Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. No kolego masz duży talent I modelki też sprzyjają oglądaniu
  2. To gdzie na pasterkę chcecie iść :gwizdanie:
  3. Wesołych świąt panowie i panie
  4. tajemniczy klient :gwizdanie: Chyba patologiczny klient. Teraz wrócił i dopytuje czy wszystkie oleje są tej samej daty produkcji :polew: wystaw mu FV , a potem go dojedziemy [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 17:31_________________________________________________znaczy wpadniemy z kolendą Wolałbym wpaść z Molędą tą z TVNu
  5. tajemniczy klient :gwizdanie: Chyba patologiczny klient. Teraz wrócił i dopytuje czy wszystkie oleje są tej samej daty produkcji :polew:
  6. No poszedł już ale gość wypytał o cały asortyment jaki mamy a mnie już kurwica brała
  7. Daj spokój ile można wybierać olej
  8. k**wa ale mam klienta masakra
  9. I będziesz miał przez cały rok kalendarz otwarty na styczniu...? No a jak inaczej myślałeś :polew: to może za 2 zeta sprzedadzą Ci jedną strone I tak mam połowę taniej więc luzik mogę kupić cały
  10. I będziesz miał przez cały rok kalendarz otwarty na styczniu...? No a jak inaczej myślałeś :polew:
  11. Ja już się wpisałem na listę
  12. To robimy grupowy zakup na kalendarze żeby jedną paczką to przyszło
  13. Wolałbym przeliczyć wszystko na litry
  14. Czy wy wszystko musicie przeliczać na flaszki :polew: k**wa od rana jeden klient
  15. Też idę zaraz do roboty i pewnie będę się nudził bo kto o zdrowych zmysłach kupuje olej dzień przed wigilią [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 09:14_________________________________________________ Ja biorę mam tam swoje miejsce w styczniu
  16. Z rana
  17. Ja się właśnie nudze w robocie do 18
  18. Ja jeszcze dwie szychty w tym roku no to ja lepszy jestem Lata robią swoje
  19. Ja jeszcze dwie szychty w tym roku
  20. po spocie. Dzięki Keżor za lampę
  21. Weź opłatek. Podzielimy się z Seskim i całą resztą... :gwizdanie: Jakbym to jeszcze miał opłatek :gwizdanie: Albo nie nosili u mnie albo nie było nikogo w domu
  22. Ja się lekko spóźnie ale będę
  23. Cipeczko zapodaj mi pakiet lampa czyli lampa plus jakiś tam klucz żeby ją zmienić spoko już sie przenieśliśmy spod Gosportu na podziemny Miszka nie pij więcej :polew:Spadam do roboty
  24. Cipeczko zapodaj mi pakiet lampa czyli lampa plus jakiś tam klucz żeby ją zmienić
  25. Wszyscy już poszli spać? Owszem nie [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 23:16_________________________________________________ :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.