Treść opublikowana przez darko016
-
[B5 1Z] Czujnik G28 ciężko zapala przy mrozie
trochę późno ale odkopuje temat i tak kąt wtrysku jest ok, czujnik G2 został wymieniony na nowy i dalej to samo niestety Co proponujecie?
-
[B5 1Z] Plastik prowadzący szybę - zielony
Witam mam uszkodzony plastik który prowadzi szybę pewnie wiecie o co chodzi bo to podobno częsty przypadek Ale jak to się dokładnie nazywa? Może ktoś mi podać jakiś numer nie wiem nawet co wpisać na allegro żeby to znaleźć Dzięki
-
[B5 1Z] Czujnik G28 ciężko zapala przy mrozie
Witam wszystkich szukałem ale nie mogłem znaleźć informacji na temat czujnika G28 czyli czujnika obrotów wału tzn znalazłem taka informację że podczas sprawdzania oporność czujnika powinna mieścić się w przedziale 480 - 1000. Czy to prawda? I jak dokładnie to mogę sprawdzić? Miernikiem łącząc piny 1-2, 1-3, 2-3? Jeśli nie tak to proszę o jakąś podpowiedz. Czy taki czujnik może być przyczyną tego, że przy mrozie ciężko zapala? Czasami od święta jak ma ochotę to pyknie ładnie jak powinien, a na pewno nie jest to wina świec itp bo to sprawdzone grzeją itd Kręcąc chwilę dłużej czasami na termometrze wskoczy zamiast temperatury powietrza +26 i też nie wiem co to może być Z góry dzięki
-
[B5 1Z] Pasek przy sprężarce Klimatronic 95
ok, dzięki wielkie
-
[B5 1Z] Pasek przy sprężarce Klimatronic 95
Witam, ustaliłem że mam do wymiany łożysko w sprężarce od klimy i teraz tak się zastanawiam czy mogę zdjąć pasek który napędza sprężarkę? To klimatronic czy jak zdejmę pasek to nie będzie problemów z grzaniem? Chce zdjąć żeby nie rozwalić sprężarki do końca a do domu mam kawałek Z góry dzięki za odpowiedz
-
[B5 1Z] VAG nie łączy z klimatronikiem. Dziwne znaki.
Witam, szukałem ale nie mogłem znaleźć podobnego problemu może źle szukałem Chodzi o to ze wyświetlacz od klimatronika gaśnie i świeci (częściej nie świeci niż świeci) luty wszystko oki jest do tego jeszcze nie chłodzi. Po podłączeniu pod kompa i wejsciu do Klimatyzacji http://iv.pl/images/68316353424301469980.gif zrywa co chwile połączenie i wyskakują jakieś dziwne znaki. Proszę o pomoc
-
Regeneracja maglownicy.
prosze bardzo http://www.maglownice.polskareklama.pl/?gclid=CIn5x6Xqq6ACFQORZgodJS0QmA[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 15:05_________________________________________________A tu jeszcze jedna podpowiedz moze sie przyda http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=8776
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
EGR nie jest zaślepiony. Dziś wyczyściłem i jest już czysty ale niestety to nic nie dało ;( Membrana w gruszce EGR ok. Troche szukałem i może co do turbo to może to: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ajm_sposob_na_rozruszanie_sztangi_gruchy_turbiny-t100073.0.html
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Tak jak w temacie Przed logami wyskoczył błąd: --------------------------------------------- 00519 - Intake Manifold Pressure Sensor (G71) 28-10 - Short to B+ - Intermittent 00575 - Intake Manifold Pressure 17-00 - Control Difference --------------------------------------------- 1. Statyczne: http://hyy.pl/images/26000.jpg http://hyy.pl/images/59001.jpg http://hyy.pl/images/59003.jpg http://hyy.pl/images/82004.jpg http://hyy.pl/images/21007.jpg http://hyy.pl/images/32014.jpg http://hyy.pl/images/80018.jpg http://hyy.pl/images/77023.jpg 2. Basic Settings: http://hyy.pl/images/72000bs.jpg http://hyy.pl/images/23003bs.jpg http://hyy.pl/images/14004bs.jpg 3. Dynamiczne: http://hyy.pl/images/54000.jpg http://hyy.pl/images/90001.jpg http://hyy.pl/images/86003.jpg http://hyy.pl/images/25004.jpg http://hyy.pl/images/17008.jpg http://hyy.pl/images/76010.jpg http://hyy.pl/images/28011.jpg Nie bardzo wiem od czego zacząć ;(
-
[B5 1Z] Potrzebny schemat rozrządu.
a można prosić jeszcze coś przedstawiającego ułożenie znaków?
-
[B5 1Z] Potrzebny schemat rozrządu.
Witam Wszystkich, tak jak w temacie potrzebuję schemat rozrządu do silnika 1Z 90KM. Szukałem ale nigdzie nie trafiłem na Z1 . Może Z1 to to samo jak jakiś inny? Proszę o pomoc i z góry dzięki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich :> Dołączam do forum