Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. pier***e , nie jade... co oni myślą , że ja nie ma co kupić za 2 dychy ? :gwizdanie: Przemycimy Cię w walizce
  2. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177841.0 Zapisujta się
  3. No i kupilem BOSCHa łiiii Będzie pan zadowolony
  4. Ja mam Boscha i na strojeniu Wojtek z Dynosoftu myślał że to są 230-tki
  5. Tu masz trochę opini i wypowiedź kolegi cowboya http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178268.0
  6. ja też jeszcze poszukam , bo może sie okazać , że na takiej kapie wychodziliśmy , że mam go w aucie hehe [br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 14:28_________________________________________________a teraz spadam , bo umówiłem sie z koleżanką , że jej pomoge w geometrii wykreślnej Nie ćwicz tak jak z Anią na imprezie
  7. Pogoda nie jest tragiczna i przynajmniej się dotlenie
  8. gdzie...? No tam tam no co ty... w taką pogodę... No nie wiem Monika mnie ciągnie :gwizdanie:
  9. gdzie...? No tam tam
  10. Ja potem jadę do ZOO
  11. i tak mam 13zł teraz coś masz a tak zawsze byś miał debet
  12. Podaj od razu hasło żebym się nie musiał męczyć
  13. a co znowu musiałbyś się sprawdzić? Ja się nie muszę sprawdzać. Zawsze jestem gotów do jazdy dobra dobra ty może tak... a jak tam będą misiaki sądziły to tego nie wiesz Dlatego trza kupić kacusia :polew:
  14. a co znowu musiałbyś się sprawdzić? Ja się nie muszę sprawdzać. Zawsze jestem gotów do jazdy
  15. No trzeba kupić alko
  16. Z tyrtykami na masce :polew:
  17. Jakby mi dawalali do upalania to bym mi nie było szkoda się ro***bać
  18. j**any ma fantazje
  19. Bierzemu kacusia :polew:
  20. Zrzuta po 20zł czy ileś i spokojnie kupi się coś fajnego. A alko u nas pod dostatkiem
  21. Ja nie spotkałem dziś żadnego patrolu :gwizdanie: ja też , nie , ale jechałem z duszą na ramieniu Nie no myśle że nie mieliśmy już nic promili :gwizdanie: Trzeba by może zrobić ściepe na alkomat klubowy
  22. Ja nie spotkałem dziś żadnego patrolu :gwizdanie:
  23. Hehe nie chciałbym być mieć w rodzinie nauczyciela
  24. moje były sreeeebne , żeby mi do auta pasowały Nie na pewno nie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.