Treść opublikowana przez akjam
-
Spoty Katowice i okolice
Mozna rolke na tym wykonać?
-
Spoty Katowice i okolice
bezalkoholowe?
-
Spoty Katowice i okolice
Rób listę i będziemy działać.
-
Spoty Katowice i okolice
ja juz pol swiata dzisiaj oblecialem hehe Byłeś po śniadanie w spożywczym? :wnik4:
-
Spoty Katowice i okolice
Coś mocniejszego?
-
Spoty Katowice i okolice
Jak tam Grisza zdrówko? Herbatka z prądem pomogła?
-
Piłka nożna
Też nie sądzę aby Milan powtórzył wynik z San Siro na CN...
-
Spoty Katowice i okolice
Pomyślimy!
-
Spoty Katowice i okolice
Nie pytałem do tej pory bo coś mi się widziało, że masz PS2... To musimy cos powymieniać. Z ostatnich gierek jakie wpadły do mnie to Batman, Uncharted 3, Battlefield, Fifa 12, Assassin's Creed II, Assassin's Brotherhood i cos tam by się znalazło. I mam jeszcze DanceStar Party i jakiś fitness dla Ciebie!
-
Spoty Katowice i okolice
Masz coś na PS3?
-
Spoty Katowice i okolice
robota.... Nie zając... Właśnie też mi się coś chce spać!
-
Spoty Katowice i okolice
Co tu taka cisza?
-
Spoty Katowice i okolice
A ja po piłeczce! Zaebista pogoda na gierkę! A teraz spiżdżam na meczyk LM.
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
A fto jedzie? addassko coś mówił...- Spoty Katowice i okolice
zapraszam. No to mów tylko kiedy, uzgodnimy termin i jedziem. Siema Stan!- Spoty Katowice i okolice
No do Ciebie bo coś kiedyś mówiłeś.- Spoty Katowice i okolice
Cza by może już powoli o gryllu myśleć.- Spoty Katowice i okolice
No nie mogłem się spóźnić do roboty niestety bo przecież nigdy się nie spóźniam.- Spoty Katowice i okolice
Co tam słychować?- Piłka nożna
Na Apoel to za bardzo nie liczyłem, że coś ugra ale szkoda mi Benficii bo wg mnie była lepsza... ********** Jutro hit! Oby na boisku też był mecz a nie tylko dwie "nazwy" bo czasem tak jest, że z nazw zapowiada się zaebisty meczyk a wygrywa taktyka i zero gry...- Piłka nożna
Benfica - Chelasea Dobry meczyk. CO prawda bez bramek póki co ale szybki i dużo walki, pojedynków 1 na 1. I Real nie może poradzić sobie z kopciuszkiem LM Apoelem.... 65 minuta- Spoty Katowice i okolice
no to mogłeś sprzątnąć jakiegoś browarka po drodze :kox: jak prowadzę nawet wózek to nie piję- Spoty Katowice i okolice
Jeszcze po BT trzyma...- Spoty Katowice i okolice
Ja właśnie 12kę zacząłem i mam nadzieję, że szybko i bezboleśnie minie... - Spoty Katowice i okolice