Treść opublikowana przez akjam
-
Spoty Katowice i okolice
Ja mam prowadnice w domu - 2 sztuki...
-
Piłka nożna
Dzisiaj kolejne emocje związane z LM... [TABLE=width: 100%, align: center] [TD=class: tdrow2z, align: center] Real Madryt[/TD] [TD=class: tdrow2z, align: center]14.03 20:45[/TD] [TD=class: tdrow2z, align: center] CSKA Moskwa[/TD] [TD=class: tdrow1z, align: center] Chelsea Londyn[/TD] [TD=class: tdrow1z, align: center]14.03 20:45[/TD] [TD=class: tdrow1z, align: center] SSC Napoli[/TD] [/TABLE]
-
Spoty Katowice i okolice
A co się stało z furaczem? To ja z małą przerwą od LISTOPADA jestem bez auta:wallbash: Znowu awaria? no to super, on Ci to raz dwa ogarnie. To do Bukowiny jeszcze twoim pojedziemy z dziewczynami jakieś brawarki sobie kupimy i filmik zobaczymy <lol> żarcik... Mówiłem, że jest konkretny i dobry w CA.
-
Spoty Katowice i okolice
Aloha po robocie. Zaraz stąd spiżdżam.
-
Spoty Katowice i okolice
I jeszcze ktos Nas podgląda...
-
Spoty Katowice i okolice
Chwilę odpocznę...
-
Spoty Katowice i okolice
przecież my, fani motoryzacji nie pijemy Otóż to !!! Podoba mi się takie podejście! Dojrzale Postawie Wam jakieś "wkupne" tylko jak kogoś zobacze za kółkiem po pijoku to ma skopany zderzak... (nie trawie jazdy po %) także zalecam na nastepnego spota przyjechać we dwoje tudzież we dwóch jak kto woli... ps. dzisiaj wyjątkowo nie potrafiłem dopić jednego dużego Tyskiego... także moze rzeczywiscie coś jest na rzeczy I bardzo dobrze!
-
Spoty Katowice i okolice
przecież my, fani motoryzacji nie pijemy Soczek z gumijagód bo o piwie to nawet nie masz co marzyć jak Ty potem chcesz do domu wracać ? O to się nie martw. Któ mówił o powrocie...
-
Spoty Katowice i okolice
Postawisz coś na spocie i będzie git.
-
Spoty Katowice i okolice
No tragedii z wyglądem tej felgi 18ki nie ma ale jak z trwałością - no właśnie, może być różnie...
-
Spoty Katowice i okolice
Dobrze mówi! Polać mu.
-
Spoty Katowice i okolice
warto ale pod warunkiem, że dostaniesz od kolesia chrom spod lampy BTW Też bym nie zamieniałę mimo tego, że to 18ka...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Trzeba czekać na oficjalne informacje a nie "jarać się" jakimiś pogłoskami.
-
Spoty Katowice i okolice
- Piłka nożna
No dokładnie. Leją ich ostro! ---------- Post added at 22:34 ---------- Previous post was at 22:26 ---------- I Inter odpada... 91. minuta i 1:1... ---------- Post added at 22:35 ---------- Previous post was at 22:34 ---------- Jeszcze nie koniec! Karny dla Interu! ---------- Post added at 22:38 ---------- Previous post was at 22:35 ---------- 2:1 ale i tak Inter odpada bo zabrakło czasu na jeszcze jedną bramkę.- Spoty Katowice i okolice
Styl życia...- Piłka nożna
Wreszcie wsadzili bramkę. To co? Dogrywka? Czy coś się wyjaśni do 90. minuty?- Spoty Katowice i okolice
Z palcem... zaluj ze cie nie bylo bo pozniej byla galerianka, typowo spotkanie sponsorowane hehehe siedzieli stolik obok, warta grzechu Fest droga czy kremik do rąk albo jakiś dobry szampon (do 20 dyszek) by wystarczył? no jakies spodnie i buciki musial bys w nia zainwestowac :polew: Cza to przemyśleć... Yebane szmaty!- Piłka nożna
Inter coś nie może dać sobie rady z żabojadami... A drugi mecz... [TABLE] [TR=bgcolor: #cfcfcf] [TD=width: 45]69'[/TD] [TD=width: 118, align: right]Bayern Munich[/TD] [TD=width: 50]6 - 0[/TD] [TD=width: 118]Basel[/TD] [/TR] [/TABLE]- Spoty Katowice i okolice
zaluj ze cie nie bylo bo pozniej byla galerianka, typowo spotkanie sponsorowane hehehe siedzieli stolik obok, warta grzechu Fest droga czy kremik do rąk albo jakiś dobry szampon (do 20 dyszek) by wystarczył?- Spoty Katowice i okolice
Jeszcze nic nie wypiłeś i już Tolek piszesz jakbyś coś chlapnął! wieksze kolo i najlepiej jak by pomalowal na bialo spocik zaliczony kolejny z rzedu Tyś jest waryjot! Koniecznie koło musi być większe!- Spoty Katowice i okolice
Eeee.... Reszta jeszcze obżera się w MC pewnie...- [B7 BRB] Czarny Avancik by lennox
Bankowo się nie skończy jak trafił na to forum... Bezawaryjności!- Spoty Katowice i okolice
Dzięki Pany i Panie za spota... Musiałem już spiżdżać bo cza robić...- Spoty Katowice i okolice
Bo się nigdy nie badałeś alkomatem na albo po imprezie. - Piłka nożna