Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KoSiaK8891

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KoSiaK8891

  1. najpierw Ty Marcinie pomalujesz później ja swoją będę malował
  2. hehe powiem że 150 kucy już robi swoją robotę w motocyklu przy 300km/h jest już nie zła frajda
  3. czy ja wiem czy zawsze nie ma co zbierać po ścigaczu ? jakoś u mnie było inaczej znam wiele przypadków gdzie ludzie wychodzili cało więc nie ma co pierdzielić głupot bo nawet i w aucie czasami nie ma co zbierać
  4. Galec zamiast ładować sos w auto nazbieraj na moto i tym będziesz popierdzielać takiej decyzji nie będziesz żałować
  5. Witam wszystkich forumowiczów mam delikatny problem z ze skrzynią biegów w swojej audi mianowicie wczoraj wymyłem samochód na myjce po czym podjechałem pod garaż i wbiłem R i nic auto stoi chwilę później poczekałem i po raz drugi wbiłem R i normalnie auto ruszyło do tyłu. Dzisiaj rano poszedłem do garażu odpaliłem samochód wbiłem R i od razu takie szarpnięcie na skrzyni jak by auto miało zaraz wystrzelić do tyłu ale samochód normalnie cofa. Podczas podłączenia Vaga na skrzyni widnieje jeden jedyny błąd a mianowicie brak transmisji ABS. Dodam że oleju w skrzyni jeszcze nie wymieniałem dopiero w poniedziałek i nie wiem kiedy ten olej był wymieniany. Może ktoś miał podobne objawy ?
  6. ja odpadam tego dnia mam poprawiny
  7. jeżeli chodzi o osiągi 1.8 ADR to nie są jakoś nie wiadomo jak powalające sam posiadałem taką audiolke przez prawie 3 lata. Co do przyspieszenia to bierzcie panowie też pod uwagę że audi to nie jest super lekki samochód tylko auto klasy wyższej gdzie jakie kolwiek dodatkowe wyposażenie ma swoją wagę i to też obniża jego osiągi. Jeżeli chodzi o wyposażenie samochodu to nie zależy to od silnika tylko od portfela osoby która kupowała ten samochód kiedyś w salonie ponieważ możesz mieć silnik 1.6 a wyposażenie najbogatsze jakie tylko w tamtych czasach były . Ja w swojej a4 miałem naprawdę bogate wyposażenie a miałem silnik ADR
  8. czarny sedan w b6 obstawiam Aruzza
  9. spoko do 28 września jestem w Polsce później wybywam
  10. W sobotę do 21 siedzę w domu później wybywam na kawalerski więc spokojnie będę w domu
  11. 195/65/15 cztery sztuki są z tego dwie to od razu nadają się na śmietnik a dwie może jeszcze posłużą ten sezon
  12. to nie ja bym miał ewentualnie na ten sezon do oddania za darmo tylko że jak dobrze pamiętam rozmiar 195/55/15 ale mogę się mylić musiał bym zobaczyć w garażu
  13. w zależności w jakim stanie poszukujesz ?
  14. to w końcu gdzie dokładnie się chcecie spotkać ?
  15. "W niedzielę kierowcy ścigać się będą w okolicach gminy Dobra. Start już o godzinie 8.40" czyli dzisiaj w Szczecinie nic się dzisiaj nie dzieję główna atrakcja będzie w okolicach Dobrej tak więc nie wiem gdzie tam by się można było spotkać
  16. ja też podjadę
  17. na dziewoklicz możesz dojechać od strony Podjuch autostradą poznańską jechać i przed mostem odbija się w lewo na parking lepiej Ci to wytłumaczą ludziska lokalni
  18. a więc kto w ogóle będzie na dziewokliczu bo zaraz się okaże że tylko w 3 będziemy
  19. chodziło mi że na parkingu spotkanie a później się podejdzie bliżej wody
  20. tam na parkingu mi się wydaje najlepiej będzie
  21. ja jestem za ogniskiem bądź grillem ale podjadę dopiero po 14 w okolicach 15
  22. ludziska wakacje za nami a czy odbył się jakiś spot klubowy ? chyba raczej nie tak więc czekam z odpowiedziami co wy ludziska na jakiegoś grilla na pożegnanie tych wakacji ?
  23. a jakiego torxa Ci brakuje ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.