Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

akjam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez akjam

  1. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Fajna sprawa! I wcale sie nie dziwię, że chcesz już. jest Audi i od razu życie stało się piękniejsze
  2. Tego bym nie zniósł. Musi być tak jak powinno być. Od a do Z... To moja dewiza rezania.
  3. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  4. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No dokładnie! Bierzcie i się podzielicie.
  5. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jutro jadę do bielska ale szukam okazji np po 5zł Ja chyba będę miał. Muszę sprawdzić. A co masz z lusterkami? Kupiłeś nowe i chcesz sprawdzić czy co? Jestem jutro w Kato do 15-ej, mogę się wyrwać o dowolnej porze i podjechać, tylko gdzie ? Sprawdzę jutro i dam znać bo teraz jestem w pracy.
  6. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dwie sztuki mam tylko dwie szyby w prądzie curva widać że ałdi...2 na prądzie a dwie typu korbotronik:facepalm: No z tym to jest tragedia! U mnie to samo! ani nie gadaj... kuzyn ma passka z 96' i ma 4:facepalm: Oszczędności qr**! I to auta z DE czy innych Europejskich państw maja takie opcje...Aż dziwne, że nikt nie chciał dopłacić co nieco!
  7. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dwie sztuki mam tylko dwie szyby w prądzie curva widać że ałdi...2 na prądzie a dwie typu korbotronik:facepalm: No z tym to jest tragedia! U mnie to samo!
  8. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jutro zerknę bo dziś w robo jestem. Potrzebujesz pojedyncze czy które?
  9. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Na allegro tego jest fciul!
  10. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Niedopite..
  11. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Nie wiem czy ja nie mam jakiegoś kompletu. Muszę poszukać.
  12. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Coś forma spada...
  13. Aaaa... Mam jeszcze jeden komplet luster S4 jakby ktoś chciał (fotochrom, składane, podgrzewane). Czekały na montaż ale jak trafiły się recaro z pamięcią to i lustra dorwałem z pamięcią żeby było wszystko elegansio. Jakby co to PW.
  14. No właśnie szkoda bo zawsze trzeba joya uzyć ale ogólnie bardzo fajna sprawa! Już dawno chciałem tego moda! Delikatnie trzeba się pomęczyć z lustrami (montaż) ale wszystko P&P. Nawet kodowania nie trzeba! Wymiana silniczków na wersję High (jeśli są na aucie LOW), podłączenie kostki i przełącznika (joystick) i to wszystko.
  15. będziesz ciągnął kabelki do silników szyb czy bezpośrednio do lusterek? Tak jak jest ORI.
  16. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Turzol łykasz to jak tak do się dorzucam i zabieram sterowanie szyb o ile da się wyciągnąć same te guziki ---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ---------- jednak chyba wszyscy skacowani A co masz zjechane guziki?
  17. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ja chyba będę miał. Muszę sprawdzić. A co masz z lusterkami? Kupiłeś nowe i chcesz sprawdzić czy co?
  18. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    P.S. Zaebiście! Na koniec somersby zrobiłem bo tylko to pozostało a pić mi się chciało fest.
  19. Nie podpuszczajcie mnie z tymi dekorami... No pefka, że opisywać bo czerwień jest piękna! Dawaj dawaj czerwony avant niszczy mi psychikę o tym tutaj ulepie nawet nie mówię bo każdy wie co i jak :slina:
  20. akjam odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ogarnąłem składane lustra z S4 ale ma pytanko czy ktoś ogarnął składanie luster z kluczyka? Czy tylko panel sterowania pozostał? Fajna sprawa składanie luster ale z kluczyka byłoby kozacko!
  21. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    I tym optymistycznem akcentem spiżdżam... Si ja lejter.
  22. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to mam do zamrażarki coś chować ,czy se jaja robicie....bo nie chciał bym Was ciepłym trunkiem raczyć....jeszcze byście sie pochorowali albo co Się chwali, że kolega się o nas trosczy.
  23. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Po pijoku nie jeżdżę... P.S. Cza by coś kiedyś takiego ogarnąć...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.