Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lechu1990

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. rurka która wciąga ropę z baku i cały ten pływak była w parafinie, oczyściłem to wymieniłem filtr , chwile pochodził i to samo.... kurde nie wiem co jest
  2. przy takim mrozie nie zaszkodzę sobie bardziej takim rozwiazaniem ? poźniej przecież to zamarznie i bedzie jeszcze gorzej
  3. no to mi ulżyło
  4. a jeszcze jedno pytanie. trochę się teraz o tym naczytałem ... czy parafina mogła się dostać do wtrysków i jezeli tak to jak sprawdzic czy tam jest ok ?
  5. a jak teraz to całe paliwo spuścić w łatwy sposób?
  6. no teraz zalałem do pełna i wlałem depresatora
  7. no ja zacznę chyba od tego ale zmartwileś mnie tym ,że nie pomogo
  8. coś koło 1,5 roku temu
  9. Witam . Mam problem z moją A4 1.9 tdi No więc zacznę od tego ,że przed zimą wymieniłem wszystkie świece bo niestety wszystkie były popalone i miałem o dziwo tylko małe problemy z rozruchem. Po dzisiejszej mroźnej nocy mam problem ponieważ rano zapaliłem silnik, dałem mu popracować przez kilka minut ale kiedy zacząłem ruszać obroty zqczeły falować i "padła" jakby odcięło paliwo. Poprzedniego dnia tankowałem i miałem około 30l w baku. Myślałem że to paliwo zamarzło i przez cały dzień ogrzewałem samochód. Udało się załatwić nagrzewnice i po podłączeniu pod prostownik i naprawde długim kręceniu wkońcu zaskoczył. zostałwilem właczony silnik i później się przejechałem zeby sprawdzić czy jest ok . wszystko było wporządku wchodził na obroty bez problemów. Przed godziną wyjechałem do miasta i po przejechaniu 5 km obroty znowu zaczeły falować i zdechła. odholowałem ja go garażu i i tam pod prostownikiem kreciłem tak długo aż zapaliła . tym razem obroty cały czas dziwnie falowały a przy wciśniecieciu gazu dławil i dochodził do max 1,5tys po czym zdechł. mam nadzieje ze wszystko dobrze opisałem i proszę o waszą pomoc. Dodam jeszcze ,że auto stało na dworze w nocy
  10. Witam wszystkich serdecznie, od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B5 1.9 TDI 100KM.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.