Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

akjam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez akjam

  1. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ja mam prowadnice w domu - 2 sztuki...
  2. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dzisiaj kolejne emocje związane z LM... [TABLE=width: 100%, align: center] [TD=class: tdrow2z, align: center] Real Madryt[/TD] [TD=class: tdrow2z, align: center]14.03 20:45[/TD] [TD=class: tdrow2z, align: center] CSKA Moskwa[/TD] [TD=class: tdrow1z, align: center] Chelsea Londyn[/TD] [TD=class: tdrow1z, align: center]14.03 20:45[/TD] [TD=class: tdrow1z, align: center] SSC Napoli[/TD] [/TABLE]
  3. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    A co się stało z furaczem? To ja z małą przerwą od LISTOPADA jestem bez auta:wallbash: Znowu awaria? no to super, on Ci to raz dwa ogarnie. To do Bukowiny jeszcze twoim pojedziemy z dziewczynami jakieś brawarki sobie kupimy i filmik zobaczymy <lol> żarcik... Mówiłem, że jest konkretny i dobry w CA.
  4. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Aloha po robocie. Zaraz stąd spiżdżam.
  5. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    I jeszcze ktos Nas podgląda...
  6. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Chwilę odpocznę...
  7. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    przecież my, fani motoryzacji nie pijemy Otóż to !!! Podoba mi się takie podejście! Dojrzale Postawie Wam jakieś "wkupne" tylko jak kogoś zobacze za kółkiem po pijoku to ma skopany zderzak... (nie trawie jazdy po %) także zalecam na nastepnego spota przyjechać we dwoje tudzież we dwóch jak kto woli... ps. dzisiaj wyjątkowo nie potrafiłem dopić jednego dużego Tyskiego... także moze rzeczywiscie coś jest na rzeczy I bardzo dobrze!
  8. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    przecież my, fani motoryzacji nie pijemy Soczek z gumijagód bo o piwie to nawet nie masz co marzyć jak Ty potem chcesz do domu wracać ? O to się nie martw. Któ mówił o powrocie...
  9. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Postawisz coś na spocie i będzie git.
  10. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No tragedii z wyglądem tej felgi 18ki nie ma ale jak z trwałością - no właśnie, może być różnie...
  11. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Dobrze mówi! Polać mu.
  12. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    warto ale pod warunkiem, że dostaniesz od kolesia chrom spod lampy BTW Też bym nie zamieniałę mimo tego, że to 18ka...
  13. Trzeba czekać na oficjalne informacje a nie "jarać się" jakimiś pogłoskami.
  14. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  15. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No dokładnie. Leją ich ostro! ---------- Post added at 22:34 ---------- Previous post was at 22:26 ---------- I Inter odpada... 91. minuta i 1:1... ---------- Post added at 22:35 ---------- Previous post was at 22:34 ---------- Jeszcze nie koniec! Karny dla Interu! ---------- Post added at 22:38 ---------- Previous post was at 22:35 ---------- 2:1 ale i tak Inter odpada bo zabrakło czasu na jeszcze jedną bramkę.
  16. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Styl życia...
  17. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Wreszcie wsadzili bramkę. To co? Dogrywka? Czy coś się wyjaśni do 90. minuty?
  18. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Z palcem... zaluj ze cie nie bylo bo pozniej byla galerianka, typowo spotkanie sponsorowane hehehe siedzieli stolik obok, warta grzechu Fest droga czy kremik do rąk albo jakiś dobry szampon (do 20 dyszek) by wystarczył? no jakies spodnie i buciki musial bys w nia zainwestowac :polew: Cza to przemyśleć... Yebane szmaty!
  19. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Inter coś nie może dać sobie rady z żabojadami... A drugi mecz... [TABLE] [TR=bgcolor: #cfcfcf] [TD=width: 45]69'[/TD] [TD=width: 118, align: right]Bayern Munich[/TD] [TD=width: 50]6 - 0[/TD] [TD=width: 118]Basel[/TD] [/TR] [/TABLE]
  20. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zaluj ze cie nie bylo bo pozniej byla galerianka, typowo spotkanie sponsorowane hehehe siedzieli stolik obok, warta grzechu Fest droga czy kremik do rąk albo jakiś dobry szampon (do 20 dyszek) by wystarczył?
  21. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jeszcze nic nie wypiłeś i już Tolek piszesz jakbyś coś chlapnął! wieksze kolo i najlepiej jak by pomalowal na bialo spocik zaliczony kolejny z rzedu Tyś jest waryjot! Koniecznie koło musi być większe!
  22. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Eeee.... Reszta jeszcze obżera się w MC pewnie...
  23. Bankowo się nie skończy jak trafił na to forum... Bezawaryjności!
  24. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Dzięki Pany i Panie za spota... Musiałem już spiżdżać bo cza robić...
  25. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Bo się nigdy nie badałeś alkomatem na albo po imprezie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.