Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

olek_je

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez olek_je

  1. ja chyba nie dam rady. zone musze na granie odstawic.
  2. tymek cos dla Ciebie http://www.funvid.eu/index.php?page=videos&section=view&vid_id=102254
  3. http://www.funvid.eu/index.php?page=videos&section=view&vid_id=102719 mooooooooccccc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kox:
  4. http://www.funvid.eu/index.php?page=videos&section=view&vid_id=102889 nie probojcie tego w domu :wink4:[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 17:58_________________________________________________--------------------------------------------------- i uwazajcie na autostradach http://www.funvid.eu/index.php?page=videos&section=view&vid_id=102882
  5. Tymek jak byles wolny jak zolw to Cie trza bylo popchnac, a ze miales problemy z opanowaniem to banda Twoja :decayed: nastepnym razem Bogusiowi napchamy ołowiu w kieszenie :gwizdanie: :gwizdanie:
  6. nastepnym razem trza wieksza ekipe skolowac i rezerwacje wczesniej zalatwic
  7. w razie co moge jechac najszybszym na swiecie - sluzbowym
  8. juto po18 startujemy [br]Dopisany: 09 Luty 2010, 22:49_________________________________________________dobre rano dziewczyny Ilu nas leci do Lublinca? bo chyba w jednym wozie sie nie zmiescimy .
  9. jak twierdzi moja zona nasze audi nic nie pali
  10. jak co mozemy leciec moim
  11. Pietrek jak sie nic nie robi to zawsze pasuje dla mnie sroda moze byc tylko nie wczesniej niz o 17 moge sie zebrac z czewki
  12. chetnie sie wybiore na gokarty dajcie tylko znac kiedy to postaram sie ulozyc sobie czas co by sie z wami pobawic
  13. ja tylko gazu i hamulca uzywam. wiec chyba tez se dam rade
  14. Najlepszego Magic Bartek może byś spocika zorganizował na tym torze. :wink4:
  15. Kiki a kto Ci naprawia tego łopela ??
  16. pietrek a ja myślalem ze po trzydziestce
  17. Sysiek u mnie 2 tys obrotow to norma rzadko musze przekraczac
  18. oj oj oj znowu dziewczynka nam sie obraziła
  19. Pietrek chętnie tylko nie wiem kiedy czas pozwoli. Wole nie mowic i przyjechac niz odwrotnie
  20. cześć Pany jakoś ostatnio mialem permanentny brak czasu, wiec chwile mnie nie bylo tu. przejrzalem kilka stron bo wiecej nie dalem rady. spam leci ze ho ho.
  21. moj pali bez problemow Dzo-dzo ja mam 5800 i jestem zadowolony.
  22. moze zajrze w niedziele tak przed swietami polamac sie Jak ktos potrzebuje to wezme atari zeby go zvagowac
  23. czesc Dziewczyny co slychac?? widze ze na kulki sie przerzuciliscie Tymon jak wszystko u nas w kraju to tez jest gratis :polew:
  24. tymon jeszcze nie dzo-dzo ja mam multitronic to nie jest zwykly automat. on pali mniej od manuala. masz niedowiarku, na powrocie ze stolicy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.