chybił wymieniał cewki , n75 itp ( chyba ,że ktoś pomoże ). Prędkość jest , ale przyśpieszenie gorsze niż w vectrze C 100 PS
  17. zrobię porządne fotki , to tak na szybko było bo musiałem do ubezpieczenia zrobić
  18. nie falują , obroty są ok[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 12:27_________________________________________________ktoś pomoże ??
  19. Witajcie , jak w temacie: dostałem wydruk błędów z serwisu : P0300 Przerywacz spalania rozpoznany wartość max. przekroczona, P0304 Przerywacz spalin cylinder 4 rozpoznany P1364 Wysterowanie zapłonu cyl. 4 Przerwa P0302 Przerywacz spalin cylinder 2 rozpoznany wartość max. przekroczona P0299 Regulacja ciśnienia doładowania poniżej granicy regulacji P310B Regulacja obwodu niskiego ciśnienia paliwa , ciśnienie paliwa poza tolerancją P0722 Napięcie zasilania czujnika kąta obrotu kierownicy Ktoś może mnie wtajemniczyć w czym problemos ??
  20. No właśnie szukam przyczyny , oleje i wszystkie płyny wymienione , rozrząd paski też. Wydaje mi się ,że mógł mi się osadzić nagar bo coś o tym czytałem , auto w porównaniu do TT bardzo wolno się zbiera zwłaszcza ,że te samochody mają prawie tą samą wagę , a różnica mocy tylko 25PS chyba będzie trzeba moją a4 na hamowni sprawdzić
  21. a jeśli są wadliwe cewki to mogą mieć wpływ na wyższe spalanie ??
  22. Witajcie , znalazłem chwile żeby wrzucić parę fotek niestety brudne auto , zdjęcia robione do ubezpieczenia , jak będzie ładna pogoda to napastuje niunie i wstawię już zdjęcia możliwe ,że po jakichś modach Odnośnie autka: rok produkcji listopad 2005 , według VIN 2006. Przyjechał z Niemiec od pierwszego właściciela , przebieg 140 tyś - sprawdzony potwierdzony Z wyposażenia posiada: - kubełkowe fotele - ksenony - multifunkcyjną kierownicę - oświetlenie w podsufitce - podłokietnik - felgi oryginalne audi 16 -monochromatyczne lusterko - podgrzewane fotele - podświetlenie boczne - sportowe fotele - podłokietnik - hmm coś tam jeszcze ale nie pamiętam praktycznie chyba golas - Planowane mody: - zderzak przód s-line - listwy boczne s-line - audi navigation plus z rns lub zamiennik multimedialny - felgi na lato 18 s-line - już założone:) - przyciemniane tylne szyby ( czerń ) i to tyle co mi przychodzi do głowy , jak macie jakieś sugestie dajcie znać co ciekawego można by wymyślić Aha audi ma na znaczek na tylnej klapie czerwone T oraz emblemat ABT , nie wiem czy coś było grzebane ale wydaje mi się ,że zawieszenie jest troszeczke niżej , jeśli chodzi o to czerwone T to raczej nie ma 220 PS bo mam audi TT quattro 225PS i wyraźnie a4 wymięka przy tt. http://img580.imageshack.us/img580/9315/44182181.jpg http://img580.imageshack.us/img580/9500/90043142.jpg http://img822.imageshack.us/img822/2945/37290132.jpg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.